صفحه 1171 از 1402 نخستنخست ... 1716711071112111611162116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177117811791180118112211271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,701 تا 11,710 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    من سربازی کامل دارم. یعنی بهتره برم جایگزین؟ یه سوالی هم دارم. پروژه هایی که تعریف میشه حضوریه؟ یعمی شما تو یه سازمانی باید حضور پیدا کنید؟ بعد میشه در کنار پروژه جایگزین کارای دیگه هم کرد؟ ینی فرصت میشه؟ پروژه هایی که تعریف میکنن فضایی نیست؟
    خواهش می کنم
    اگه سربازی کامل داری پس پروژه جایگزین بهتره برات.
    بعد با توجه به اون سازمان و نوع پروژه اتون بستگی داره ، مثلا یکی از دوستای من یه پروژه مدل سازی داشت برا ارگان نظامی کلن با هماهنگی اون سازمان دو روز در هفته می رفت و یه جا دیگه هم کار می کرد، یکی دیگه از بچه ها پروژه ازمایشگاهی داشت 5 روز در هفته می رفت ، پس به اون نوع پروژه و اون سازمان بکارگیرنده بستگی داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط shiadaneshjo نمایش پست ها
    سلام
    یعنی این قضیه برای تمامی رشته ها صادقه؟ اگر کسی رو آشنا داشته باشید این پروسه کمتر میشه یا نه؟ و اینکه شما میگید برای کسی که کسری داره ارزش نداره رفتن صرفا به خاطر معطلیش میگید یا نه دردسرهای دیگه ای هم داره؟
    ممنون
    والا ظاهرا پروسه ای که داره همینه ، به رشته ربطی نداره
    فک نکنم با آشنا داشتن هم کارت خیلی جلو بیوفته
    برای کسی که کسری داره ب خاطر معطلیش میگم ارزششو نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

خیلی ممنون
    من سربازی کامل دارم. یعنی بهتره برم جایگزین؟ یه سوالی هم دارم. پروژه هایی که تعریف میشه حضوریه؟ یعمی شما تو یه سازمانی باید حضور پیدا کنید؟ بعد میشه در کنار پروژه جایگزین کارای دیگه هم کرد؟ ینی فرصت میشه؟ پروژه هایی که تعریف میکنن فضایی نیست؟
    سلام
    برای من حدود 22ماه از زمانیکه در سامانه ثریا ثبت نام کردم تا پایان پروژه طول کشید بیشترین معطلی برای من ابتدا بررسی سایت ثریا و بعد تصویب پروژه و شروع بکار بود.
    اکثر جاها نیاز به حضور دائم نداره و میشه تو مدت انجام پروژه کار دیگری هم کرد.
    معمولا پروژه سختی نمیدن اما من دیدم که به دوستان پروژه در حد جنگ ستارگان هم میخواستن بدن!!!
    موفق باشید

Junior Member

فقط یه سوال. آموزشی رو چه زمانی میرن؟ شنیدم دی و تیر فقط میشه رفت؟ اگه یکی آموزشی بنیاد رو بره ولی پروژه رو نتونه انجام بده تکلیفش چیه؟

Junior Member

فقط یه سوال. آموزشی رو چه زمانی میرن؟ شنیدم دی و تیر فقط میشه رفت؟ اگه یکی آموزشی بنیاد رو بره ولی پروژه رو نتونه انجام بده تکلیفش چیه؟

آموزشی رو فقط ماه دی و ماه تیر میبرن. امسال البته 15 مرداد هم بردن. ماه تیر شما در ارتش هستی در افسریه تهران. ماه تیر کرج کنار شهرک خاتم. اواسط ماه مرداد رو به اسم هیات علمی میبرند همون کرج اما باقی مونده های نخبگان رو باهوشون میفرستند. دوره آموزشیتون چیزی حدوده 45 روز هست اما تو کرج، یک هفته قم میبرنتون و بعضی روزها رو هم تعطیل میکنن. بسته به شانستون بین 25 تا 35 روز کلن درگیر هستین و هر شب میتونین بیایین خونه و صبح قبل از 6 و نیم وارد بشین. شما برای انجام پروژه ات حداقل 14 ماه باید از آغاز زمان شروع به خدمتت بگذره. این زمان بدون درنظر گیر آموزشی و با فرض این هست که آموزشی رو قبل از شروع پروژه بری. اگر آموزشیت وسطش باشه حدوده 15 ماه یا 15 ماه و یک هفته اجازه دفاع داری. برای انجام پروژه یک مدت زمانی داری. میتونی تمدیدش کنی تا 2 سال. معمولن اگر سازمانت سازمان خوبی باشه مشکلی نداری. معمولا وزارت دفاع در این مورد بهتره چون خیلی منظمه. بخش دانش و تحقیقات هر گروهش داره و اکثر کارمندها و ناظرهاش دانشجوهای دکتری دانشگاه های خوب ایران هستن. اما اگر نتونین انجام بدین پروژه اون میبره و سربازیتون سرجای خودش باقی هست و باید سربازی معمولی برین با این شرایط که آموزشیتون تموم شده. اما معمولا کسی به اینجا نمیرسه.

Junior Member

سلام
    یعنی این قضیه برای تمامی رشته ها صادقه؟ اگر کسی رو آشنا داشته باشید این پروسه کمتر میشه یا نه؟ و اینکه شما میگید برای کسی که کسری داره ارزش نداره رفتن صرفا به خاطر معطلیش میگید یا نه دردسرهای دیگه ای هم داره؟
    ممنون
    دوست عزیز اگر شما دو کسری داشته باشین که روی هم 14 ماه باشه و شرایط نخبگان رو احراز کنید، بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پروژه شما رو معادل طرح نخبگی میزنه و تنها با یک دوره ی آموزشی 45 روزه سربازیتون تمومه. ما تو دوره ی آموزشیمون چنین موردی رو داشتیم که شرایط رو فرودین احراز کرد. دو پروژه کسری خودش رو تا خرداد دفاع کرد. آموزشی رو ماه تیر اومد تا اواسط مرداد. مدارک نهاییش رو 15 مرداد تحویل بنیاد داد و نزدیک 20 مهر کارت پایان خدمتش رو گرفت. به نظر من که خیلی با ارزش بود چون سریع کارش راه افتاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر شما دو کسری داشته باشین که روی هم 14 ماه باشه و شرایط نخبگان رو احراز کنید، بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پروژه شما رو معادل طرح نخبگی میزنه و تنها با یک دوره ی آموزشی 45 روزه سربازیتون تمومه. ما تو دوره ی آموزشیمون چنین موردی رو داشتیم که شرایط رو فرودین احراز کرد. دو پروژه کسری خودش رو تا خرداد دفاع کرد. آموزشی رو ماه تیر اومد تا اواسط مرداد. مدارک نهاییش رو 15 مرداد تحویل بنیاد داد و نزدیک 20 مهر کارت پایان خدمتش رو گرفت. به نظر من که خیلی با ارزش بود چون سریع کارش راه افتاد.
    ممنونم بابت پاسخ کاملتون اما اگر تعداد موارد کسری بیش از دو تا باشه، مثلا پروژه کسر خدمت باشه و بنیاد شهید و بسیج هم باشه مشکلی نداره؟ و هم اینکه بیشتر از 14 ماه هم باشه مشکلی نیست؟
    متشکر

Junior Member

ممنونم بابت پاسخ کاملتون اما اگر تعداد موارد کسری بیش از دو تا باشه، مثلا پروژه کسر خدمت باشه و بنیاد شهید و بسیج هم باشه مشکلی نداره؟ و هم اینکه بیشتر از 14 ماه هم باشه مشکلی نیست؟
    متشکر
    در این مورد شما جایگذین خدمت هستید دوست عزیز. پس باید پروژهاتون معادل اون چیزی بشه که بنیاد نیاز داره. معمولن دو کسری هستن که این مورد رو پوشش میدن. اما شاید شرایطی باشه. برای این مورد بهتره از خودشون مستقیم بپرسین. این اخیرا عوض شده و یه سری تغییرات داشتن. به شماره ی 02127353380 زنگ بزنید. این شماره رو پاسخ میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط H4M3D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الآن نزدیک به 3 ساله که توی یه شرکت دانش بنیان مشغول به کارم تو این مدت هم برام بیمه رد کردن، ترم گذشته ارشدم تموم شده و دارم برای سربازی اقدام می کنم،
    شرکت مورد نظری که توش کار می کنم میتونم از طرح سرباز فناور استفاده کنم، خواستم بدونم کسی اطلاع داره روند انجام این طرح چجوریه؟ یعنی سازمان باید کاری انجام بده؟ نامه ای چیزی به سازمان دیگه ای بزنه؟
    من الآن تو سامانه ثریا یک ماهی میشه که مدارکم رو تکمیل کردم و هفته پیش هم رفتم مدارکم رو تطبیق دادم و الآن دارن امتیاز میدن، الآن این امتیاز داده شد، من باید کار خاصی انجام بدم؟
    واقعا یه دنیا ممنون میشم کسی راهنمایی کنه، اصلا در مورد فرآیند کاری این طرح چیزی موجود نیست!
    سلام.
    فقط همون فرم اولیه رو شرکتی که توش کار میکنی باید میداد شما اپلود کنی که ظاهرا داده. پس منتظر باشید تا اعلام نتایج نهاییش. باید یک الی 2 هفته بعد از مرحله برابر اصل منتظر بمونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    در این مورد شما جایگذین خدمت هستید دوست عزیز. پس باید پروژهاتون معادل اون چیزی بشه که بنیاد نیاز داره. معمولن دو کسری هستن که این مورد رو پوشش میدن. اما شاید شرایطی باشه. برای این مورد بهتره از خودشون مستقیم بپرسین. این اخیرا عوض شده و یه سری تغییرات داشتن. به شماره ی 02127353380 زنگ بزنید. این شماره رو پاسخ میدن.
    ممنونم. منظورم این هستش که اگر من جایی یک پروژه کسر خدمت قبلش گرفته باشم و همچنین بسیج و بنیاد شهید رو هم داشته باشم مشکلی نیست؟ همین.
    متشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)