صفحه 1177 از 1402 نخستنخست ... 1776771077112711671168116911701171117211731174117511761177117811791180118111821183118411851186118712271277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,761 تا 11,770 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط web3 نمایش پست ها
    سلام عزیزان /

کسی می دونه مقالات علمی ترویجی واقعا نمره داره یا نه ؟؟؟ تو جدول که می دونم نوشته فقط علمی پژوهشی ...
    فکر نکنم نمره ای داشته باشه. اما شما بزار اشکال نداره تهش اینه بررسی نمیکنن دیگه. ایشالا معدلتون بالا باشه به ین مورد نیازی نداشته باشین اصن.

با سلام

اگر کسی جواب سئوال من و میدونه واقعا متشکر میشم راهنمایی ام کنه

من در حال انجام پروژه جایگزین خدمت هستم

برای تاریخ اول دی ماه 96 برای دوره آموزشی مخصوص نخبگان ثبت نام کردم

18 مرداد امسال عمل فتق ناف انجام دادم داخل دفترچه نوشته این عمل معافیت از رزم دارد

من به پلیس +10 مراجعه کردم گفتن به ما ربط نداره برو میدان سپاه رفتم آنجا گفتن برو دانشگاه دفاع ملی بعد رفتم دانشگاه دفاع ملی کسی جوابمو نداد

خواهشا اگر کسی می دونه باید چیکار کنم به من بگه چون میترسم تو آموزشی فشار بیارن مجدد این جای عمل پاره بشه

تشکر از سایت و فروم عالی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    با سلام

اگر کسی جواب سئوال من و میدونه واقعا متشکر میشم راهنمایی ام کنه

من در حال انجام پروژه جایگزین خدمت هستم

برای تاریخ اول دی ماه 96 برای دوره آموزشی مخصوص نخبگان ثبت نام کردم

18 مرداد امسال عمل فتق ناف انجام دادم داخل دفترچه نوشته این عمل معافیت از رزم دارد

من به پلیس +10 مراجعه کردم گفتن به ما ربط نداره برو میدان سپاه رفتم آنجا گفتن برو دانشگاه دفاع ملی بعد رفتم دانشگاه دفاع ملی کسی جوابمو نداد

خواهشا اگر کسی می دونه باید چیکار کنم به من بگه چون میترسم تو آموزشی فشار بیارن مجدد این جای عمل پاره بشه

تشکر از سایت و فروم عالی شما
    سلام. شما معاف از رزم هستین. به دوره ی آموزشی در تاریخ مقرر میرید و در همه کلاس ها حاضر میشید. فقط از رزم ها مثل میدون تیر و رزم شبانه و چیزهای مشابه معاف هستین. این تجربه ی من از دوره ی خودمون هست که چند ماه پیش بود. فرقی نداشت معاف از رزم باشین یا نه. مثل بقیه بچه ها کل دوره رو میایین فقط کارهای عملی رو انجام نمیدید و به جاش هم یه سری کارهای دیگه مثل تمیز کردن آسایشگاه و یا رفتن تو یه سری کلاس اضافه رو در زمان رزم بقیه بچه ها دارین.
    در ضمن این مساله هیچ ربطی به نظام وظیفه نداره. شما دیگه طرفتون نخبگان مسلخ هست.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه تو کنفرانس داخلی نویسنده دوم باشی امتیاز داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homan2281 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه تو کنفرانس داخلی نویسنده دوم باشی امتیاز داره؟
    سلام بله داره. اما مقاله باید به صورت شفاهی ارائه شده باشه. ارائه ی مقالست که امتیاز داره

سلام دوستان
    وضعیت من به مرحله برابر اصل کردن مدارک تغییر کرد. ممکنه بعد این مرحله رد بشم؟
    چون امروز پرسیدم گفتن بعدش تازه کمیسیون تشکیل میدن بررسی میکنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmohamadjon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وضعیت من به مرحله برابر اصل کردن مدارک تغییر کرد. ممکنه بعد این مرحله رد بشم؟
    چون امروز پرسیدم گفتن بعدش تازه کمیسیون تشکیل میدن بررسی میکنن!
    سلام راستش رو بخوایین من تا حالا ندیدم کسی بعد از این مرحله رد بشه. اما قبلش دیدم رد بشن. ایشالا که دیگه تمومه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    سلام. شما معاف از رزم هستین. به دوره ی آموزشی در تاریخ مقرر میرید و در همه کلاس ها حاضر میشید. فقط از رزم ها مثل میدون تیر و رزم شبانه و چیزهای مشابه معاف هستین. این تجربه ی من از دوره ی خودمون هست که چند ماه پیش بود. فرقی نداشت معاف از رزم باشین یا نه. مثل بقیه بچه ها کل دوره رو میایین فقط کارهای عملی رو انجام نمیدید و به جاش هم یه سری کارهای دیگه مثل تمیز کردن آسایشگاه و یا رفتن تو یه سری کلاس اضافه رو در زمان رزم بقیه بچه ها دارین.
    در ضمن این مساله هیچ ربطی به نظام وظیفه نداره. شما دیگه طرفتون نخبگان مسلخ هست.
    سلام سپاسگذارم از پاسخ شما

من باید وضعیت اینکه در تاریخ مرداد عمل فتق ناف کردم را به دانشگاه دفاع ملی اطلاع بدم؟ یا همان موقع اول دی ماه که رفتم بگم بهشون؟؟ واقعا ممنونم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    سلام سپاسگذارم از پاسخ شما

من باید وضعیت اینکه در تاریخ مرداد عمل فتق ناف کردم را به دانشگاه دفاع ملی اطلاع بدم؟ یا همان موقع اول دی ماه که رفتم بگم بهشون؟؟ واقعا ممنونم اگه راهنمایی کنید
    این موارد ربطی به دانشگاه عالی دفاع نداره. شما در آغاز آموزشی به فرمانده گروهانتون و مربی رزمتون و مربی تیرتون برگه ی معاف از رزمتون رو میدین و اون هاهم دیگه حواسشون هست و تنها شما رو به کلاس های تئوری میبرن.

دوستان سلام.
    کسی هست با متاآنالیز ( خصوصا در تحقیقات پزشکی) آشنایی داشته باشه؟ آشنایی با Revman یا هر کدوم از نرم افزار های دیگه داشته باشه؟
    میشه اینجا اعلام کنه یا بهم پیغام خصوصی بده

پ.ن: میدونم این پست مرتبط با اینجا نیست. ولی چون کسایی که اینجا میان ممکنه بلد باشند این پست گذاشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)