صفحه 1184 از 1402 نخستنخست ... 1846841084113411741175117611771178117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119412341284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,831 تا 11,840 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها
    سلام دوستان...بنده الان حدود 55 روزی هست که تو سامانه ثریا ثبت نام کردم...
    دو بار نقص پرونده خوردم و از آخرین رفع نقص بنده حدود 10 روزی گذشته و الان باز به وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " تغییر کرده...یعنی اینا واقعا تو این 55 روز حداقل اطلاعات شخصی رو بررسی نکردن؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    اون دوبار نقصی هم که خوردم بابت مدرک تحصیلی و مقالات بود...
    واقعا گیج شدم...نگرانم و کلی استرس دارم...
    از دوستانی که تجربه دارن لطف کنن راهنمایی کنن...الان مراحل بعدی چیه؟
    روزی که رفته بودم بنیاد استان که درخواست استعلام مدارکمو بدم کارشناس استان گفت مرحله بعدی برابر اصل کردنه...
    اگه مرحله بعدی برابر اصل کردن هست پس چرا بعد 55 روز برای بنده وضعیت " بررسی اطلاعات شخصی " خورده...
    لطفا کمکم کنین...

سلام
    نگران نباش منم شهریور ماه درخواست دادم تو سامانه ثریا و 2 بار نقص پرونده خوردم
    هر بار که نقص پرونده میخوری پرونده از اول بررسی میشه-مرحله بعد از بررسی اطلاعات شخصی جمع بندی بررسی پرونده هست و بعد از اون اگه نقص نخوره میره به مرحله کپی برابر اصل کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای آموزشی دی ماه ثبت نام کردم و دی ماه اعزام بودم .. الان آموزشی افتادم پادگان خضرایی درصورتیکه باید 01 می افتادم که برای نخبگی هست کسی این مشکلو داره؟
    سلام
    منم دقیقا این اتفاق برام افتاده و زده شهید ثابت خواه در حالی که برای آموزشی دی ماه ثبت نام کردم.

Junior Member

سلام
    امروز برای من محل اموزش در سامانه پلیس +10 تعیین کرده اند برای مرکز اموزشی مالک اشتر اراک. ولی من پرونده تشکیل داده ام و پورپوزال خود را هم به مرکزی که معرفی شده ام ارائه کرده ام ولی روال تصویب پورپوزال در ان دانشگاه خیلی وقت گیر هستش، الان باید اول دی خود را معرفی کنیم؟ هر چند اکثر دوستان میگویند مشکلی وجود ندارد و اگر غیبت هم بخورید بعدا خود بنیاد نیروهای مسلح حذف میکتد. اگر پاسخی از بنیاد یا افراد دیگر گرفته باشید ممنون میشوم به بنده نیز اطلاع دهید. با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    بنده میخوام واسه تشکیل پرونده اقدام کنم (تو سامانه ثریا)
    میتونین امتیاز بنده رو واسم تخمین بزنین
    1-معدل کارشناسی 14/2 دانشگاه شهید باهنر کرمان
    2-معدل ارشد 16/3 دانشگاه سمنان
    3- 1 مقاله ISI با ایمپکت 3/1 نفر اول (کل نویسندگان 4)
    4- 1 مقاله علمی پژوهشی نفر اول (کل نویسندگان 4)
    5- 1 مقاله کنفرانسی داخلی نفر اول (کل نویسندگان 3)
    6- طرح پژوهشی مصوب دانشگاه (2 نفر-من و یک استاد)-به عنوان همکار طرح-البته هنوز گواهی تأییدیش به دستم نرسیده
    با این شرایط من میتونم به امتیاز مجاز برای استفاده از تسهیلات بنیاد برای سربازی استفاده کنم.
    راستی من 1 دی اعزام به خدمتم و باید مدارکو سریع بارگذاری کنم.
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghyou نمایش پست ها
    دوستان سلام
    6- طرح پژوهشی مصوب دانشگاه (2 نفر-من و یک استاد)-به عنوان همکار طرح-البته هنوز گواهی تأییدیش به دستم نرسیده
    با این شرایط من میتونم به امتیاز مجاز برای استفاده از تسهیلات بنیاد برای سربازی استفاده کنم.
    شما پیش شرط معدل کارشناسی رو ندارید و فکر نکنم تا اعزامتون کار بنیاد نخبگانتون درست بشه. باید ببینید با توجه به معدلتون بنیاد اصلا پروندتون رو بررسی میکنه یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghyou نمایش پست ها
    دوستان سلام

سلام
    نه معدل کارشناسی و نه ارشدتون امتیاز داره
    اگه از مقالات و طرح حداکثر امتیاز را هم بگیرید(مقاله ای اس ای 50و علمی پژوهشی 30و کنفرانسی ارائه شفاهی 10 و طرح پژوهشی در صورتی که خودتون مجری باشید 40 امتیاز) امتیازتون میشه 130
    که لب مرز هست
    بنظرم رزومه اتون رو قوی تر کنید
    خود پروسه ی بنیاد کمه کم 2 تا 3 ماه طول میکشه که قطعا به اول دی نمیرسید

Junior Member

دوستان اگر کسی بجای اموزشی سربازی از دوره معادل تکمیلی بسیج(45 روزه قبل 95) استفاده کرده و اموزشی رو نرفته لطفا به سوال زیر جواب بده:

آیا بدون غیبت و بدون ایجاد شدن مشکلی قضیه براتون حل شد؟ و آیا شما هم اصل مدرک رو توی پروندتون گذاشتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

دوستان لطفا بفرمایید که کسی مثل بنده که کارشناسی ارشد رو ایران خونده و دکتری تخصصی رو خارج از کشور، کدام شیوه نامه واسش اعمال میشه؟
    چون همانطور که مستحضرید، دو شیوه نامه موجود هست در سایت بنیاد! یکی شیوه نامه دانشگاهی مربوط به کسانی که داخل خوندن و دیگری شیوه نامه غیرمقیم!
    آیا اینطور هست که ارشد رو با شیوه نامه دانشگاهی اعمال کنند و دکتری رو با غیرمقیم یا هر دو رو شیوه نامه دانشگاهی یا هر دو رو غیر مقیم؟

Junior Member

دوستان کسی میتونه کمک کنه؟
    من حدود 20 روزه درخواست دادم و تو صفحه درخواستم زده بررسی اطلاعات شخصی
    یعنی واقعا اطلاعات شخصی اینقدر زمان میبره؟
    ممنون میشم کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl_Me نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان

از دوستانی که پروژه جایگزین خدمت به پایان رسوندن و تسویه حساب کردن خواهش میکنم راهنمایی کنند.

برای تسویه حساب یکی از مراحل ابطال دفترچه بیمه است.
    در سایت دانشگاه دفاع در این مورد نوشته: "نخبگان و استعدادهاي برتر بايستي با نامه اتمام كارسازمان بكار گيرنده به دايره وظيفه مركز عمليات ستادكل نيروهاي مسلح(جناب آقاي گيلوري)مراجعه نمايند و مهر تسويه حساب را در پشت برگه اتمام كار ثبت نمايند."
    اما اصلا نگفته این ستاد کجا هست؟؟
    اگر آدرس این ستاد و آقای گیلوری رو دارید لطفا به بنده هم اطلاع بدید.
    اگر نکته ای در روند تسویه هست که باید بهش توجه بشه خیلی ممنون میشم تجربیاتتون رو به اشتراک بگزارید.

خیلی خیلی ممنونم
    سلام دوست عزیز
    معمولا دوستانی که پروژه تحویل میدن و خدمتشون تموم میشه دیگه با این پیج کاری ندارن.
    احتمالا تا حالا خودتون رفتید دانشگاه دفاع و متوجه موضوع شدید، اما برای دوستان دیگر که شاید در این مرحله باشند چند موضوع رو میگم.
    در هنگام مراجعه به دانشگاه دفاع برای تسویه و صدور کارت به نکات زیر توجه نمایید.
    1- شش قطعه عکس با لباس نیروی زمینی ارتش و درجه مطابق با آخرین مدرک تحصیلی: الف) ستوان دوم برای فوق لیسانس و دکترای عمومی، ب) ستوان یکم برای دکترای تخصصی
    2- این آقای گیلوری و مهر تسویه ایشون پشت نامه اتمام کار اهمیتی نداره. من هم نفهمیدم ایشون کجا هستند. مشکلی هم پیش نیومد زمان تسویه در دانشگاه دفاع
    3- دفترچه بیمه را در یکی از دفاتر بیمه نیروهای مسلح ابطال کنید (یه سرچ ساده آدرس همه مراکز در تهران رو به شما میده) برای اینکار از شما یک برگ تسویه میخواهند که همان نامه پایان کار خود را ارائه میدهید.
    4- یه فرم بهتون میدن که پر کنید که آدرس منزل برای ارسال کارت باید بدید و مشخصات شخصی و ... فراموش نکنید که کدپستی منزل را همراه داشته باشید چون حتما لازم است.
    5- زیاد روی فرمت پروژه به خودتون سخت نگیرید اصلا بررسی خاصی نمکینند فقط همون چند صفحه اول رو یک نگاه میندازند که طبق فرمت باشد. سی دی رو هم که اصلا نمیبینند.
    اگر تمام مدارکتون تکمیل باشه کل کارهاتون کمتر از بیست دقیقه طول میکشه.
    اگر میخواهید جایی برید سر کار، حتما بگید تا یک گواهی پایان خدمت بهتون بدن تا به سازمان مورد نظر ارائه بدید.

با آرزوی موفقیت برای تمام نخبگان عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)