صفحه 1176 از 1402 نخستنخست ... 1766761076112611661167116811691170117111721173117411751176117711781179118011811182118311841185118612261276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,751 تا 11,760 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان کسی میدونه انجمن های علمی تخصصی مرتبط با رشته اگه عضو پیوسته هم باشیم سالی چند امتیاز هست حدودا؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه دونه از مقاله هام واسه تسهیلات دیگه قبول شده بود اما الان یه درخواست دیگه دادم اما همون مقاله رو قبول نکردن با اینکه چاپ شده و همه مدارکشم دارم و 2 سال هم هست ار چاپش میگذره .الان تو مرحله جمع بندی بررسی پرونده هستم
    موقع کپی برابر اصل کردن میشه به کارشناس بگم امتیاز این مقاله رو برام لحاظ کنن. فک میکنم کارشناسا فراموش کردن بررسیش کنن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    تبریک میگم. انشالا به زودی شروع میشه و پایان خدمتتون رو زود بگیرین.
    شما سریع دفترچه سربازیت رو پر کن و یک برگه سبز بگیر. سره یک ماه با برگه سبزت به دانشگاه مراجعه کن و بلافاصله فرم اعزام رو پر کنید. انشالا که به تاریخ مورد نظر میرسید.
    خیلی ممنونم
    برگ سبز رو گرفتم اتفاقا تاریخ اعزام اونم زدن 10/1

وجود شما توی این فروم یک نعمت بزرگ هست
    ایشا از جوونیت خیر ببینی و دست به هر چی میزنی و میبری طلا بشه

سلام. دوستان کارتابل نظام وظیفه تخصصی برای من باز شده و کاربرگ اطلاعات فردی رو پر کردم و فرستادم.

من برگ سبز برای تاریخ اول اسفند رو دارم. الان اگر بنیاد نامه رو تاریخ و شماره بزنه، من باید ببرمش دانشگاه عالی؟

بعد که اون نامه رو بردم چی میشه؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام. دوستان کارتابل نظام وظیفه تخصصی برای من باز شده و کاربرگ اطلاعات فردی رو پر کردم و فرستادم.

من برگ سبز برای تاریخ اول اسفند رو دارم. الان اگر بنیاد نامه رو تاریخ و شماره بزنه، من باید ببرمش دانشگاه عالی؟

بعد که اون نامه رو بردم چی میشه؟

بله. شما زمانی که بنیاد تایید کنید و شرایط رو احراز کنید اعلام میکنه که مدارک شما تا یک تاریخ مشخصی به دانشگاه عالی دفاع ملی - نخبگان مسلح میره. سپس شما از همون روز میتونینن سریع کارهاتون رو شروع کنید. باید اولش یک ایمیل بزنین و وقت بگیرن. بعدش بلافاصه پروژه اتون رو تعریف کنین. شروع به خدمت شما دقیقا روزی هست که پروژه شما تایید میشه و در نامه تایید بنیاد شروع خدمت شما میخوره. از روزی که پروژه تعریف میشه باید 14 ماه بگذره تا پروژه رو تموم کنین. البته باید یکه دوره ی آموزشی دو ماهه هم برین که زمان اون هم دست خودتتون هست. به انتخاب خودتون میتونید دی یا تیر برین اما باید دو ماه قبلش اقدام کنین. اگر این دوره وسطه 14 ماه بیفته، شما باید 16 ماهه پروژه رو انجام بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    بله. شما زمانی که بنیاد تایید کنید و شرایط رو احراز کنید اعلام میکنه که مدارک شما تا یک تاریخ مشخصی به دانشگاه عالی دفاع ملی - نخبگان مسلح میره. سپس شما از همون روز میتونینن سریع کارهاتون رو شروع کنید. باید اولش یک ایمیل بزنین و وقت بگیرن. بعدش بلافاصه پروژه اتون رو تعریف کنین. شروع به خدمت شما دقیقا روزی هست که پروژه شما تایید میشه و در نامه تایید بنیاد شروع خدمت شما میخوره. از روزی که پروژه تعریف میشه باید 14 ماه بگذره تا پروژه رو تموم کنین. البته باید یکه دوره ی آموزشی دو ماهه هم برین که زمان اون هم دست خودتتون هست. به انتخاب خودتون میتونید دی یا تیر برین اما باید دو ماه قبلش اقدام کنین. اگر این دوره وسطه 14 ماه بیفته، شما باید 16 ماهه پروژه رو انجام بدین.
    ممنون، پس تا اول اسفند این کارها انجام میشه دیگه که اعزام اول اسفند لغو بشه، درسته؟
    Sure, things will go well, I believe

سلام
    دوستان یه سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    آقا اگر در حال انجام پروژه باشیم و پذیرش از یه دانشگاه خارجی داشته باشیم، بنیاد معافیت تحصیلی را برای ادامه تحصیل و خروج از کشور میده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    آقا اگر در حال انجام پروژه باشیم و پذیرش از یه دانشگاه خارجی داشته باشیم، بنیاد معافیت تحصیلی را برای ادامه تحصیل و خروج از کشور میده؟
    ممنون
    نه متاسفانه. شما باید انصراف بدین از انجام پروژه برای این مورد و کل زمانی که گذاشتین میپره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    ممنون، پس تا اول اسفند این کارها انجام میشه دیگه که اعزام اول اسفند لغو بشه، درسته؟
    اره. اما قوانین سربازی رو من درست بلد نیستم. یه تحقیق بکنید. ببینین 1 اسفند رو هم شاید بشه عقب انداخت.

Junior Member

سلام عزیزان /

کسی می دونه مقالات علمی ترویجی واقعا نمره داره یا نه ؟؟؟ تو جدول که می دونم نوشته فقط علمی پژوهشی ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)