صفحه 1173 از 1402 نخستنخست ... 1736731073112311631164116511661167116811691170117111721173117411751176117711781179118011811182118312231273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,721 تا 11,730 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    خب اگر معدلتون بالا هست و ممتاز هستید و رتبه ی یک نامه اش رو استعداد درخشان میتونه بزنه. برای این مورد درنظر گرفتن. البته دوست عزیز شما هر چیزی مربوط به افتخارتتون بود آپلود کنید شاید بررسی کنن و یک نمره ای بدن. همین موردی رو هم که میفرمایید باز آپلود کنید.
    سلام
    دوست عزیز یک سوالی داشتم و اون این هستش که این فرم که در مورد رتبه اولی هستش رو چطور میتونم پیدا کنم. چون به مسئولین آموزش که گفتم گفتند خبر ندارند. اگر امکان دسترسی بهش از طریق سایتی هست یا اصلا خود فرم رو دارید ممنون میشم برام ارسالش کنید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiadaneshjo نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز یک سوالی داشتم و اون این هستش که این فرم که در مورد رتبه اولی هستش رو چطور میتونم پیدا کنم. چون به مسئولین آموزش که گفتم گفتند خبر ندارند. اگر امکان دسترسی بهش از طریق سایتی هست یا اصلا خود فرم رو دارید ممنون میشم برام ارسالش کنید.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز. خوده بنیاد هیچ فرمی نداره. دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه یا آموزش دانشگاه میبایست چنین نامه ای رو بنویسند و معاون آموزشتون یا رییس اداره استعداد های درخشان دانشگاهتون پر کنه. هر دانشگاه نامه رو به سبک خاص خودش مینویسه. البته من فکر کنم نامه همون تحصیلات ممتاز باید باشه. در ضمن اگر با انجمن علمی همکاری کردید و یا عضو بودین هم از اداره کل انجمن های علمی دانشگاه تون نامه بگیرید.

Junior Member

خیلی ممنونم از راهنمایی جامع شما
    رشته من انفورماتیک پزشکی ( فناوری اطلاعات در پزشکی) هست
    پس همین روال خواهد بود به احتمال زیاد

سوال دیگر از دوستانی که قبلا گواهی اتمام رزم مقدماتی ( آموزش سربازی ) یا دوره 45 روزه تکمیلی بسیج قبل از سال 96 رورفتن دارم :

فرآیند ارائه سوابق خدمتی قبل یا معادل سازی دوره تکمیلی بسیج در دانشگاه دفاع ملی (مرکز نخبگان و استعدادهای برتر) به چه شکل است ؟ کی نامه "درخواست سوابق خدمتی" صادر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahatbz نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی جامع شما
    رشته من انفورماتیک پزشکی ( فناوری اطلاعات در پزشکی) هست
    پس همین روال خواهد بود به احتمال زیاد

سوال دیگر از دوستانی که قبلا گواهی اتمام رزم مقدماتی ( آموزش سربازی ) یا دوره 45 روزه تکمیلی بسیج قبل از سال 96 رورفتن دارم :

فرآیند ارائه سوابق خدمتی قبل یا معادل سازی دوره تکمیلی بسیج در دانشگاه دفاع ملی (مرکز نخبگان و استعدادهای برتر) به چه شکل است ؟ کی نامه "درخواست سوابق خدمتی" صادر میشه؟

فرایند در بنیاد ملی نیست. بلکه در خود آموزشگاه هستش. شما بعد از پست دفترچه اتون و تشکیل پرونده در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای رزم مقدماتی می تونید ثبت نام میکنید و دوره رو میرید. ثبت نامتون حدوده دو ماه قبل از آغاز دوره است. وقتی به دوره رزم میرید، روز اول از کسانی که این دوره رفتن میخوان که خودش رو معرفی کنن و برگه پایان دوره رو بهشون میدن. همون روز اول با خودتون اون گواهی رو ببرین. برای دوره ما کسانی که این دوره رفته بودن فقط روز اول آومدن و بعدش برگه پایان دوره اشون رو گرفتن.

موفق باشین.

سلام
    ببخشید یک سوال داشتم و اون اینکه برای به فرض ثبت نام در دوره آموزشی دی ماه تا کی فرصت دارم که اقدام کنم؟
    متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiadaneshjo نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یک سوال داشتم و اون اینکه برای به فرض ثبت نام در دوره آموزشی دی ماه تا کی فرصت دارم که اقدام کنم؟
    متشکر
    قبلن همه کارها از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تو صیاد انجام میشد. معمولا دو ماه و نیم پیش از اعزام حضوری برای ثبت نام میرفتن همه. اما الان خب همه چیز به دانشگاه عالی انتقال داده شده. الان ایمیلی شده از قبل باید ایمیل بزنید و بعد وقت میدین حضوری برید. به samna2@sndu.ac.ir عنوان آموزشی رو ایمیل بزنید و در متن ایمیل بنویسید که برای اموزشی میخوایید اسم بنویسید. سعی کنید سوال نپرسید چون جواب نمیدن. سرشون خیلی شلوغه و بییشتر صرف وقت دادن و سوال جواب نمیدن. در متن ایمیلتون حتما نامتون، شماره شناسنامه، کدملی و شماره پرونده رو بنویسید. با فکر کنم الان که نزدیک 2 ماه مونده باید اقدام کنین. چون اگر پر بشه برای دوره ی تیر میرید. البته من تو دوره ی خودم این تابستون از مسئولینخود پادگان کرج شنیدم که اونا هم امسال یه تعداد محدودی قراره برای آموزشی دی بگیرن.

سلام دوستان
    یک سوال داشتم ازتون
    اون اینکه کسی امکان داره بهم بگه شرایطم مناسب هست یا نه؟
    یک ISI با ایمپکت 3 یکی هم با 1.6 که تازه ریواز خورده
    دو تا کنفرانس بین المللی
    5 تا جشنواره
    نفر سوم ترجمه یک کتاب
    17.74 ارشد دولتی و 13.66 لیسانس دولتی
    نفر اول رشته
    متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط web3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان .. دو سوال داشتم از خدمتتون

1. آیا میشه همزمان یا پروژه ی بنیاد ، دوره ی دکتری را گذراند یا حتما باید یکی رو انتخاب کرد؟

2. آیا پروژه ی کسرخدمت مانع گرفتن پروژه ی بنیاد میشه ؟ من پروژه ی کسری گرفتم ولی بعد از انتهای پروژه به توافق با نهاد مورد نظر نرسیدم . بنابراین پروژه رو رها کردم . یعنی هیچ کسری نگرفتم. آیا باید درخواستی برای لغو پروژه ی کسرخدمت بدم یا لازم نیست ؟
    سلام دوست عزیز

من هم مشکلی مشابه به مورد 2 شما دارم
    آیا شما به جوابی در این زمینه رسیدید؟

Junior Member

سلام به شما دوست عزیز
    در گذشته امکانش بود اونم با موافقت استاد راهنما ولی در حال حاضر امکان پذیر نیست.

در رابطه با پروژه کسر خدمت هم باید حتما تکلیف اون مشخص بشه (یا دفاع بشه یا کنسل بشه البته به شرط تصویب پروژه)

Junior Member

با سلام
    گرفتن تسهیلات نظام وظیفه از طرف بنیاد برای دانشجوی دکتری تخصصی ممانعتی ندارد فقط باید هم از پروپوزال دفاع شده باشد و هم اینکه اساتید راهنما موافقت داشته باشند. هیچ تغییری در ایین نامه نسبت به قبل ایجاد نشده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)