صفحه 1187 از 1402 نخستنخست ... 1876871087113711771178117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196119712371287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,861 تا 11,870 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط HNM72 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.

در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس

رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند
    سلام دوست عزیز. شما رزومه ی خیلی خوبی دارین. من خیلی امتیاز رو نمیتونم دقیق بهتون بگم . اما با تجربه ای که از دوستانم دارم شما احتمال بالا میاری. پس وقت رو تلف نکن و سریع اقدام کن. موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.

دوستان یه سوال برام پیش اومده: آیا برای انجام پروژه نیاز به حضور تمام‌وقت هستش؟ من شنیدم این موضوع قبل از تعریف پروژه با توافق تعیین میشه.
    سلام دوست عزیز. حضور یا عدم حضور شما همونظور که بالاتر گفتن به سازمان بستگی داره. اگر به بخش سوالات متداول نخبگان دانشگاه عالی دفاع ملی مراجع کنید میبنید که این مطلب رو در پاسخ به یکی از سوالات نوشته. اما، تجربه ای که من دارم و دوستان هم دوره ی ما دارن، خیلی غیرعادی هست که سازمان از شما بخواد اونجا حضور داشته باشین. این مورد خیلی نگرانی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rr2000 نمایش پست ها
    سلام

من برای آموزشی 1 دی ثبت نام کردم
    خرداد ماه برگه معاینه و واکسیناسیون و انجام دادم که سالم بودم
    فقط بد شناسی من 18 مرداد عمل فتق ناف انجام دادم یعنی دقیقا بعد از معاینه پزشکی

به نظرتون الان چیکار کنم؟ موقعی که رفتم آموزشی بهشون بگم که بعد معاینه من عمل فتق انجام دادم یا؟ اصلا نمی دونم چیکار کنم؟/
    سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه. موردی نداره. شما یک برگه ی پزشک داشته باشین یا همونجا تو خود پادگان پزشک این مورده رو تعیین کنه. شما به هر صورت دوره رو باید برید. اما تنها کلاس های تئوری رو میرین و زمان کارهای عملی م رزم داحل پادگان میشنید و کاری نمیکنید. موردی نداره. جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کارت منم هنوز نیومده. البته هنوز اون دو ماهی که خودشون گفتن طول میکشه، نشده. شما کی تسویه کردید؟
    اگر دوستانی که کارت گرفتن زحمتی بکشن و بگن چقدر زمان برد خیلی ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز. مدارک برای صدور کارت 15 و 30 هر ماه ارسال میشه. یعنی پرونده ها رو به صورت تکی نمیفرستن. 15 روز یکبار. شما پس تاریخ فرستادن مدارکت رو با این روزها چک کن. اما شما مدارکت زمانی که بره طبق چیزی که خودشون و بچه ها میگن چیزی نزدیکه به 2 ماه و نیم تا 3 ماه طول میکشه. اگر خیلی عجله دارین به نظام وطیفه بخش صدور کارت مراجعه کنید. پرونده ی شما صد در صد اونجا رفته. اما تو صف انتظاره. معمولا ناجا اول کارت سربازهای خودش رو صادر میکنه و بقیه نهادهای نظامی رو تو صف میزاره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

امروز: 96/9/21
    سلام دوستان و خسته نباشید.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنید.
    من در تاریخ 96/8/1 به خدمت اعزام شدم و الان در دوره آموزشی سربازی هستم (نیروی زمینی سپاه- بابل). یک هفته دیگه دوره آموزشیم تموم میشه؛ یعنی تاریخ 96/9/27. الان بنیاد پذیرش شدم، فرم اطلاعات فردی نخبگی هم پر کردم و فرستادم و برام توو سیستم "مشاهده امتیاز (بنیاد)" اومد. الان بعد سه روز تغییر کرده به "چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح". از طرفی توو سیستم نظام وظیفه تاریخ دوره آموزشیم شده 96/10/1 نزاجا (01).
    با این اوصاف من بعده آموزشی چیکار کنم؟ آیا باید به یگان خدمتیم برم یا نه دوباره برم آموزشی یا نه برم دنبال پروژه جایگزین خدمت؟
    لطفا کمکم کنید. منتظرم.
    آیا تا یک هفته ذیگه نامم به نیروهای مسلح ارسال میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    امروز: 96/9/21
    سلام دوستان و خسته نباشید.
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنید.
    من در تاریخ 96/8/1 به خدمت اعزام شدم و الان در دوره آموزشی سربازی هستم (نیروی زمینی سپاه- بابل). یک هفته دیگه دوره آموزشیم تموم میشه؛ یعنی تاریخ 96/9/27. الان بنیاد پذیرش شدم، فرم اطلاعات فردی نخبگی هم پر کردم و فرستادم و برام توو سیستم "مشاهده امتیاز (بنیاد)" اومد. الان بعد سه روز تغییر کرده به "چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح". از طرفی توو سیستم نظام وظیفه تاریخ دوره آموزشیم شده 96/10/1 نزاجا (01).
    با این اوصاف من بعده آموزشی چیکار کنم؟ آیا باید به یگان خدمتیم برم یا نه دوباره برم آموزشی یا نه برم دنبال پروژه جایگزین خدمت؟
    لطفا کمکم کنید. منتظرم.
    آیا تا یک هفته ذیگه نامم به نیروهای مسلح ارسال میشه؟
    سلام شما تا تشکیل پروندتون در نخبگان نیرو مسلح خدمتتون رو ادامه بدید که غیبت نخورید داخل سایت خود بنیاد نخبگان مسلح این رو نوشته :
    اگر در زمان انجام خدمت سربازي يا دوران آموزشي، نخبگي احراز شود چه بايد كرد؟
    3.1. در هر دو صورت با توجه به نوبت دهي مركز نخبگان، به اين مركز مراجعه كرده، نامه رهاسازي از يگان خدمتي توسط مركز نخبگان صادر مي شود.

یعنی شما باید صبر کنید نامتون به نخبگان زده بشه و یک ماه بعد از تاریخ نامتون مراجعه کنید و تا این تاریخ هم خدمتتون رو ادامه بدید.

Junior Member

masood:سلام
    من میخوام فناور اقدام کنم و 300 امتیاز (150 تحصیلی و 150 فناور) دارم. من مدارک رو بارگزاری کردم و نقص خورد. بعد از رفع نقص الان نوشته جمع بندی بررسی پرونده.
    این مراحل از 24 آبان شروع و تا امروز که 21 آذر ادامه داشته. میتونید بفرمائید چه مراحلی پیش رو دارم؟ چقدر طول میکشه؟
    و اینکه این مرحله مقایسه امتیاز چی هست اصلا و از کجا میفهمید در این مرحله هستید؟
    بسیار ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

خواستم ببینم رزومم (در واقع خودم!) کجای کاره. رزومه من به شرح زیره :

1-کارشناسی با معدل 14.75 دانشگاه شهید چمران.

2-کارشناسی ارشد با معدل 17.2 دانشگاه شهید بهشتی.

3-معدل اول ورودی در دوره ارشد.

4-یک سال انجمن علمی-دانشجویی در دوران کارشناسی.

5-یک سال نایب دبیر انجمن علمی-دانشجویی در دوران کارشناسی.

6-عضو هیات تحریریه نشریه علمی-دانشجویی وابسته به انجمن علمی-دانشجویی در دوران کارشناسی.

7-مدیرمسئول نشریه علمی-دانشجویی وابسته به انجمن علمی-دانشجویی در دوران کارشناسی.

8-سردبیر نشریه علمی-دانشجویی وابسته به انجمن علمی-دانشجویی در دوران کارشناسی.

9-عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به مدت یک سال در دوران کارشناسی.

10-یک سال عضوبت در انجمن علمی-تخصصی.

11- دو مقاله (سخنرانی) در همایش های داخلی (فقط چکیده چاپ شده).

ممنون میشم اگه یه براوردی کنید ببینید اصلا کدوم مواردش بدرد میخوره و حداکثر چند امتیازم.

Junior Member

سلام دوستان
    محل آموزشی دیماه من قبلا خضرایی بود الان 01 نزاجا شد و درست شد. خواستم به دوستان اطلاع بدم که چک کنید احتمالا برای شما هم درست شده باشه

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ارشدم و شرایط زیر را دارم؛ هنوز یک سالی فرصت برای ارتقای رزومم دارم
    میخواستم از شما دوستان بپرسم حداقل دیگه به چه چیزی نیاز دارم تا جز شرایط نخبگان برای سربازی بشوم:
    1-معدل کارشناسی 17.38 شریف
    2- پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد
    3- 1 مقاله کنفرانسی(سه نویسنده- من نویسنده دوم هستم)
    4-مقاله علمی-پژوهشی(سه نویسنده- من نویسنده دوم هستم)
    5-معدل ارشدم در حال حاضر 16.5

راستش من تازه خانومم فوت کرده؛ اصلا دیگه دوست ندارم ایران بمونم. دوست دارم سریعتر کارهای سربازی و... را انجام بدم
    و برای پذیرش اقدام کنم. زیادم حوصله تقویت رزومه‌ام را در حال حاضر ندارم، میخوام با کف شرایط اقدام کنم

ممنون از شما دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)