صفحه 1191 از 1402 نخستنخست ... 1916911091114111811182118311841185118611871188118911901191119211931194119511961197119811991200120112411291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,901 تا 11,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_h17 نمایش پست ها
    تماس گرفتم و گفتن وقتی برای برابر اصل کردن رفتم از مسئولش بپرسم!!!!سوالی که پیش میاد اینه که الان اگر من در سایت بخش برابر اصل رو تایید کنم دیگر نمیتونم فایلی ارسال کنم؟و پروندم بسته میشه؟
    برای برابر اصل باید به بنیاد نخبگان استانی بروید. تا زمانی که کارشناس بنیاد تایید نکرده اند، امکان هر کاری وجود دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط babakhanihamid نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر دوستان
    بنده فارغ التحصیل ارشد مکانیک هستم.

معدل لیسانس 16.57
    معدل ارشد 18.57
    دو مقاله کنفرانسی دارم و 3 مقاله علمی-پژوهشی (داخل)
    دانشگاه من تربیت مدرس بوده
    به نظرتون شانسی دارم امتیاز بنیاد را برای جایگزین خدمت بیارم.
    با سلام

بله شانس دارید. البته این نظر بنده است نه نظر کارشناسان بنیاد! امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید. کنفرانسی ها فقط ارائه شفاهی و کتاب و سی دی کنفرانس الزامی است. دانشگاه هم آن چنان تاثیری ندارد، مگر ضریبی که در معدل لحاظ می شود.

با احترام

Junior Member

سلام دوستان

از دوستانی که با نحوه تخمین امتیاز آشنا هستند، تقاضا دارم در نخمین امتیازم من رو راهنماییی کنند؛ چون با مطالعه جدول تعیین امتیاز موفق به محاسبه آن نشدم.

در ضمن من دانشجوی ترم سوم ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. آیا در زمان دانشجوییم امکان ارسال رزومه رو دارم. چون تو پروفایلم در سامانه ثریا این لینک برام فعال نیس

رزومه من:

1. دو سال سابقه بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد در مقطع ارشد

2. معدل کارشناسی پیوسته 19.36 در رشته اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

3. معدل کارشناسی ارشد تا تام سه 19.50 در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

4. رتبه کشوری 6 رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و رتبه کشوری 8 رشته اقتصاد بهداشت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد سال 95

5. ورود به مقطع ارشد با استفاده از سهمیه با آزمون استعداد درخشان

ممنون میشم دوستانی که می توانند امتیاز من رو تخمین بزنند

سلام، وقت بخیر دوستان

معدل لیسانس 16.57
    معدل ارشد 18.57
    دو مقاله کنفرانسی دارم (ارائه شفاهی) و 3 مقاله علمی-پژوهشی (داخل)

خودم حساب کردم نمره من حدود 150 میشه. آیا اون چیزی که حساب می کنیم با اون چیزی که کارشناسا میدن هماهنگی داره. الان من شانسم چقدره برای اینکه عضو بنیاد بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakhanihamid نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر دوستان

معدل لیسانس 16.57
    معدل ارشد 18.57
    دو مقاله کنفرانسی دارم (ارائه شفاهی) و 3 مقاله علمی-پژوهشی (داخل)

خودم حساب کردم نمره من حدود 150 میشه. آیا اون چیزی که حساب می کنیم با اون چیزی که کارشناسا میدن هماهنگی داره. الان من شانسم چقدره برای اینکه عضو بنیاد بشم؟
    سلام
    باید مشخص بشه اولا ارشد رو چند ترمه تموم کردی؟
    و اینکه مقالات از پایان نامه بوده و نفر چندم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط persavosh نمایش پست ها
    سلام
    باید مشخص بشه اولا ارشد رو چند ترمه تموم کردی؟
    و اینکه مقالات از پایان نامه بوده و نفر چندم؟
    ارشدم 5 ترمه بوده اونو در معدل لحاظ کردم برای محاسبه نمره. تمامی مقالات مستخرج از پایان نامه است و اسم استاد راهنمام تو یکیش اوله که میگن استاد را حذف میکنن

سلام

دوستانی که برای دوره آموزشی 1 دی ثبت نام کردن می تونن من رو راهنمایی کنن

برای من اس مس آمده که دوره رزم مقدماتی 3 دی ماه آغاز می شود

از طرفی وقتی رفتم برگه سفید گرفتم نوشته 2 دی ماه ساعت 9 صبح شروع می شود

کسی می دونه 2 دی باید بریم یا 3 دی
    ساعت چند باید بریم 6 صبح یا نه صبح؟؟؟

مرسی اگه کسی راهنمایی ام کنه

سلام من گواهی ارائه مقالم اسکنش کردم ولی اینجا فایل ورد یا پی دی اف میخواد که اپلود نمیشه چیکار کنم؟http://www.parsgig.com/f/RlvUQ

سلام دوستان
    وقت بخیر
    بنده از این صفحه بهره زیادی بردم و از تمامی افرادی که سابقاً در این صفحه پیامهایی را گذاشتند که باعث شد بتوانم تخمین بهتری از وضعیت پیش رو داشته باشم تشکر میکنم و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم زمانی که کارهای مربوط به بنیاد نخبگان شما به انتها رسید، وضعیت خود و رزومه را در این صفحه به اشتراک بگذارند.

بنده بعد از تسویه حساب دوره کارشناسی ارشد در شهریور 96 و دریافت نامه ابطال نظام وظیفه در تاریخ 96/8/15 در سامانه ثریا برای تسهیلات نظام وظیفه تخصصی ثبت نام کردم. در تاریخ 96/9/1 پرونده به کارتابل کارشناس رسید و در 96/9/22 برابر با اصل کردم و در تاریخ 96/9/29 جایزه نظام وظیفه تعلق گرفت و صفحه فرم اطلاعات نخبگی برای بنده باز شد.
    رزومه بنده به شرح زیر است:
    1- کارشناسی مهندسی مکانیک- معدل 17.44 با ضریب تأثیر 1.01(17.61){15.25 امتیاز}
    2- رتبه اول کارشناسی- ورود با کنکور ارشد و استفاده از سهمیه رتبه اولی{50 امتیاز}
    *خیلی از دوستان به اشتباه میگفتند شاگرد اولی با کنکور، امتیازی ندارد.
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی-6ترم - معدل 17.36 با ضریب تأثیر 1.03(17.88){12.66 امتیاز}
    4- یک مقاله ژورنال سه نفره(خودم-استاد-دانشجو) {42.5 امتیاز}
    5- یک مقاله علمی-پژوهشی تربیت مدرس دو نفره(خودم-استاد){30 امتیاز}

امتیاز را از بنیاد نخبگان پرسیدم که معادل 150 امتیاز کسب کرده بودم.

با توجه به اینکه در مهر 94 شرایط بنیاد نخبگان را تغییر دادند، بهتر دانستم که قبل از فراغت از تحصیل در مقطع ارشد، پروژه کسری هم بردارم و به بنیاد نخبگان دل خوش نکنم. برای پروژه کسری خدمت به شرح زیر عمل کردم:
    1- پروژه کسری اول از آذر 94 شروع و تا اسفند 95 ادامه داشت(از لحظه شروع رایزنی تا نامه اتمام). پروژه در مورد بهینه سازی هندسی بود که در این پروژه با استفاده از متلب یک GUI طراحی کردم که کاربر پارامترهای طراحی را وارد میکرد و دکمه پلات و ران و بهینه سازی و ... داشت. متلب را به ICEM و فلوئنت کوپل کردم که متلب طبق پارامترهای طراحی ورودی از طرف کاربر نقاط را در فایل تکست ذخیره میکرد و به طور اتوماتیک با استفاده از ژورنال فایل، ICEM CFD این نقاط را میخواند و مش میزد و ذخیره میکرد و فلوئنت نیز به طور اتوماتیک فایل مش را میخواند و حل میکرد و ضرایب لیفت و درگ و مومنت را چاپ میکرد و GUI مقادیر مذکور را به کاربر نشان میداد. در متلب کد یک الگوریتم ژنتیک هم نوشته بودم که در صورت درخواست کاربر، حول پارامترهای ورودی، بهینه سازی هندسی هم انجام میشد که بارها حلقه فوق به طور اتوماتیک تکرار شده و نتایج به کاربر نمایش داده میشد. با توجه به درخواست مدیر پروژه بهینه سازی از طریق الگوریتم خود انسیس هم انجام شد. این پروژه روی 12 ماه بسته شده بود ولی در نهایت 8 ماه بیشتر ندادند. سازمان تحقیقاتی که در نزدیکی مترو کلاهدوز است را اصلاً پیشنهاد نمیکنم چون بسیار بدرفتار و بدقول هستند.
    2- پروژه دوم پیاده سازی یک سری مدل توربولانسی در فرترن بود که از طریق سایت kasri.ir گرفتم. این پروژه کدزنی CFD بود که به دلیل تخصصی بودن جزئیات را شرح نمیدهم(خسته میشوید). این پروژه از اسفند 95 استارت خورد و آخر آذر 96 تحویل دادم. این پروژه روی 11 ماه صحبت شد ولی با توجه به تغییرات بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به 9 ماه اکتفا کردم. این مرکز را به دوستانی که در حوزه CFD کار کرده اند پیشنهاد میکنم چون افراد با سواد و خوش برخورد و خوش قولی دارند(حرف حساب حالیشونه بر عکس مرکز قبلی).

همانطور که قبلاً گفتم، بنده هیچ حسابی روی معاونت علمی بی خاصیت و بدون ثبات و این تسهیلات باز نکرده بودم. به همین دلیل قبل از پایان تحصیلاتم پروژه ها را گرفتم که سریعتر خدمت را تمام کرده باشم علی ای حال با این وضعیت، صحبت کرده ام که پروژه های کسری را که مجموعاً 17 ماه شده است به جای پروژه نخبگی در نظر بگیرند و صرفاً آموزشی را بگذرانم.

دوستان اگر سوالی داشتند بنده تا قبل از اعزام به آموزشی، در خدمت شما هستم.
    خیلی مخلصیم، ارادت
    ویرایش توسط mohammadvaezi : December 21st, 2017 در ساعت 10:18 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

سلام مهندس
    تبریک میگم.

ببخشید یک سوالی برای من پیش اومد. من متوجه قسمت * نشدم به درستی. یعنی کسی که رتبه اول کارشناسی باشه در هر صورت امتیاز بهش تعلق میگیره ؟
    مثلا من با رتبه ی کنکور وارد مقطع ارشد شدم و از رتبه اولی دوره ی کارشناسی اصلا استفاده نکردم. آیا امتیاز رتبه اولی به من تعلق میگیره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)