صفحه 1165 از 1402 نخستنخست ... 1656651065111511551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731174117512151265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,641 تا 11,650 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم که ذهنم رو مشغول کرده. من الان امریه هستم . اگه نخبگیم احراز بشه ، میتونم برم پروژه بردارم؟ و اگه تونستم پروژه بردارم تعداد ماه هایی که امریه بودم حساب میشه یا نه؟
    اگه کسی جوابشو بده ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_93r نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان ترم 3 ارشد هستم و مقدمات گرفتن پروژه کسری از دانشگاه مالک اشتر اصفهان فراهم شده و فقط باید فرم هاشو تحویل بدم. هم چنین من دنبال کامل کردن رزومه ام جهت پذیرش تو سامانه ثریا و ستاد نخبگان نظام وظیفه هستم میخواستم بدونم من اگر توی سامانه ثریا قبول شم میتونم پروژه ای که از مالک اشتر گرفتم رو توی ستاد نخبگان نیروهای مسلح تطبیق بدم یا نه؟ باید چند ماه کسری از مالک اشتر گرفته باشم تا نخبگان قبول کنه؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    اره میتونین، منتها باید به صورت مجزا از کسریتون دفاع کنین و نامه تاییدیه کسریتون رو ببرید براشون. در حال حاضر کسریتون اگر بیش از ۱۲ ماه باشه کار تمومه و اگر کمتر باشه حداقل باید یه پروژه ۶ ماهه انجام بدید

سلام دوستان

من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1) من آبان مدت فارغ التحصیلی 1 ساله ام (ارشد) تموم میشه و باید دفترچه را پست کنم. آیا میشه قبل از ارسال دفترچه خدمت برای بنیاد اقدام کرد و یا حتما باید بعدش باشه؟

2) آیا خودمون میتونیم موضوع برای پروژه بهشون پیشنهاد بدیم؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1) من آبان مدت فارغ التحصیلی 1 ساله ام (ارشد) تموم میشه و باید دفترچه را پست کنم. آیا میشه قبل از ارسال دفترچه خدمت برای بنیاد اقدام کرد و یا حتما باید بعدش باشه؟

2) آیا خودمون میتونیم موضوع برای پروژه بهشون پیشنهاد بدیم؟

با تشکر فراوان
    ۱) بله اصلا بهتره که همین کارو کنید که وقتتون هدر نره
    ۲) معمولا قبول نمیکنن ولی تلاشتونو میتونین بکنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم که ذهنم رو مشغول کرده. من الان امریه هستم . اگه نخبگیم احراز بشه ، میتونم برم پروژه بردارم؟ و اگه تونستم پروژه بردارم تعداد ماه هایی که امریه بودم حساب میشه یا نه؟
    اگه کسی جوابشو بده ممنون میشم.

سلام ،بله اگه نخبگی احراز بشه میتونید پروژه بردارید ولی اون ماه هایی که خدمت کردید رو حساب نمی کنند و باید 14 ماه پروژه انجام بدید ،تازه صرف نظر از این که تا شما رو برای پروژه به جایی معرفی کنن ،شما با او سازمان به توافق برسید و پروپوزال بنویسیدو تا تصویب بشه و مراحل اداریش طی بشه و شروع به کار بزنن کمه کم دو تا سه ماه طول میکشه .
    دیگه شرایط خودتونو در نظر بگیرید اگه ارزش داره اقدام کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

با سلام و خسته نباشید

دوستانی که شرایط نخبگی رو به دست آوردند در صورت امکان بگند که اخیرا به "پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات کاربردی" زنگ زدند؟ من این چند روز مرتب تماس میگیرم ولی کسی جواب نمیده. چون نامه ی من 21 ام شهریور ماه زده شده خواستم ببینم وقت قبلی نیاره یا نه. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

دوستانی که شرایط نخبگی رو به دست آوردند در صورت امکان بگند که اخیرا به "پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات کاربردی" زنگ زدند؟ من این چند روز مرتب تماس میگیرم ولی کسی جواب نمیده. چون نامه ی من 21 ام شهریور ماه زده شده خواستم ببینم وقت قبلی نیاره یا نه. سپاس
    به سایتشون مراجعه کنید
    sndu.ac.ir/fa/nokhbegan
    راهنمایی نوبت گرفتن هم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    سلام ،بله اگه نخبگی احراز بشه میتونید پروژه بردارید ولی اون ماه هایی که خدمت کردید رو حساب نمی کنند و باید 14 ماه پروژه انجام بدید ،تازه صرف نظر از این که تا شما رو برای پروژه به جایی معرفی کنن ،شما با او سازمان به توافق برسید و پروپوزال بنویسیدو تا تصویب بشه و مراحل اداریش طی بشه و شروع به کار بزنن کمه کم دو تا سه ماه طول میکشه .
    دیگه شرایط خودتونو در نظر بگیرید اگه ارزش داره اقدام کنید .
    بسیار سپاسگذار از پاسختون.
    فقط مطمئن هستید که سابقه خدمت رو حساب نمیکنن؟ چون من شنیده بودم که بعضی از بچه ها حین خدمت عادی نخبگیشون احراز میشه و اقدام میکنن. در این صورت که اصلا ارزش نداره.

Junior Member

با سلام خدمت عزیزان .. دو سوال داشتم از خدمتتون

1. آیا میشه همزمان یا پروژه ی بنیاد ، دوره ی دکتری را گذراند یا حتما باید یکی رو انتخاب کرد؟

2. آیا پروژه ی کسرخدمت مانع گرفتن پروژه ی بنیاد میشه ؟ من پروژه ی کسری گرفتم ولی بعد از انتهای پروژه به توافق با نهاد مورد نظر نرسیدم . بنابراین پروژه رو رها کردم . یعنی هیچ کسری نگرفتم. آیا باید درخواستی برای لغو پروژه ی کسرخدمت بدم یا لازم نیست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذار از پاسختون.
    فقط مطمئن هستید که سابقه خدمت رو حساب نمیکنن؟ چون من شنیده بودم که بعضی از بچه ها حین خدمت عادی نخبگیشون احراز میشه و اقدام میکنن. در این صورت که اصلا ارزش نداره.

خواهش میکنم،بله صد در صد مطمئن هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)