صفحه 1183 از 1402 نخستنخست ... 1836831083113311731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119312331283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,821 تا 11,830 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط tahatbz نمایش پست ها
    دوستان من چهارشنبه بر اساس ایمیل قبلی و هماهنگی با دانشگاه، به محل دانشگاه دفاع ملی جهت معرفی و تشکیل پرونده مراجعه کردم. حدود نیم ساعت تشکیل پرونده طول کشید و بلافاصله نامه ای به بنده داده شد و به دانشگاه علوم پزشکی نظامی مقصد ارجاع داده شدم( سابقه همکاری با اساتید این دانشگاه را قبلا داشتم) . همان روز در دانشگاه مدارک را کامل و با اساتید آن نیز صحبت کردم و سر موضوعی توافق اولیه حاصل شد. هم اکنون در حال مطالعه و نگارش پروپوزال هستم
    خواستم بگم که اگر سرعت و زمان رو مدیریت کنید نتایج رو سریع خواهید دید.
    در مورد نامه معرفی استخدامی هم گفتند به محض اینکه دانشگاه محل اجرای پروژه نامه شروع به کار بزنه (که بعد تصویب پروپوزال این امر اتفاق میفته) میتونیم نامه رو بگیریم

ضمنا در تشکیل پرونده از بنده برگ سبز رو نگرفتن و صرفا نامه بنیاد و کاربرگ معرفی و البته دوره تکمیلی بسیج رو ضمیمه کردند و گفتند آموزشی نیازی نیست برم
    حالا سوال :
    بنده تاریخ اعزامم اول دی ماه هست(ماه بعد) ، نیازی به مراجعه ندارم؟! احتمال این نیست که غیبت بزنند؟! میشه به نظام وظیفه اطلاع داد؟!
    سلام
    من هم شرایط شما را دارم و امروز برای من محل اموزش نیز در سامانه پلیس +10 تعیین کرده اند برای مرکز اموزشی مالک اشتر اراک. ولی من پرونده تشکیل داده ام و پورپوزال خود را هم به مرکزی که معرفی شده ام ارائه کرده ام ولی روال تصویب پورپوزال در ان دانشگاه خیلی وقت گیر هستش، الان باید اول دی خود را معرفی کنیم؟ هر چند اکثر دوستان میگویند مشکلی وجود ندارد و اگر غیبت هم بخورید بعدا خود بنیاد نیروهای مسلح حذف میکتد. اگر پاسخی از بنیاد یا افراد دیگر گرفته باشید ممنون میشوم به بنده نیز اطلاع دهید. با تشکر

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز

لطفا مدت زمانی که از تکمیل مدارک صدور کارت در دانشگاه دفاع ملی تا ارسال کارت به طول می انجامد بفرمایید.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان...بنده الان حدود 55 روزی هست که تو سامانه ثریا ثبت نام کردم...
    دو بار نقص پرونده خوردم و از آخرین رفع نقص بنده حدود 10 روزی گذشته و الان باز به وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " تغییر کرده...یعنی اینا واقعا تو این 55 روز حداقل اطلاعات شخصی رو بررسی نکردن؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    اون دوبار نقصی هم که خوردم بابت مدرک تحصیلی و مقالات بود...
    واقعا گیج شدم...نگرانم و کلی استرس دارم...
    از دوستانی که تجربه دارن لطف کنن راهنمایی کنن...الان مراحل بعدی چیه؟
    روزی که رفته بودم بنیاد استان که درخواست استعلام مدارکمو بدم کارشناس استان گفت مرحله بعدی برابر اصل کردنه...
    اگه مرحله بعدی برابر اصل کردن هست پس چرا بعد 55 روز برای بنده وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " خورده...
    لطفا کمکم کنین...

Junior Member

سلام دوستان . ی سوال داشتم در مورد امتیاز کتاب . ما دانشجو ها معمولا خب نمی تونیم ی ناشر خوب رو قانع کنیم که کتابی تخصصی رو چاپ کنه .. ولی خوب انتشاراتی هستند که با گرفتن پول کتابو چاپ می کنن در تیراژ محدود (مثلا 30 تایی) ... سوالم اینه که ایا این کتابها که در انتشارات پولی هستند... معتبر اند یا نه ؟ میشه امیدوار بود برای امتیاز ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها
    سلام دوستان...بنده الان حدود 55 روزی هست که تو سامانه ثریا ثبت نام کردم...
    دو بار نقص پرونده خوردم و از آخرین رفع نقص بنده حدود 10 روزی گذشته و الان باز به وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " تغییر کرده...یعنی اینا واقعا تو این 55 روز حداقل اطلاعات شخصی رو بررسی نکردن؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    اون دوبار نقصی هم که خوردم بابت مدرک تحصیلی و مقالات بود...
    واقعا گیج شدم...نگرانم و کلی استرس دارم...
    از دوستانی که تجربه دارن لطف کنن راهنمایی کنن...الان مراحل بعدی چیه؟
    روزی که رفته بودم بنیاد استان که درخواست استعلام مدارکمو بدم کارشناس استان گفت مرحله بعدی برابر اصل کردنه...
    اگه مرحله بعدی برابر اصل کردن هست پس چرا بعد 55 روز برای بنده وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " خورده...
    لطفا کمکم کنین...
    مدارک معمولا به همین طریق بررسی میشه و زمان میبره. یعنی حتی اگه نقصی نباشه تو اطلاعات شخصی باز بررسی میشه و حتی ممکنه توی بخشی از پرونده قبلا نقض نزده باشن و دفعه بعد نقص جدیدی کشف بشه!
    اگر میخواین سریع تر پیش بره پیگیری تلفنی از طریق شماره 09601 بکنین .شما رو به کارشناس مربوطه که پرونده شما دست ایشون هست وصل می کنند و میتونید دقیق پیگیری کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.
    در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس
    رزومه من:
    1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد
    2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران
    3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
    4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95
    5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند

سلام دوستان
    من تاریخ اعزامم از طرف بنیاد خورده اول دی ماه ولی من با قانون رزمندگان که آبان اومد معاف میشم. کسی اطلاعی داره چجوری میتونم آموزشی رو بندازم سال بعد؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان، من پرونده ام در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تشکیل شده و الان در مراحل تصویب پورپوزال در سازمان به کار گیرنده هستم. تاریخ اعزام من برای اول دی ماه و مرکز اموزشی مالک اشتر اعلام شده است. از طرفی نمیخواهم در دی با نخبگان به اموزشی بروم. اصلان برای اموزشی نخبگان ثبت نام هم نکردم. الان باید اول دی به اموزشی عادی و به مالک اشتر اراک بروم یا نه. اگر نروم مشکلی ایجاد میشود؟؟ آیا همه این موارد از طریق نخبگان نیروهای مسلح درست میشود اگر غیبت بخورم. با تشکر از دوستانی که پاسخ میدهند

Junior Member

سلام دوستان من برای آموزشی دی ماه ثبت نام کردم و دی ماه اعزام بودم .. الان آموزشی افتادم پادگان خضرایی درصورتیکه باید 01 می افتادم که برای نخبگی هست کسی این مشکلو داره؟

سلام دوستان
    امروز برام نقص پرونده زدند که در حال پیگیریه.
    مشکلی که برام ایجاد شده اینه که یکی از مقاله های مهمم رو انگار لحاظ نکردند و علامت مداد جلوشه و هیچی هم در نقص پرونده بهش اشاره نشده.
    به نظرتون این مقاله رو قبول نکردند؟
    البته تاریخ چاپ آنلاینش مال سه سال و چهار ماه پیشه اما تاریخ چاپ اصلی اون مال کمتر از سه سال پیشه.
    به نظرتون امکان داره به خاطر این موضوع باشه؟
    چطوری میتونم بفهمم که علت قبول نکردن این مقاله ی مهم در ژورنال معتبر با ایمپکت فکتور ۲.۳ چی بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)