صفحه 1182 از 1402 نخستنخست ... 1826821082113211721173117411751176117711781179118011811182118311841185118611871188118911901191119212321282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,811 تا 11,820 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام. شما هنگام مراجعه جهت تحویل مدارک صدور کارت, برگ ابطال بیمه را هم تحویل دادید یا تحویل ان ضرورتی ندارد ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که دانش آموخته دانشگاه آزاد باشه و پروژه جایگزین خدمت گرفته باشه؟؟؟
    با سلام
    دانشگاه آزاد و غیر آزاد تاثیری در بنیاد نخبگان داره، اگر امتیازات کف رو بیارید میتونید از تسهیلات استفاده کنید. اگر مطمئن به احراز صلاحیت هستین، اقدام کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alal3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان، این شرایط چه امتیازی میگیره ؟

معدل دکتری عمومی داروسازی 14/5
    ترجمه ی یک جلد کتاب ( مترجم اسم من خورده ویرایش استاد)
    یک مقاله ISI اسم اول من ( 2 نفر همکار )
    یک مقاله مروری در ژورنال ایرانی
    بنده قصد گرفتن دکتری تخصصی دارم منتهی مشکل من معدل دوره ی عمومی هست که من شنیدم عضویت بنیاد رو سخت میکنه .. آیا این درسته ؟
    و این که اگر در تخصص پدیرفته بشم و امتیاز رو بالاتر ببرم با تعداد مقالات و ... مشکل معدل حل میشه ؟
    با سلام
    همانطور که فرمودین معدل در سامانه ثریا یک محدودیت است و اگر معدل پایین یک مقدار خاصی باشد حتی گزینه نظام وظیفه فعال هم نخواهد شد چه برسد به استفاده از اون امتیاز. البته بسته به رزومه و تعداد مقالات و یا سوابق پژوهشی فرد، این امکان از جانب بنیاد نخبگان در نظر گرفته شده است که با مراجعه حضوری و ارائه مدارک و مستندات به آن سازمان، درخواست شود تا در صورت صلاح دید و تشخیص بنیاد نخبگان این گزینه رو به طور دستی برای فرد فعال نمایند.
    موفق باشید

Junior Member

[QUOTE=MaMoMi;2497050]با سلام
    دانشگاه آزاد و غیر آزاد تاثیری در بنیاد نخبگان داره، اگر امتیازات کف رو بیارید میتونید از تسهیلات استفاده کنید. اگر مطمئن به احراز صلاحیت هستین، اقدام کنید.
    موفق باشید

با عرض سلام و ادب و احترام...
    رزومه بنده ایناست:
    کارشناسی با معدل 16.24...
    کارشناسی ارشد با معدل 18.15 و شاگرد اولی از لحاظ معدل کل تو هم رشته ای هام...
    هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم از دانشگاه آزاد هست...
    4 تا مقاله کنفرانسی در سطح ملی و نمایه ISC دارم...
    رتبه 128 کنکور دانشگاه آزاد در سال 89 (اون موقع کنکور آزاد و سراسری جدا بود)...
    با این رزومه چقدر شانس دارم؟؟؟
    بنده الان حدودا 40 روزی هست مدارکمو فرستادم و دوبار نقص پرونده خوردم و رفع ایراد کردم و گزینه تسهیلات نظام وظیفه همون روز ثبت نام برام فعال شد...الانم زده تسهیلات دانش آموختگان برتر و زیرش نوشته بررسی توسط کارشناس...

Junior Member

با تشکر از پاسخ شما ... من اگر در مقطع بالاتر تحصیل کنم معدل مقطع پایین من یعنی دکتری عمومی تاثیر گذاره هنوز ؟

با سلام
    همانطور که فرمودین معدل در سامانه ثریا یک محدودیت است و اگر معدل پایین یک مقدار خاصی باشد حتی گزینه نظام وظیفه فعال هم نخواهد شد چه برسد به استفاده از اون امتیاز. البته بسته به رزومه و تعداد مقالات و یا سوابق پژوهشی فرد، این امکان از جانب بنیاد نخبگان در نظر گرفته شده است که با مراجعه حضوری و ارائه مدارک و مستندات به آن سازمان، درخواست شود تا در صورت صلاح دید و تشخیص بنیاد نخبگان این گزینه رو به طور دستی برای فرد فعال نمایند.
    موفق باشید[/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها

با عرض سلام و ادب و احترام...
    رزومه بنده ایناست:
    کارشناسی با معدل 16.24...
    کارشناسی ارشد با معدل 18.15 و شاگرد اولی از لحاظ معدل کل تو هم رشته ای هام...
    هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم از دانشگاه آزاد هست...
    4 تا مقاله کنفرانسی در سطح ملی و نمایه ISC دارم...
    رتبه 128 کنکور دانشگاه آزاد در سال 89 (اون موقع کنکور آزاد و سراسری جدا بود)...
    با این رزومه چقدر شانس دارم؟؟؟
    بنده الان حدودا 40 روزی هست مدارکمو فرستادم و دوبار نقص پرونده خوردم و رفع ایراد کردم و گزینه تسهیلات نظام وظیفه همون روز ثبت نام برام فعال شد...الانم زده تسهیلات دانش آموختگان برتر و زیرش نوشته بررسی توسط کارشناس...
    بعد از پایان پروسه کارشناسان به شما می گویند که شانس داشته اید یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط alal3000 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما ... من اگر در مقطع بالاتر تحصیل کنم معدل مقطع پایین من یعنی دکتری عمومی تاثیر گذاره هنوز ؟
    قطعا، به هر حال معدل را در هر جایی که گزارش کنید، چه بنیاد نخبگان و چه در جایی دیگر، تاثیر گذار خواهد بود.

Junior Member

معمولا از لحظه اعلام اتمام نواقص تا برابر اصل کردن مدارک چقدر طول می کشه؟

Junior Member

براي من ده روزي طول
    كشيد...

Junior Member

دوستان من چهارشنبه بر اساس ایمیل قبلی و هماهنگی با دانشگاه، به محل دانشگاه دفاع ملی جهت معرفی و تشکیل پرونده مراجعه کردم. حدود نیم ساعت تشکیل پرونده طول کشید و بلافاصله نامه ای به بنده داده شد و به دانشگاه علوم پزشکی نظامی مقصد ارجاع داده شدم( سابقه همکاری با اساتید این دانشگاه را قبلا داشتم) . همان روز در دانشگاه مدارک را کامل و با اساتید آن نیز صحبت کردم و سر موضوعی توافق اولیه حاصل شد. هم اکنون در حال مطالعه و نگارش پروپوزال هستم
    خواستم بگم که اگر سرعت و زمان رو مدیریت کنید نتایج رو سریع خواهید دید.
    در مورد نامه معرفی استخدامی هم گفتند به محض اینکه دانشگاه محل اجرای پروژه نامه شروع به کار بزنه (که بعد تصویب پروپوزال این امر اتفاق میفته) میتونیم نامه رو بگیریم

ضمنا در تشکیل پرونده از بنده برگ سبز رو نگرفتن و صرفا نامه بنیاد و کاربرگ معرفی و البته دوره تکمیلی بسیج رو ضمیمه کردند و گفتند آموزشی نیازی نیست برم
    حالا سوال :
    بنده تاریخ اعزامم اول دی ماه هست(ماه بعد) ، نیازی به مراجعه ندارم؟! احتمال این نیست که غیبت بزنند؟! میشه به نظام وظیفه اطلاع داد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط tahatbz نمایش پست ها
    دوستان من چهارشنبه بر اساس ایمیل قبلی و هماهنگی با دانشگاه، به محل دانشگاه دفاع ملی جهت معرفی و تشکیل پرونده مراجعه کردم. حدود نیم ساعت تشکیل پرونده طول کشید و بلافاصله نامه ای به بنده داده شد و به دانشگاه علوم پزشکی نظامی مقصد ارجاع داده شدم( سابقه همکاری با اساتید این دانشگاه را قبلا داشتم) . همان روز در دانشگاه مدارک را کامل و با اساتید آن نیز صحبت کردم و سر موضوعی توافق اولیه حاصل شد. هم اکنون در حال مطالعه و نگارش پروپوزال هستم
    خواستم بگم که اگر سرعت و زمان رو مدیریت کنید نتایج رو سریع خواهید دید.
    در مورد نامه معرفی استخدامی هم گفتند به محض اینکه دانشگاه محل اجرای پروژه نامه شروع به کار بزنه (که بعد تصویب پروپوزال این امر اتفاق میفته) میتونیم نامه رو بگیریم

ضمنا در تشکیل پرونده از بنده برگ سبز رو نگرفتن و صرفا نامه بنیاد و کاربرگ معرفی و البته دوره تکمیلی بسیج رو ضمیمه کردند و گفتند آموزشی نیازی نیست برم
    حالا سوال :
    بنده تاریخ اعزامم اول دی ماه هست(ماه بعد) ، نیازی به مراجعه ندارم؟! احتمال این نیست که غیبت بزنند؟! میشه به نظام وظیفه اطلاع داد؟!
    تماس بگیرید سوال کنین اما خیلیا بودن که تو سیستم نظام وظیفه براشون غیبت ثبت شده و خود مرکز نخبگان در نهایت زمان صدور کارت مشکل رو سمت نظام وظیفه حل کرده، در کل خیلی جای نگرانی نیست

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.
    در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس
    رزومه من:
    1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد
    2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
    3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
    4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95
    5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)