صفحه 1185 از 1402 نخستنخست ... 1856851085113511751176117711781179118011811182118311841185118611871188118911901191119211931194119512351285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,841 تا 11,850 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولا دوستانی که پروژه تحویل میدن و خدمتشون تموم میشه دیگه با این پیج کاری ندارن.
    احتمالا تا حالا خودتون رفتید دانشگاه دفاع و متوجه موضوع شدید، اما برای دوستان دیگر که شاید در این مرحله باشند چند موضوع رو میگم.
    در هنگام مراجعه به دانشگاه دفاع برای تسویه و صدور کارت به نکات زیر توجه نمایید.
    1- شش قطعه عکس با لباس نیروی زمینی ارتش و درجه مطابق با آخرین مدرک تحصیلی: الف) ستوان دوم برای فوق لیسانس و دکترای عمومی، ب) ستوان یکم برای دکترای تخصصی
    2- این آقای گیلوری و مهر تسویه ایشون پشت نامه اتمام کار اهمیتی نداره. من هم نفهمیدم ایشون کجا هستند. مشکلی هم پیش نیومد زمان تسویه در دانشگاه دفاع
    3- دفترچه بیمه را در یکی از دفاتر بیمه نیروهای مسلح ابطال کنید (یه سرچ ساده آدرس همه مراکز در تهران رو به شما میده) برای اینکار از شما یک برگ تسویه میخواهند که همان نامه پایان کار خود را ارائه میدهید.
    4- یه فرم بهتون میدن که پر کنید که آدرس منزل برای ارسال کارت باید بدید و مشخصات شخصی و ... فراموش نکنید که کدپستی منزل را همراه داشته باشید چون حتما لازم است.
    5- زیاد روی فرمت پروژه به خودتون سخت نگیرید اصلا بررسی خاصی نمکینند فقط همون چند صفحه اول رو یک نگاه میندازند که طبق فرمت باشد. سی دی رو هم که اصلا نمیبینند.
    اگر تمام مدارکتون تکمیل باشه کل کارهاتون کمتر از بیست دقیقه طول میکشه.
    اگر میخواهید جایی برید سر کار، حتما بگید تا یک گواهی پایان خدمت بهتون بدن تا به سازمان مورد نظر ارائه بدید.

با آرزوی موفقیت برای تمام نخبگان عزیز
    با سلام به شما دوست عزیز

من هم مدارکم تحویل دانشگاه دفاع ملی دادم می خواستم بدونم شما که تحویل دانشگاه دادید کارت پایان خدمتتون چه قدر طول کشید بیاد ؟ و در کل چه قدر زمان میبره پروسه صدور کارت تا رسیدن به درب منزل؟

با تشکر
    ویرایش توسط moezi2000 : December 5th, 2017 در ساعت 12:59 PM

Junior Member

سلام دوستان...
    عرض ادب و احترام...
    معمولا از زمان تکمیل پرونده که به وضعیت " جمع بندی بررسی پرونده " در میاد تا برابر اصل کردن چقدر طول می کشه؟؟؟
    با تشکر...

Junior Member

برای من هم به طور مشابه مالک اشتر اراک مشخص شده در حالی که تمامی نامه ها به بنیاد ارسال شده، حتی برگ سبزم رو هم به دانشگاه فاع ملی تحویل داده بودم. ایمیل هم زده بودم.

چطور پیگیری کردید؟ تونستید مشکل رو حل کنید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojijuana نمایش پست ها
    سلام
    امروز برای من محل اموزش در سامانه پلیس +10 تعیین کرده اند برای مرکز اموزشی مالک اشتر اراک. ولی من پرونده تشکیل داده ام و پورپوزال خود را هم به مرکزی که معرفی شده ام ارائه کرده ام ولی روال تصویب پورپوزال در ان دانشگاه خیلی وقت گیر هستش، الان باید اول دی خود را معرفی کنیم؟ هر چند اکثر دوستان میگویند مشکلی وجود ندارد و اگر غیبت هم بخورید بعدا خود بنیاد نیروهای مسلح حذف میکتد. اگر پاسخی از بنیاد یا افراد دیگر گرفته باشید ممنون میشوم به بنده نیز اطلاع دهید. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikipedia نمایش پست ها
    برای من هم به طور مشابه مالک اشتر اراک مشخص شده در حالی که تمامی نامه ها به بنیاد ارسال شده، حتی برگ سبزم رو هم به دانشگاه فاع ملی تحویل داده بودم. ایمیل هم زده بودم.

چطور پیگیری کردید؟ تونستید مشکل رو حل کنید؟

سلام
    قابل توجه تمام دوستانی که این مشکل رو دارن:
    من امروز رفتم دانشگاه عالی دفاع ملی و با آقای شوکتی صحبت کردم، ایشون گفتم لیست اعزامی های دی ماه رو تازه دادن به نظام وظیفه پس کسایی که قصد شرکت در دوره ی دی ما رو دارند و در حال حاضر جایی دیگه ای توی سامانه پلیس +10 براشون خورده نگران نباشن، یک هفته قبل از اعزام گفتش درست میشه، دوستان دیگه هم که اعزام 1/10 هستند ولی قصد شرکت در دوره ی آموزشی دی ماه رو ندارن هیچ مشکلی براشون بابت غیبت پیش نمیاد اصلا نگران نباشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

دوستان لطفا بفرمایید که کسی مثل بنده که کارشناسی ارشد رو ایران خونده و دکتری تخصصی رو خارج از کشور، کدام شیوه نامه واسش اعمال میشه؟
    چون همانطور که مستحضرید، دو شیوه نامه موجود هست در سایت بنیاد! یکی شیوه نامه دانشگاهی مربوط به کسانی که داخل خوندن و دیگری شیوه نامه غیرمقیم!
    آیا اینطور هست که ارشد رو با شیوه نامه دانشگاهی اعمال کنند و دکتری رو با غیرمقیم یا هر دو رو شیوه نامه دانشگاهی یا هر دو رو غیر مقیم؟

Junior Member

سلام دوستان

از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.

در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس

رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند

سلام دوستان
    من برای انجمن های علمی یک گواهی و یک کارت عضویت که انجمن ها در قالب فایل پی دی اف برای من ارسال کرده بودند رو داخل سامانه ثریا آپلود کردم و تایید هم شدن. آیا برای مرحله برابر اصل نیاز به اصل این مدارک هست؟ چون انجمن ها برای من فقط فایل این مدارک رو ایمیل کرده؟
    و سوال بعدی اینکه من برای مدرک کارشناسی نقص خوردم به دلیل اینکه داخل گواهی موقت، تاریخ شروع تحصیل یا مدت اون درج نشده؛ متاسفانه دانشگاه هم گواهی دیگه ای به من نمیده اما من یک اسکن از نامه معرفی به نظام وظیفه دارم که توی اون تاریخ شروع، پایان و معدلم ذکر شده اما اصلش رو موقع ثبت نام ارشد به دانشگاه تحویل دادم. اگه این فایل رو به همراه گواهی موقت مجددا ارسال کنم بعد برای مرحله برابر اصل آیا اسکن فایل رو از من قبول میکنن یا خیر؟ چه پیشنهادی دارین؟
    ممنون

سلام. اقا کسی میدونه این یعنی چی:سازمان : ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع : جذبی

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    با سلام به شما دوست عزیز

من هم مدارکم تحویل دانشگاه دفاع ملی دادم می خواستم بدونم شما که تحویل دانشگاه دادید کارت پایان خدمتتون چه قدر طول کشید بیاد ؟ و در کل چه قدر زمان میبره پروسه صدور کارت تا رسیدن به درب منزل؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
    کارت منم هنوز نیومده. البته هنوز اون دو ماهی که خودشون گفتن طول میکشه، نشده. شما کی تسویه کردید؟
    اگر دوستانی که کارت گرفتن زحمتی بکشن و بگن چقدر زمان برد خیلی ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کارت منم هنوز نیومده. البته هنوز اون دو ماهی که خودشون گفتن طول میکشه، نشده. شما کی تسویه کردید؟
    اگر دوستانی که کارت گرفتن زحمتی بکشن و بگن چقدر زمان برد خیلی ممنون میشم.
    با سلام من 10 روز هست که مدارکم را تحویل دادم. می خواستم بدونم در کل چقدر طول میکشه؟

شما چند روز است که مدارکتون را تحویل دادید؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)