صفحه 1164 از 1402 نخستنخست ... 1646641064111411541155115611571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117412141264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,631 تا 11,640 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان حین انجام پروژه به دلایل خاصی که برام پیش اومده میتونم بیخیال پروژه شم و معافیت پزشکی بگیرم ؟؟؟

با سلام ، من در حال گذروندن طرح جايگزين سربازي هستم و ايشالا تا دو هفته ديگه طرح رو به سازمان مربوطه تحويل ميدم. قصد دارم دوره آموزشي ديماه 01 رو برم. تا جاييكه از توضيحات قبلي دوستان فهميدم اين دوره از اول تير تا ١٥ بهمن ماه است. من ده بهمن ماه بايد براي يه دوره علمي برم خارج. سوالم اينه كه ١. آيا پادگان 01 اجازه ميده كه چند روز زودتر دوره رو ترك كنم؟ ٢. تا صدور كارت از پايان دوره آموزشي تقريبا چقدر طول ميكشه؟ ٣. من وقتي ميخوام ده بهمن برم خارج از كشور، در حالي كه تازه دوره آموزشي ام رو گذروندن و هنوز كارت پايان خدمتم رو نگرفتم، اجازه خروج رو بايد فقط از بنياد نخبگان نيروهاي مسلح بگيرم؟ و آيا از الان ميتونم براي گرفتن اين اجازه اقدام كنم؟
    ٤. كلا چقد ريسكيه كه ده بهمن نتونم از كشور خارج بشم؟ ٥. الان اگر اقدام براي دوره اموزشي غير نخبگان كنم احتمالش هست كه آبان بهم اعزام بدن؟
    خيلي ممنونم از هركسي كه بتونه كمكي بكنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط asadisaghandi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون، برای مهندسی شیمی اطلاع دارید معمولا به کجا معرفی میکنند؟

خواهش میکنم ، تا اون جا که من می دونم یکی از جاها دانشگاه امام حسین هستش

با سلام خدمت دوستان گرامی
    کسی اطلاعی داره که بعد از معرفی نامه بنیاد به نیروهای مسلح، می توان در فراخوان جذب شرکت کرد؟ با اینکه هنوز دوره اموزشی رو سپری نکردیم.
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من تاریخ نامم 20 شهریور خورده و گفته یکماه بعد برم دانشگاه ملی دفاع برای طرح جاگزین خدمت
    امروز که زنگ زدم گفتن باید ایمیلی وقت قبلی برای مراجعه بگیرین . با توجه به اینکه من در حال حاضر سربازم، آیا زودتر از یکماه برم برای گرفتن نامه ترخیص از خدمتم، پاسخگو هستن؟
    قضیه ایمیلی وقت گرفتن چیه؟ توی نامه که زده یکماه بعد از تاریخ مراجعه کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD9443 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من تاریخ نامم 20 شهریور خورده و گفته یکماه بعد برم دانشگاه ملی دفاع برای طرح جاگزین خدمت
    امروز که زنگ زدم گفتن باید ایمیلی وقت قبلی برای مراجعه بگیرین . با توجه به اینکه من در حال حاضر سربازم، آیا زودتر از یکماه برم برای گرفتن نامه ترخیص از خدمتم، پاسخگو هستن؟
    قضیه ایمیلی وقت گرفتن چیه؟ توی نامه که زده یکماه بعد از تاریخ مراجعه کنین.
    سلام من هم تاریخ نامم 21 شهریوره و امروز تماس گرفتم همین را گفت. کسی میدونه باید چیکار کرد؟ تو ایمیل چی نوشت؟ و چه موقع باید ایمیل بزنیم؟

Junior Member

سلام. در نهایت تکلیفتون چی شد و چندماه پروژه بهتون دادن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

با سلام خدمت عزیزان .. دو سوال داشتم از خدمتتون

1. آیا میشه همزمان یا پروژه ی بنیاد ، دوره ی دکتری را گذراند یا حتما باید یکی رو انتخاب کرد؟

2. آیا پروژه ی کسرخدمت مانع گرفتن پروژه ی بنیاد میشه ؟ من پروژه ی کسری گرفتم ولی بعد از انتهای پروژه به توافق با نهاد مورد نظر نرسیدم . بنابراین پروژه رو رها کردم . یعنی هیچ کسری نگرفتم. آیا باید درخواستی برای لغو پروژه ی کسرخدمت بدم یا لازم نیست ؟

سلام
    دوستان از زمان ثبت درخواست تا مشخص شدن وضعیت حدوداً چقدر زمان میبره؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

سلام دوستان، من الان ترم 3 ارشد هستم و مقدمات گرفتن پروژه کسری از دانشگاه مالک اشتر اصفهان فراهم شده و فقط باید فرم هاشو تحویل بدم. هم چنین من دنبال کامل کردن رزومه ام جهت پذیرش تو سامانه ثریا و ستاد نخبگان نظام وظیفه هستم میخواستم بدونم من اگر توی سامانه ثریا قبول شم میتونم پروژه ای که از مالک اشتر گرفتم رو توی ستاد نخبگان نیروهای مسلح تطبیق بدم یا نه؟ باید چند ماه کسری از مالک اشتر گرفته باشم تا نخبگان قبول کنه؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)