صفحه 1172 از 1402 نخستنخست ... 1726721072112211621163116411651166116711681169117011711172117311741175117611771178117911801181118212221272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,711 تا 11,720 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    آموزشی رو فقط ماه دی و ماه تیر میبرن. امسال البته 15 مرداد هم بردن. ماه تیر شما در ارتش هستی در افسریه تهران. ماه تیر کرج کنار شهرک خاتم. اواسط ماه مرداد رو به اسم هیات علمی میبرند همون کرج اما باقی مونده های نخبگان رو باهوشون میفرستند. دوره آموزشیتون چیزی حدوده 45 روز هست اما تو کرج، یک هفته قم میبرنتون و بعضی روزها رو هم تعطیل میکنن. بسته به شانستون بین 25 تا 35 روز کلن درگیر هستین و هر شب میتونین بیایین خونه و صبح قبل از 6 و نیم وارد بشین. شما برای انجام پروژه ات حداقل 14 ماه باید از آغاز زمان شروع به خدمتت بگذره. این زمان بدون درنظر گیر آموزشی و با فرض این هست که آموزشی رو قبل از شروع پروژه بری. اگر آموزشیت وسطش باشه حدوده 15 ماه یا 15 ماه و یک هفته اجازه دفاع داری. برای انجام پروژه یک مدت زمانی داری. میتونی تمدیدش کنی تا 2 سال. معمولن اگر سازمانت سازمان خوبی باشه مشکلی نداری. معمولا وزارت دفاع در این مورد بهتره چون خیلی منظمه. بخش دانش و تحقیقات هر گروهش داره و اکثر کارمندها و ناظرهاش دانشجوهای دکتری دانشگاه های خوب ایران هستن. اما اگر نتونین انجام بدین پروژه اون میبره و سربازیتون سرجای خودش باقی هست و باید سربازی معمولی برین با این شرایط که آموزشیتون تموم شده. اما معمولا کسی به اینجا نمیرسه.
    خیلی متشکرم.
    فقط یه چیزی منظورتون اینه که ماه دی در افسریه ماه تیر در کرج؟ بعد مورد دیگخ اینکه منظورتون از "شما برای انجام پروژه ات حداقل 14 ماه باید از آغاز زمان شروع به خدمتت بگذره" اینه که برای دفاع حتما باد 14 ماه بگذره. نمیتونیم زودتر از 14 ماه با وجود تمام شدن دفاع کنیم.در پایان هم یه سوال دارم. آیا نفرات محدودی هر سال انتخاب میکنن. منظورم بطور مشخصه. مثلا 200 نفر. فقط جهت رفع ابهامه.
    ببخشید از سوالات فراوانم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiadaneshjo نمایش پست ها
    ممنونم. منظورم این هستش که اگر من جایی یک پروژه کسر خدمت قبلش گرفته باشم و همچنین بسیج و بنیاد شهید رو هم داشته باشم مشکلی نیست؟ همین.
    متشکر.
    دوست عزیز این مورد رو بهتره از خودشون بپرسین. معمولا در چنین شرایطی دو کسری هستش. من مورد این جوری مشاهده نکردم. اما مطمئنن خودشون میدونن شرایط این قضیه رو. با اون شماره تماس بگیرین جواب میدن.

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم بدونم استفاده از سهمیه رتبه اولی( شاگزد اولی) برای ورود به مقطع ارشد برای بنیاد امتیاز داره؟ منظورم ارشد مستقیم نیست.
    مثلا من ارشد مستقیم دو تا دانشگاه قبول شده ولی انصراف دادم و به جاش کنکور ارشد دادم و با استفاده از سهیه رتبه اولی تو مقطع ارشد قبول شدم.
    ممنونم
    ویرایش توسط mj425 : October 23rd, 2017 در ساعت 09:05 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj425 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم استفاده از سهمیه رتبه اولی( شاگزد اولی) برای ورود به مقطع ارشد برای بنیاد امتیاز داره؟ منظورم ارشد مستقیم نیست.
    مثلا من ارشد مستقیم دو تا دانشگاه قبول شده ولی انصراف دادم و به جاش کنکور ارشد دادم و با استفاده از سهیه رتبه اولی تو مقطع ارشد قبول شدم.
    ممنونم
    دوست عزیز سلام. امتیاز یا شامل ارشد مستقیمی میشه یا شامل رتبه ی کنکور که باید جز رتبه های اول باشین. رتبه ی شما هم در دانشکده و رشته اتون در صورتی امتیاز داره که از سوی اداره استعدادهای درخشان به عنوان دانشجوی ممتاز شناخته شده باشید. برای این مورد، استعدادهای درخشان یک نامه ی گواهی موقت ممتازی برای مقطع شما خطاب به بنیاد مینویسه. ارشد مستقیمی که رد کرده باشین امیتازی نداره چون برای این مورد باید اداره ی استعداد های درخشان دانشگاه پذیرای شما یک نامه بنویسه که به عنوان ارشد مستقیم پذیرش گرفتین و ثبت نام کردین و چون انصراف دادین نامه ای به شما نمیدن.

Junior Member

سلام دوستان

ممنونم
    ممنون از پاسختون
    ولی به نظر من یه نقص تو‌ امتیازدهی محسوب میشه. چون طبیعتا کسی که رتبه اول تو رشته ش باشه باید یه امتیاز بیشتری از کسی داشته باشه که فقط جزو ده درصد برتر بوده و ارشد مستقیم رفته مقطع بالاتر. حال اینکه اصلا امتیاز نداره!
    باید یه امتیاز واسه سهمیه شاگرد اولی هم‌ بزارن.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    ولی به نظر من یه نقص تو‌ امتیازدهی محسوب میشه. چون طبیعتا کسی که رتبه اول تو رشته ش باشه باید یه امتیاز بیشتری از کسی داشته باشه که فقط جزو ده درصد برتر بوده و ارشد مستقیم رفته مقطع بالاتر. حال اینکه اصلا امتیاز نداره!
    باید یه امتیاز واسه سهمیه شاگرد اولی هم‌ بزارن.
    خب اگر معدلتون بالا هست و ممتاز هستید و رتبه ی یک نامه اش رو استعداد درخشان میتونه بزنه. برای این مورد درنظر گرفتن. البته دوست عزیز شما هر چیزی مربوط به افتخارتتون بود آپلود کنید شاید بررسی کنن و یک نمره ای بدن. همین موردی رو هم که میفرمایید باز آپلود کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    وضعیت من امروز به وضعیت "چاپ نامه معرفی..." در اومد. من فارغ التحصیل دکتری هستم و تعهد خاص به دانشگاه علوم پزشکی تبریز دارم که با مشخص شدن وضعیت سربازی اونجا در قالب هیئت علمی کارم رو شروع می کنم.
    امتیاز موسس و هئیت مدیره شرکت دانش بنیان رو هم داشتم و بیشتر به همین خاطر اقدام کردم
    یک سوال :
    طبق بند 4 تسهیلات آیین نامه طرح دانش آموخته برتر فناور ، ما میتونیم قبل از دریافت کارت پایان خدمت و بعد دوره آموزشی در همین مرحله به استخدام دستگاه های دولتی در بیایم
    با این بند آیا من میتونم تعهدم رو به دانشگاه بعد آموزشی شروع کنم یا جای دیگه استخدام بشم؟
    این بند 4 تو آیین نامه در آخرین نسخه آیین نامه گنجانده شده
    و سوال دوم :
    من توی دانشگاه تدریس می کنم و توی شرکت دانش بنیانمون کار. آیا حتما باید حضور داشته باشیم برای انجام طرح؟ احتمالا معرفی بکنن دانشگاه بقیه الله

سلام دوستان

من می خواستم برای دوره دی 96 آموزشی نخبگان ثبت نام کنم

می خواستم بدونم کسی اطلاع داره ثبت نامش به چه نحوی هست؟ باید برم دانشگاه دفاع ملی؟

سپاسگذارم اگر کسی راهنمایی ام کنهه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواستم برای دوره دی 96 آموزشی نخبگان ثبت نام کنم

می خواستم بدونم کسی اطلاع داره ثبت نامش به چه نحوی هست؟ باید برم دانشگاه دفاع ملی؟

سپاسگذارم اگر کسی راهنمایی ام کنهه
    بله میبایست حضور پیدا کنید و ثبت نام کنید. سایت دانشگاه رو چک کنید و ایمیل مورد نظر رو پیدا کنید. بهتره همراه با ایمیل کد ملی و شماره پرونده اتون رو هم بگید. از همین الان برای ثبت نام دوره آموزشی اقدام کنید و نگذارید به اواخر ماه برسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahatbz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وضعیت من امروز به وضعیت "چاپ نامه معرفی..." در اومد. من فارغ التحصیل دکتری هستم و تعهد خاص به دانشگاه علوم پزشکی تبریز دارم که با مشخص شدن وضعیت سربازی اونجا در قالب هیئت علمی کارم رو شروع می کنم.
    امتیاز موسس و هئیت مدیره شرکت دانش بنیان رو هم داشتم و بیشتر به همین خاطر اقدام کردم
    یک سوال :
    طبق بند 4 تسهیلات آیین نامه طرح دانش آموخته برتر فناور ، ما میتونیم قبل از دریافت کارت پایان خدمت و بعد دوره آموزشی در همین مرحله به استخدام دستگاه های دولتی در بیایم
    با این بند آیا من میتونم تعهدم رو به دانشگاه بعد آموزشی شروع کنم یا جای دیگه استخدام بشم؟
    این بند 4 تو آیین نامه در آخرین نسخه آیین نامه گنجانده شده
    و سوال دوم :
    من توی دانشگاه تدریس می کنم و توی شرکت دانش بنیانمون کار. آیا حتما باید حضور داشته باشیم برای انجام طرح؟ احتمالا معرفی بکنن دانشگاه بقیه الله
    سلام دوست عزیز. بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تنها یکبار برای شما یک نامه خطاب به یک سازمان مشخص در طول دوره ی خدمتتون برای استخدام، صادر میکنه و در طول طرحتون در هر سازمان غیرنظامی ای می تونید استخدام بشید. در مورد تعهدتون به دانشگاه و یا جای دیگر چیزی هست که مربوط به خودتون و دانشگاه هست و بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کاری به اون نداره. بنیاد به هر جایی شما بگید نامه میده. پس باید حواستون رو جمع کنید که به جای درسته نامه زده شه. چون نامه در پرونده شما ثبت میشه و دیگه راه برگشتی نیست. حتی اسم رو اشتباه هم بزنن دیگه درست نمیکنن. قبلش این مورد رو هم بهتون میگن که اسم رو چک کنین. در مورد حصور برای کار من نمیدونم کار شما به چه صورت است و طرحتون چجوری است. برای رشته های مهندسی، ما حضور خاصی نداریم و تنها با ارائه یک سری گزارش ها به صورت حضوری که برای خود من یک ماه یک بار هست کارمون جلو میره. طبق دستورالعمل ها و بخش نامه ها، سازمان بکارگیرنده فقط باید سه ماه یکبار یک گزارش یک صفحه ای تحت عنوان گزارش پیشرفت برای بنیاد نخبگان بفرسته. ما در دورمون پزشک، دارو ساز و دندون پزشک های زیادی رو داشتیم که همشون مثل مهندس ها فقط یک ماه یک بار به سازمان مورد نظر سر میزدن و یک گزارش تحویل میدادن. من خودم کسی رو ندادم که برای انجام طرح مدام حضور داشته باشه. همه به صورت ماهی یکبار به مدت دو سه ساعت میرن. البته کم و زیاد شدن این زمان به ناظر پروژه و کسی که برگه هاتون رو هم امضا میکنه بستگی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)