صفحه 1167 از 1402 نخستنخست ... 1676671067111711571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176117712171267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,661 تا 11,670 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2018 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشوم به ایشون جواب بدهید. سوال بنده هم هست. من میخواستم تا آخر شهریور سال بعد سربازیم تمام بشود. حدودا اواخر بهمن هم فارغ التحصیل می شوم از ارشد.
    با توجه به اینکه با توجه به سوابقم احتمالا می تونم طرح جایگزین خدمت بنیاد را بگیرم. به نظرتون با این شرایط می تونم تا آخر شهریور سال دیگر خدمتم را تمام کنم؟
    ممنون
    در صورتی که در حال حاضر پروژه کسری خدمت بالای 12 ماه داشته باشید بله در حالتی که همه چی خوب پیش بره میتونید ولی در غیر این صورت خیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    در صورتی که در حال حاضر پروژه کسری خدمت بالای 12 ماه داشته باشید بله در حالتی که همه چی خوب پیش بره میتونید ولی در غیر این صورت خیر
    ممنون از پاسخون. فقط فکر کنم بنده سوالم را بد پرسیدم. منظورم شهریور 2 سال بعد هست که میشه شهریور 98.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

با سلام. دوستان دانشگاه دفاع ملی به من 21 مهر ماه و 8 صبح گفته تا مدارکم را ببرم و تحویلشون بدم و این تاریخ را در قالب عکس بهم فرستاده چرا که بنیاد نخبگان تاریخ نامه را 21 شهریور زده بود. میخاستم بپرسم آیا دانشگاه مربوطه جمعه ها نیز باز هستش؟ چون 21 مهر ماه جمعه هستش
    مرسی
    ویرایش توسط rezanahid : October 5th, 2017 در ساعت 01:23 AM دلیل: تغییرات

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    با سلام. دوستان دانشگاه دفاع ملی به من 21 مهر ماه و 8 صبح گفته تا مدارکم را ببرم و تحویلشون بدم و این تاریخ را در قالب عکس بهم فرستاده چرا که بنیاد نخبگان تاریخ نامه را 21 شهریور زده بود. میخاستم بپرسم آیا دانشگاه مربوطه جمعه ها نیز باز هستش؟ چون 21 مهر ماه جمعه هستش
    مرسی
    نه جمعه ها فکر نمیکنم باز باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام
    دوستانی که دانشگاه دفاع ملی رفتند از تجربیاتشان بگن که چند ساعت یا چند روز کارمون طول میشه؟ آیا در داخل دانشگاه مربوطه کارمون تموم میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2018 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخون. فقط فکر کنم بنده سوالم را بد پرسیدم. منظورم شهریور 2 سال بعد هست که میشه شهریور 98.
    بله برادر تا اون موقع که حتما تموم میشه، به شرطیکه جواب قبولی بنیاد نخبگانتون قبل عید بیاد حتما تموم میشه تا اون موقع خیالتون راحت

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان
    الان یک خبری میدم مبنی بر منحل شدن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح
    لینک خبر:
    http://eng.ut.ac.ir/web/research/-/%...B3%D9%84%D8%AD

کسی خبر داره الان برای پیگیری کارهامون باید به کجا مراجعه کنیم؟ گفته برید سایت دانشگاه ملی دفاع، من چیزی پیدا نکردم.
    اگر خبری دارید بدید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    من هم در تاریخ 6/21 به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم که یکماه بعد از اون باید به دانشگاه عالی مراجعه کنم دیروز یک ایمیلی زدم جهت نوبت که امروز جواب داد در قالب عکس، دو یا سه روز قبل از تاریخ معرفی برای نوبت گرفتن ایمیل بزنید.. چطور شما را الان نوبت داده؟

اصلا اگر یه چند روز زودتر از تاریخ موعد بریم جواب نمیدند؟

سلام. دوستان پرونده من الان یک هفته است که توی وضعیت "جمع‌بندی بررسی پرونده" هستش و اطلاعات رزومه هم به حالت ذره‌بین دراومدند.

میخواستم بپرسم که مرحله بعدی چیه؟ و احتمالاً چقدر طول میکشه تا مرحله بعدی برسه؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID0067 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم در تاریخ 6/21 به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی شدم که یکماه بعد از اون باید به دانشگاه عالی مراجعه کنم دیروز یک ایمیلی زدم جهت نوبت که امروز جواب داد در قالب عکس، دو یا سه روز قبل از تاریخ معرفی برای نوبت گرفتن ایمیل بزنید.. چطور شما را الان نوبت داده؟

اصلا اگر یه چند روز زودتر از تاریخ موعد بریم جواب نمیدند؟
    سلام. تبریک میگم بهتون. اصول همون یه ماه هستش. نامه منم همون تاریخ زده شده و وقتی که دادن یه ماه بعدش هستش یعنی 21 مهر که اون روز تعطیله و مجبوریم فرداش بریم. اگه زودتر رفته شه فک نکنم جوابی بدند. من که ساکن تبریزم همون شنبه هفته بعد اونجام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)