صفحه 1175 از 1402 نخستنخست ... 1756751075112511651166116711681169117011711172117311741175117611771178117911801181118211831184118512251275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,741 تا 11,750 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان فرهیخته
    معرفی نامه بنده (شماره نامه و تاریخ ثبت) امروز روی سامانه ثریا اومد.
    گفتن یک ماه بعد مراجعه کنم به دانشگاه دفاع ملی
    من الان چیکار کنم؟
    آیا درخواست معرفی بدم به دانشگاه دفاع ملی؟ یا صبر کنم تا نامه به دستشون برسه
    چون من نمیخوام دوره آموزشی دی ماه رو از دست بدم ( سابقه خدمت قبلی دارم و میخوام معادل سازی کنم)
    شما تماس گرفتین یا کار خاصی تو این مدت زمان بعد ارسال نامه کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas2013 نمایش پست ها
    ظاهرا در حال حاضر بررسی می کنن. یک کمیته متشکل از دبیران کارگروه های مختلف به ریاست سردار بکایی همه طرح ها رو بررسی می کنن تا در صورت نداشتن اشکال اجازه دفاع بدن.
    اون شرایط تموم بودن کار در صورت تصویب پروپوزال مال دانشگاه هاست. این نظامی ها قوانین خودشون رو دارن!
    من که اطلاعی ندارم! اصلا تا جایی که من یادم میاد جایگزین خدمت دفاع هم نداره.... فقط یه دفاع تو دانشگاه داریم. بعدش نامه پایان کار می دن. دوستان منم همینطور پایان خدمت گرفتن

Junior Member

سلام دوستان
    من یه دونه از مقاله هام واسه تسهیلات دیگه قبول شده بود اما الان یه درخواست دیگه دادم اما همون مقاله رو قبول نکردن با اینکه چاپ شده و همه مدارکشم دارم و 2 سال هم هست ار چاپش میگذره .الان تو مرحله جمع بندی بررسی پرونده هستم
    موقع کپی برابر اصل کردن میشه به کارشناس بگم امتیاز این مقاله رو برام لحاظ کنن. فک میکنم کارشناسا فراموش کردن بررسیش کنن؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من تازه فارغ التحصیل شدم و میخوام درخواست بدم از سامانه ثریا، حالا میخواستم در حین اینکه بنیاد داره بررسی پرونده میکنه همزمان برم دنبال جاهایی که پروژه میدن باهاشون صحبت کنم که پروژه رو مشخص کنم تا وقتی که بنیاد تایید کرد سریع شروع به کار کنم.
    میخواستم بدونم کدوم موسسات واسه رشته برق قدرت پروژه میدن و کدوما راحتترن ؟ کدوما نیاز به حضور ندارن؟ چون من شهرستان زندگی میکنم نمیتونم دائم حضور داشته باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از طریق سایت نمره ی معدلتون رو حساب کنید و به این نکته توجه کنید که معدل به صورت منفی هم اثر داره. مقاله ریوایز خورده نمره ای نداره. اگر امتیازش براتون نیاز هست صبر کنید مقاله اکسپت بشه و سپس نامه اکسپت رو با مهر دانشکده و امضای استاد در مقالاتتون اضافه کنید. برای کنفرانس های بین المللی در صورتی ازتون قبول میکنن که مقاله رو به صورت شفاهی ارائه کرده باشین و گواهی ارائه ی شفای مقاله رو براشون آپلود کردین. نفر اول رشته رو هم نامه اش رو از اداره استعدادهای درخشان دانشگاهتون بگیرین. در ضمن از اداره ی استعداد های درخشانتون بپرسین که آیا 25 صدم اختلافتون با 18 رو آیا با مقاله پوشش میدن و یک گواهی ممتاز جدا میدهن یا نه؟ چون دانشگاه امیرکبیر این کار رو میکنه. در مجموع با فرض اکسپت شدن مقاله دومتون شانس خوبی دارین و من خوشبین هستم.

موفق باشین.

سلام دوست عزیز
    شما مطمئن هستی برای معدل امتیاز منفی هم لحاظ میشه؟؟؟ الان معدل کارشناسی بنده 16.10 هستش (زیر 17) ،یعنی امتیاز منفی داره؟؟
    بعد میخاستم بدونم شما اطلاع دارید نفر دومی در رشته و ورودی هم ممتاز حساب میشه؟؟ آیا امتیاز داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما مطمئن هستی برای معدل امتیاز منفی هم لحاظ میشه؟؟؟ الان معدل کارشناسی بنده 16.10 هستش (زیر 17) ،یعنی امتیاز منفی داره؟؟
    بعد میخاستم بدونم شما اطلاع دارید نفر دومی در رشته و ورودی هم ممتاز حساب میشه؟؟ آیا امتیاز داره؟
    ممنون
    نه معدل نمره منفی نداره
    ممتاز حساب میشه ولی اگر درست خاطرم باشه اگر منجر به ارشد مستقیمی شده باشه امتیاز داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojijuana نمایش پست ها
    ممنونم از لطفتون، بله برگه اعزام را تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح داده ام. فقط اینکه قبل از تاریخ اعزام عادی که همون یک دی هستش شروع به کار نتونم بگیرم غیبت محسوب نمیشه که؟؟
    با تشکر از لطفتون در پاسخ دادن به سوال بنده
    نه اشکالی نداره شما فقط باید پروندتون توی بنیاد تشکیل شده باشه و باز شده باشه. دوستان دوره ی ما مشابه شما زیاد بودین. نگران نباشین. اما پیگیری کنین به هر حال زمان خودتون هست زودتر کارتون انجام بشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون
    نه دوست عزیز من مطمئن نیستم اشتباه تایپ کردم. از دوستانم شنیدم. منظورم این بود که این رو درنظربگیرید که شاید بتونه و گرنه من خودم ندیدم. معذرت میخوام. البته حتی اگر هم داشته باشه که دوستمون گفتن نداره، شما ضریب میگیره معدلت. نگران معدل اصلن نباش. ببین یه چیزی داریم به نام فارع التحصیل ممتاز. دانشگاهتون مشخص میکنه. مثلا برای ما امیرکبیر میده. اگر هم ارشد مستیقیم هستی که اون هم امتیاز داره. در ضمن اگر جایزه ای چیزی هم داشتین حتما بزارید اشکال نداره. اگر هم همکاری حتی با انجمن علمی داشتین و نامش بخوره اون رو هم امتیاز انجمن علمی میدن. برای من دوستانم زیاد این کار رو کردن.

موفق باشین. من خوشبینم که درمیایین. فقط برای محکم کاری برای مقاله دوم صبر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahatbz نمایش پست ها
    سلام دوستان فرهیخته
    معرفی نامه بنده (شماره نامه و تاریخ ثبت) امروز روی سامانه ثریا اومد.
    گفتن یک ماه بعد مراجعه کنم به دانشگاه دفاع ملی
    من الان چیکار کنم؟
    آیا درخواست معرفی بدم به دانشگاه دفاع ملی؟ یا صبر کنم تا نامه به دستشون برسه
    چون من نمیخوام دوره آموزشی دی ماه رو از دست بدم ( سابقه خدمت قبلی دارم و میخوام معادل سازی کنم)
    شما تماس گرفتین یا کار خاصی تو این مدت زمان بعد ارسال نامه کردین؟
    تبریک میگم. انشالا به زودی شروع میشه و پایان خدمتتون رو زود بگیرین.
    شما سریع دفترچه سربازیت رو پر کن و یک برگه سبز بگیر. سره یک ماه با برگه سبزت به دانشگاه مراجعه کن و بلافاصله فرم اعزام رو پر کنید. انشالا که به تاریخ مورد نظر میرسید.

دوستان معدل تأثیرش فقط مثبته و اگر مثلاً برای معدل ارشد پایین 17.5 باشه، امتیازش صفر میشه، نه اینکه منفی بشه.
    Sure, things will go well, I believe

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)