صفحه 117 از 1402 نخستنخست ... 17671071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271672176171117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط SUT_iran نمایش پست ها
    سلام

1) من شنیدم که میشه بدون اینکه عضو بنیاد نخبگان باشیم پروژه کسر خدمت بگیریم؛ درسته؟
    2) من فارغ التحصیل لیسانس هستم (ولی در حال حاضر دانشجو نیستم.) میتونم پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    3) برای رشته فیزیک از کدوم سازمانها میشه پروژه گرفت؟ (با توجه به گستردگی علم فیزیک )

ممنون میشم جواب بدید دوستان
    جواب سوال اولمو تو همین تاپیک پیدا کردم و فهمیدم که میشه
    اگه لطف کنید در مورد سوالهای 2 و 3 من کمکم کنید ممنون میشم

سلام

1) من شنیدم که میشه بدون اینکه عضو بنیاد نخبگان باشیم پروژه کسر خدمت بگیریم؛ درسته؟
    2) من فارغ التحصیل لیسانس هستم (ولی در حال حاضر دانشجو نیستم.) میتونم پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    3) برای رشته فیزیک از کدوم سازمانها میشه پروژه گرفت؟ (با توجه به گستردگی علم فیزیک )

ممنون میشم جواب بدید دوستان
    1) و 2) کلاً دو راه وجود داره:
    A: معادل بالای 16 و 17 در کارشناسی و ارشد + مقاله => عضویت بنیاد ملی نخبگان => انجام یک پروژه 10 ماه به جای 19 ماه خدمت (آموزشی در پادگان مدرس کرج)
    B: حداقل دانشجوی ارشد بودن => رفتن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح => پر کردن فرم و دادن مدارک => در صورت تایید شدن، معرفی به سازمانها و انجام تحقیقات و جمع کردن کسر خدمت از 1 ماه تا N ماه.

راه A که مشخصه. ولی در مورد راه B ، دیدم که جلوی پادگان میپرسن که مدرکت چیه؟ و اگر پایین تر از ارشد باشی راه نمیدن.
    ولی شما تلفنی بپرس و دنبالش باش. شاید بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    1) و 2) کلاً دو راه وجود داره:
    A: معادل بالای 16 و 17 در کارشناسی و ارشد + مقاله => عضویت بنیاد ملی نخبگان => انجام یک پروژه 10 ماه به جای 19 ماه خدمت (آموزشی در پادگان مدرس کرج)
    B: حداقل دانشجوی ارشد بودن => رفتن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح => پر کردن فرم و دادن مدارک => در صورت تایید شدن، معرفی به سازمانها و انجام تحقیقات و جمع کردن کسر خدمت از 1 ماه تا N ماه.

راه A که مشخصه. ولی در مورد راه B ، دیدم که جلوی پادگان میپرسن که مدرکت چیه؟ و اگر پایین تر از ارشد باشی راه نمیدن.
    ولی شما تلفنی بپرس و دنبالش باش. شاید بشه.
    ممنون دوست عزیز
    من زنگ زدم بنیاد نخبگان نبروهای مسلح، و همون طور که شما هم گفتین به هیچ وجه به دانشجوی کارشناسی و یا فارغ التحصیل کارشناسی پروژه کسر خدمت نمیدن
    به سازمانها زنگ میزنم، میگن "بهت نیاز داریم، پروژه هم برات داریم ولی بنیاد نخبگان اجازه نمیده بهت پروژه بدیم و باید حتما دانشجوی ارشد یا دکترا (یا فارغ التحصیل این دو مقطع) باشی"
    با توجه به اینکه سازمان مورد نظر نیاز داره؛ کاری نمیشه کرد؟
    خودم حدسم اینه که میشه با نامه نگاری کاری کرد ولی امیدی هم نیست ... اگه قرار باشه حتی منو داخل پادگان هم راه ندن، چجوری امیدوار باشم برام پرونده هم تشکیل بدن؟! ...
    پیگیری میکنم و نتیجه رو تو همین تاپیک اعلام میکنم... باشد که چراغی باشد آیندگان را
    راستی، چه روزایی جلوی پادگان خلوته؟ من یه سر بزنم ببینم شایدم گذاشتن برم سوال از مسئولانش سوال بپرسم. اگه تونستم برم تو از کی باید سوال بپرسم؟ کی حرف آخرو میزنه اونجا؟ میشه ملاقاتش کرد؟

ممنون از همه دوستان .... به خصوص شمایی که الان داری این جمله رو میخونی و تصمیم داری جواب سوالامو بدی ..... ممنون

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و معدلم بالای 16 هست. و یک جا دیدم به معدل ها ضریب می خوره که فکر کنم با اون حساب میشه بالای 17.(البته معدل کارشناسیم بالا نیست) تقریباً دارم کارامو جمع می کنم برای دفاع. می خواستم ببینم کسی لینکی یا مطلبی داره به من بگه که اگه بخوام از سهمیه استفاده کنم اولاً امکانش هست (شرایطش رو دارم) و ثانیاً باید چکاری بکنم؟ گرایشم عمران-آب هست

اینجا تعداد صفحات بسیار بسیار زیاد هست و وقتشو ندارم همشو بخونم

ممنونم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12474 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و معدلم بالای 16 هست. و یک جا دیدم به معدل ها ضریب می خوره که فکر کنم با اون حساب میشه بالای 17.(البته معدل کارشناسیم بالا نیست) تقریباً دارم کارامو جمع می کنم برای دفاع. می خواستم ببینم کسی لینکی یا مطلبی داره به من بگه که اگه بخوام از سهمیه استفاده کنم اولاً امکانش هست (شرایطش رو دارم) و ثانیاً باید چکاری بکنم؟ گرایشم عمران-آب هست

اینجا تعداد صفحات بسیار بسیار زیاد هست و وقتشو ندارم همشو بخونم

ممنونم
    همه مطالبی که لازمه بدونید در سایت بنیاد ملی نخبگان هست.
    اینجا دوستان تجربیات شون رو مینویسن، که برای دونستنش باید همه صفحات رو خوند.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ممنون دوست عزیز
    من زنگ زدم بنیاد نخبگان نبروهای مسلح، و همون طور که شما هم گفتین به هیچ وجه به دانشجوی کارشناسی و یا فارغ التحصیل کارشناسی پروژه کسر خدمت نمیدن
    به سازمانها زنگ میزنم، میگن "بهت نیاز داریم، پروژه هم برات داریم ولی بنیاد نخبگان اجازه نمیده بهت پروژه بدیم و باید حتما دانشجوی ارشد یا دکترا (یا فارغ التحصیل این دو مقطع) باشی"
    با توجه به اینکه سازمان مورد نظر نیاز داره؛ کاری نمیشه کرد؟
    خودم حدسم اینه که میشه با نامه نگاری کاری کرد ولی امیدی هم نیست ... اگه قرار باشه حتی منو داخل پادگان هم راه ندن، چجوری امیدوار باشم برام پرونده هم تشکیل بدن؟! ...
    پیگیری میکنم و نتیجه رو تو همین تاپیک اعلام میکنم... باشد که چراغی باشد آیندگان را
    راستی، چه روزایی جلوی پادگان خلوته؟ من یه سر بزنم ببینم شایدم گذاشتن برم سوال از مسئولانش سوال بپرسم. اگه تونستم برم تو از کی باید سوال بپرسم؟ کی حرف آخرو میزنه اونجا؟ میشه ملاقاتش کرد؟

ممنون از همه دوستان .... به خصوص شمایی که الان داری این جمله رو میخونی و تصمیم داری جواب سوالامو بدی ..... ممنون
    من گفتم جلوی در میپرسن؛ ولی مثل اینکه شما زیادی ترسیدی!

چاره ی کار شما میتونه این باشه:
    به نظرم اگر با سازمانی تماس گرفتی و گفته که به کارشناسی نیاز داریم ولی بنیاد قبول نمیکنه و... حضوری تشریف ببرید به اون سازمان؛ شما بهشون بگو که توی بنیاد اوکی گرفتی و اگر یک سازمان پروژه بده، بنیاد می‌پذیره.

اگر اون سازمان به شما نامه داد که به شما نیاز داریم
    ؛ به همراه اون نامه میرید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. جلوی در از کسی مدرک نمیگیرن! پس به سرباز جلوی پادگان بگو نخبه هستم و میخوام برم دفتر بنیاد نخبگان. شما رو راهنمایی میکنه داخل.
    بعدش وقتی رفتی داخل باید فرم رو پر کنی و بگی که نامه داری از فلان سازمان و به شما نیاز داره. اگر گفتن لیسانس نمیگیریم، شما پافشاری میکنی و میگی اون سازمان نیاز به شما داره. به نظرم میتونی موفق بشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    من گفتم جلوی در میپرسن؛ ولی مثل اینکه شما زیادی ترسیدی!

چاره ی کار شما میتونه این باشه:
    به نظرم اگر با سازمانی تماس گرفتی و گفته که به کارشناسی نیاز داریم ولی بنیاد قبول نمیکنه و... حضوری تشریف ببرید به اون سازمان؛ شما بهشون بگو که توی بنیاد اوکی گرفتی و اگر یک سازمان پروژه بده، بنیاد می‌پذیره.

اگر اون سازمان به شما نامه داد که به شما نیاز داریم
    ؛ به همراه اون نامه میرید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. جلوی در از کسی مدرک نمیگیرن! پس به سرباز جلوی پادگان بگو نخبه هستم و میخوام برم دفتر بنیاد نخبگان. شما رو راهنمایی میکنه داخل.
    بعدش وقتی رفتی داخل باید فرم رو پر کنی و بگی که نامه داری از فلان سازمان و به شما نیاز داره. اگر گفتن لیسانس نمیگیریم، شما پافشاری میکنی و میگی اون سازمان نیاز به شما داره. به نظرم میتونی موفق بشی.
    مرسی دوست عزیز بابت راهنمایی
    به نظر من هم با پافشاری میشه پروژه رو گرفت... یعنی امیدوارم بشه
    (من نترسیدم .... فقط فکر کردم دم در ورودی کارت دانشجویی ارشد یا یه همچین چیزی بخوان... البته کارت دانشجویی ارشدم دارم)

در ادامه طرح خوشایند سازی خدمت سربازی مرخصی استحقاقی سربازان وظیفه به سالی 12 روز کاهش پیدا کرد. همچنین از این به بعد مشمولین کلیه معافیت ها (به غیر از پزشکی) باید دوره آموزشی رو برن.

Junior Member

سلام به همگی
    من دانشجوی کارشناسی و عضو بنیاد نخبگان هستم. می خواستم از دوستایی که تجربه ی بالایی دارن بپرسم:
    میشه با لیسانس و حین تحصیل پروژه گرفت و اصلا بنیاد نیروهای مسلح قبول می کنه؟

Banned

سلام
    اون پروژه کسر خدمت که شرایط نداره فقط باید دانشجوی ارشد باشیم دیگه!

بعد می خواستم در رابطه با اون پروژه 10 ماهه بدونم من معدل کارشناسیم 16.6 و ارشد تا الان به غیر پایان نامه 17.8و 9 کنفرانس دارم 5 تا IEEE و 3 تا خارجی و یه دونم داخلی, می تونم با این شرایط اون پروژه 10 ماه رو بگیرم یا باید اول عضو بنیاد شم, اگه باید عضو شم با این شرایط میشه یا نه؟ ضمنا من دانشگاه آزادی ام, فرقی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)