صفحه 1180 از 1402 نخستنخست ... 1806801080113011701171117211731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119012301280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,791 تا 11,800 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام بر همه دوستان

از دوستانی که پروژه جایگزین خدمت به پایان رسوندن و تسویه حساب کردن خواهش میکنم راهنمایی کنند.

برای تسویه حساب یکی از مراحل ابطال دفترچه بیمه است.
    در سایت دانشگاه دفاع در این مورد نوشته: "نخبگان و استعدادهاي برتر بايستي با نامه اتمام كارسازمان بكار گيرنده به دايره وظيفه مركز عمليات ستادكل نيروهاي مسلح(جناب آقاي گيلوري)مراجعه نمايند و مهر تسويه حساب را در پشت برگه اتمام كار ثبت نمايند."
    اما اصلا نگفته این ستاد کجا هست؟؟
    اگر آدرس این ستاد و آقای گیلوری رو دارید لطفا به بنده هم اطلاع بدید.
    اگر نکته ای در روند تسویه هست که باید بهش توجه بشه خیلی ممنون میشم تجربیاتتون رو به اشتراک بگزارید.

خیلی خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    آقا سلام.
    رزومه ی خیلی خوبی دارین. معدلتون هم اشکال نداره. به امید خدا فکر کنم بیارین. امتیازتون رو من سیستم جدید رو نمیدونم اما فکر کنم بیارین. کلن بچه ها با همین سه آی اس آی اوردن. هیچ جای نگرانی نیست. تازه شما علمی پژوهشی هم دو تا دارین و البته سه سال انجمن علمی که عالیه.
    مرسی.عزیز.
    اینکه.توی.فقط.یکی.شون.نفر.او ل.هستم.مشکلی.ایجاد.نمیکنه؟

با سلام
    من چند تا سوال داشتم. آیا برای آغاز فرآیند بررسی و تعیین پروژه باید درخواست بررسی پرونده برای جایزه های بنیاد رو کلیک کرد؟ و اون اینکه امروز من رو این گزینه کلیک کردم و بعد یک صفحه آورد که نوشته بود برای ادامه کلیک کنید وقتی کلیک کردم یک صفحه ای رو آورد که نوشته بود فرصت برای بررسی پرونده های 96-97 بسته شده. آیا محدودیت زمان ثبت نام وجود داره؟
    مرسی

G
    M
    T

Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijani BasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu

Text-to-speech function is limited to 200 characters

با سلام
    من چند تا سوال داشتم. آیا برای آغاز فرآیند بررسی و تعیین پروژه باید درخواست بررسی پرونده برای جایزه های بنیاد رو کلیک کرد؟ و اون اینکه امروز من رو این گزینه کلیک کردم و بعد یک صفحه آورد که نوشته بود برای ادامه کلیک کنید وقتی کلیک کردم یک صفحه ای رو آورد که نوشته بود فرصت برای بررسی پرونده های 96-97 بسته شده. آیا محدودیت زمان ثبت نام وجود داره؟
    مرسی

G
    M
    T

Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijani BasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu

Text-to-speech function is limited to 200 characters

سلام دوستان عزیز...

من در حال گذروندن دوره آموزشی در پادگان شهید مدرس کرج هستم.
    و در همین حین ( 10 آبان) نامه استفاده از تسهیلات نظام وظیفه رو از ثریا دریافت کردم...

حالا باید یک ماه دیگه مراجعه کنم دانشگاه دفاع ملی...

2تا سوال:
    1- آیا پادگان مرخصی میده که من برم کارهامو تو دانشگاه دفاع ملی انجام بدم؟
    2- در تقسیم من چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یعنی چیکار باید بکنم که به یگانی حواله نشم و کارهام توسط خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح انجام بشه؟
    3- تاریخ شروع پروژه ام از کی خواهد خورد؟
    4- آیا بهم نامه عدم نیاز میدن که بتونم جایی مشغول به کار بشم در شهر خودم؟ (داروساز هستم.)
    5- غیبت دوره آموزشی چه بلایی سرم خواهد آورد؟

ممنون از شما

ببخشید...منظورم 5 تا سوال بود

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه استعداد درخشان چه امتیازی داره؟
    کسی از دوستان هست استفاده کرده باشه و بدونه چه امتیازی دادن؟
    من کارشناسی رتبه اول شدم و بدون آزمون ارشد قبول شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط persavosh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه استعداد درخشان چه امتیازی داره؟
    کسی از دوستان هست استفاده کرده باشه و بدونه چه امتیازی دادن؟
    من کارشناسی رتبه اول شدم و بدون آزمون ارشد قبول شدم
    سلام. فکر میکنم 50 امتیاز داره

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز بعد از کپی برابر اصل کردن نتیجه نهایی واستون اومد؟

ممنون

Junior Member

سلام

بدجوری تو دوراهی موندم
    ممنون میشم جواب بدید

یه مقاله ISI که اسم اول بودم متاسفانه رد شد

شرایطم به این صورته:
    معدل کارشناسی: 18.12 - رتبه دوم
    مدل ارشد: 19.02 - رتبه اول - دانشگاه بوعلی سینا
    با سهمیه استعداد درخشان ارشد قبول شدم
    2تا مقاله کنفرانسی (شفاهی) که اسم اولم و اسم دوم استاد - مستخرج از پایان نامه
    دوتا از انجمن های علمی تخصصی مرتبط با رشتم هم عضو هستم (البته مدت کمی هست)

با توجه به اینکه فقط دوبار میشه برا بنیاد اقدام کرد
    بنظرتون یکیش رو الان استفاده کنم؟
    امتیازم بدون انجمن های علمی حدودا 150 میشه

با توجه به شرایطی که دارم خیلی برام مهمه که سربازی رو از طریق بنیاد بگذرونم

یه مقاله ISI که اسم چهارمم هم ریوایز خورده
    یه مقاله علمی پژوهشی تا چند هفته دیگه آماده میشه
    یه مقاله کنفرانسی به تازگی ارسال کردم

الان اقدام کنم و ممکنه یه فرصت رو از دست بدم یا صبر کنم؟
    بهمن سال پیش دفاع کردم و این مدت بخاطر جواب ISI صبرکردم

ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)