صفحه 1170 از 1402 نخستنخست ... 1706701070112011601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176117711781179118012201270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,691 تا 11,700 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط shiadaneshjo نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من کسری از طریق بنیاد شهید داشتم و میخاستم سوال کنم که آیا این کسری در طول مدت پروژه تاثیری داره یا نه؟ بعد سوال دومم اینه که شنیدم طول مدت پروژه به صورت ثابت 14 ماه هستش، آیا این قضیه صحت داره؟
    ممنونم
    سلام
    در مورد کسری بنیاد شهید نمیدونم اما دوستانی که با انجام پروژه کسری دارند اگر بیشتر از 14 ماه بشه و تسهیلات سربازی بنیاد دریافت کنن ظاهرا با همون سربازیشون تموم میشه.
    الان سربازی بنیاد 14 ماه انجام پروژه + 2 ماه دوره آموزشی هست.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من الآن نزدیک به 3 ساله که توی یه شرکت دانش بنیان مشغول به کارم تو این مدت هم برام بیمه رد کردن، ترم گذشته ارشدم تموم شده و دارم برای سربازی اقدام می کنم،
    شرکت مورد نظری که توش کار می کنم میتونم از طرح سرباز فناور استفاده کنم، خواستم بدونم کسی اطلاع داره روند انجام این طرح چجوریه؟ یعنی سازمان باید کاری انجام بده؟ نامه ای چیزی به سازمان دیگه ای بزنه؟
    من الآن تو سامانه ثریا یک ماهی میشه که مدارکم رو تکمیل کردم و هفته پیش هم رفتم مدارکم رو تطبیق دادم و الآن دارن امتیاز میدن، الآن این امتیاز داده شد، من باید کار خاصی انجام بدم؟
    واقعا یه دنیا ممنون میشم کسی راهنمایی کنه، اصلا در مورد فرآیند کاری این طرح چیزی موجود نیست!

Junior Member

سلام
    مهلت آپلود مدارک برای احراز شرایط پروژه جایگزین تا کی هستش؟ هر سال تا کی این شرایط بررسی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام
    مهلت آپلود مدارک برای احراز شرایط پروژه جایگزین تا کی هستش؟ هر سال تا کی این شرایط بررسی میشه؟
    مهلت خاصی نداره هر وقت تو سایت ثبت کنین تو یه ماه بررسی میشه

سلام
    من دانشجوی دانشگاه دولتی هستم ارشد و معدلم 17.8 هستش و رتبه اول هم هستم، معدل لیسانم 13.7 هستش دانشگاه دولتی، یک ISI با ایمپکت 2.99 و یکی هم با 1.676 هستش. یک داخلی منظورم همون ISC هستش دارم. و البته 2 تا کنفرانس. بعد اینکه نفر سوم ترجمه کتابم. 5 تا جشنواره هم دارم و دو تا جشنواره فرهنگی قرانی
    میخاستم از دوستان کسی می تونه بهم بگه شانسم چقدره؟ اصلا میشم یا نه؟
    ممنون

دوستان من الان تو مرحله مقایسه امتیاز هستم. مدارک رو امروز به بنیاد دادم. ممکنه بگید که چه مقدار زمان میبره تا از این مرحله گذر کنم؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

سلام
    من از بعضیا که رفتن سراغ جایگزین شنیدم که پشیمونن. دلیلشم گفتن که پروژه تعریف کردنشون طول میکشه. میخواستم ببینم راسته؟ کلا خیلی معطلی داره؟ کلا چه راهی رو پیشنهاد میکنید. ضمنا رشته من مهندسی مکانیکه. وضعیت این رشته چطوره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام
    من از بعضیا که رفتن سراغ جایگزین شنیدم که پشیمونن. دلیلشم گفتن که پروژه تعریف کردنشون طول میکشه. میخواستم ببینم راسته؟ کلا خیلی معطلی داره؟ کلا چه راهی رو پیشنهاد میکنید. ضمنا رشته من مهندسی مکانیکه. وضعیت این رشته چطوره؟
    ممنون
    سلام
    دقیقا،، چند تا از دوستای منم که پروژه جایگزین خدمت گرفتن می گن بهم، 14+2 ماه ظاهرش هست ، تا شما از بنیاد نخبگان برید دانشگاه عالی دفاع خودش یک ماه طول میکشه بعد تازه شما رو معرفی می کنن به یه سازمانی تا شما برید اونجا به توافق برسید پروپوزال بدید تصویب بشه کارای اداریش طی بشه حداقل 2 تا 3 زمان میبره اگه هم به توافق نرسید تا نامه ی عدم نیاز بزنن و دوباره شمارو به جای دیگه معرفی کنن حداقل یک ماه زمان میبره در کل میشه گفت این پروسه تقریبا نزدیک 20 ماه یا بیشتر شاید طول بکشه
    البته از خدمت رفتن معمولی حداقل خیلی بهتره ولی به نظرم برای کسی که کسری بیشتر از شش ماه داره ارزش نداره پروژه جایگزین گرفتن

سلام
    یعنی این قضیه برای تمامی رشته ها صادقه؟ اگر کسی رو آشنا داشته باشید این پروسه کمتر میشه یا نه؟ و اینکه شما میگید برای کسی که کسری داره ارزش نداره رفتن صرفا به خاطر معطلیش میگید یا نه دردسرهای دیگه ای هم داره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا،، چند تا از دوستای منم که پروژه جایگزین خدمت گرفتن می گن بهم، 14+2 ماه ظاهرش هست ، تا شما از بنیاد نخبگان برید دانشگاه عالی دفاع خودش یک ماه طول میکشه بعد تازه شما رو معرفی می کنن به یه سازمانی تا شما برید اونجا به توافق برسید پروپوزال بدید تصویب بشه کارای اداریش طی بشه حداقل 2 تا 3 زمان میبره اگه هم به توافق نرسید تا نامه ی عدم نیاز بزنن و دوباره شمارو به جای دیگه معرفی کنن حداقل یک ماه زمان میبره در کل میشه گفت این پروسه تقریبا نزدیک 20 ماه یا بیشتر شاید طول بکشه
    البته از خدمت رفتن معمولی حداقل خیلی بهتره ولی به نظرم برای کسی که کسری بیشتر از شش ماه داره ارزش نداره پروژه جایگزین گرفتن
    خیلی ممنون
    من سربازی کامل دارم. یعنی بهتره برم جایگزین؟ یه سوالی هم دارم. پروژه هایی که تعریف میشه حضوریه؟ یعمی شما تو یه سازمانی باید حضور پیدا کنید؟ بعد میشه در کنار پروژه جایگزین کارای دیگه هم کرد؟ ینی فرصت میشه؟ پروژه هایی که تعریف میکنن فضایی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)