صفحه 1193 از 1402 نخستنخست ... 1936931093114311831184118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202120312431293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,921 تا 11,930 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ariam نمایش پست ها
    سلام
    یک سوالی
    من برگ اعزامم برای ۱ام اسفند ماه امسال هست، از طرفی دو هفته پیش نتیجه‌ی بنیاد نخبگان آمد و پذیرفته شدم. الان در مرحله‌ای هست که نوشته بعد از یک ماه دیگر به دانشگاه دفاع ملی با مدارک مراجعه کنم، الان سوال من این هست که آیا زمان اعزام آموزشی من همان ۱ام اسفند ماه امسال هست یا برای ۱ تیر ماه سال آینده باید بروم؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز. تبریک بابت پذیرش رزومتون. برای شما از وقتی که در ثریا در حالت مقایسه امتیاز-نظام وظیفه امتیاز قرار گرفتید تا زمانی که جواب مرحله ی بعدی (البته نمیدونم مرحله بعدیش چیه!) اومد، چقدر طول کشید؟ ممنون. با ارزوی موفقیت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. تبریک بابت پذیرش رزومتون. برای شما از وقتی که در ثریا در حالت مقایسه امتیاز-نظام وظیفه امتیاز قرار گرفتید تا زمانی که جواب مرحله ی بعدی (البته نمیدونم مرحله بعدیش چیه!) اومد، چقدر طول کشید؟ ممنون. با ارزوی موفقیت
    سلام حدود یک ماه طول کشید تا جواب آمد

Junior Member

سلام
    یک سوالی
    من برگ اعزامم برای ۱ام اسفند ماه امسال هست، از طرفی دو هفته پیش نتیجه‌ی بنیاد نخبگان آمد و پذیرفته شدم. الان در مرحله‌ای هست که نوشته بعد از یک ماه دیگر به دانشگاه دفاع ملی با مدارک مراجعه کنم، الان سوال من این هست که آیا زمان اعزام آموزشی من همان ۱ام اسفند ماه امسال هست یا برای ۱ تیر ماه سال آینده باید بروم؟
    ممنونم
    کسی جواب این سوال می داند؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    یک سوالی
    ممنونم
    تا یک ماه دیگه که اعزام نیستید ولی برگه سبزو تحویل داعا بدید فک کنم تیرماه اعزام باشید
    بازم تماس بگیرید مطمئن بشید

Junior Member

با سلام
    2 تا سوال داشتم
    1- من از طریق بنیاد اقدام کردم برای سربازی و در مرحله بررسی امتیاز قرار دارم. ولی معرفی نامه دانشگاه به نیروهای مسلح رو هنوز تحویل پلیس+10 ندادم و برگ سبز و تاریخ اعزام ندارم. میخواستم بدونم باید این کارو انجام بدم و اگه انجام ندم مشکلی پیش میاد
    2- میخواستم بدونم واسه رشته برق قدرت کدوم سازمان ها پروژه میدن و کجا بهتره؟ جایی رو پیشنهاد میدین ؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mikimolla نمایش پست ها
    با سلام
    2 تا سوال داشتم
    1- من از طریق بنیاد اقدام کردم برای سربازی و در مرحله بررسی امتیاز قرار دارم. ولی معرفی نامه دانشگاه به نیروهای مسلح رو هنوز تحویل پلیس+10 ندادم و برگ سبز و تاریخ اعزام ندارم. میخواستم بدونم باید این کارو انجام بدم و اگه انجام ندم مشکلی پیش میاد
    2- میخواستم بدونم واسه رشته برق قدرت کدوم سازمان ها پروژه میدن و کجا بهتره؟ جایی رو پیشنهاد میدین ؟
    با تشکر
    در رابطه با سوال اولتون زمانی که سرباز نخبه شدید اون موقع میگن تا یک ماه دیگه برید برگه یبزو از پلیس +10 بگیرید و تحویل داعا بدید. ممکنه سرباز نخبه نشید اون موقع هیچ الزامی نیست برگه سبز بگیرید و تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی هر موقع خواستید میگیرین
    سوال دومتون رو اطلاع ندارم

Junior Member

سلام
    به نظر شما امتیازتون رو مقایسه کردند با دیگران؟
    من الان در مرحله مقایسه امتیاز هستم. یعنی دارند با سایرین مقایسه میکنند امتیازم رو؟
    شرایط من هست:
    لیسانس: زنجان-8 ترم-17.56
    فوق:امیرکبیر-4 ترم- 16.5 (با تراز)
    دکتری: امیرکبیر-18.1-دانشجو با دفاع از پروپزال
    30 ماه سابقه دانش بنیان
    یک آی اس آی
    2 کنفرانس بینل
    یعنی میارم؟

Junior Member

سلام
    به نظر شما امتیازتون رو مقایسه کردند با دیگران؟
    من الان در مرحله مقایسه امتیاز هستم. یعنی دارند با سایرین مقایسه میکنند امتیازم رو؟
    شرایط من هست:
    لیسانس: زنجان-8 ترم-17.56
    فوق:امیرکبیر-4 ترم- 16.5 (با تراز)
    دکتری: امیرکبیر-18.1-دانشجو با دفاع از پروپزال
    30 ماه سابقه دانش بنیان
    یک آی اس آی
    2 کنفرانس بینل
    یعنی میارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    من واسه نخبه فناور پذیرفته شدم با امتیاز 128. حداقلش واسه ارشد 110 هست.
    این لینک جزئیاتشه :
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-شیوه-ن...�ه-فناور

رشته مهندسی مکانیک
    لیسانس صنعتی اصفهان 9 ترمه با معدل 15.13 (پس از اعمال ضریب همترازسازی معدل) - نمره منفی به معدل تعلق نمیگیرد.
    ارشد دانشگاه شهرکرد 6 ترمه با معدل 17.00 (پس از اعمال ضریب همترازسازی معدل) - یا 17 یا 25 امتیاز
    1 علمی پژوهشی با نمایه ISC (نفر اول بودم و استادم هم نفر دوم. فکر کنم 20 امتیاز کامل را گرفت)
    1 کنفرانسی که ارائه شفاهی بود. (کنفرانس ISME که داخلی ولی توی عنوانش بین المللی خورده. نفر اول بودم و استادم هم نفر دوم. فکر کنم 10 امتیاز کامل را گرفت)
    دانشگاه لیسانس و ارشدم هم جداگانه امتیاز داشتن که نمیدونم چقدر بوده - خیلی خوشبینانه مجموعا 20 امتیاز!!!
    13 ماه بیمه شرکت دانش بنیان (30 امتیاز) - بیمه به صورت پیوسته و تمام وقت (نیازی نیست همه مدت بیمه مربوط به بعد از تاریخ دانش بنیان شدن شرکت باشه)
    تقریبا فکر کنم 30 امتیازی هم از بند سمت سازمانی در شرکت آورده باشم - مدیرعامل باید اون کاربرگ که داخل سامانه ثریا هست را به نحو عالی واستون تکمیل کنه.
    شاید 1 امتیاز هم از فروش شرکت آورده باشم.

موفق باشید

سلام دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .
    دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری هستم . معدل کارشناسیم 14.86(بدون ضریب) و معدل ارشدم 17.52 (بذون ضریب ) .
    یک ثبت اختراع سطح 3 دارم ،دو تا کتاب ترجمه شده دارم که اسمم اوله ولی هنوز چاپش نکردم (به دلیل هزینه های بالا) ،دو تا مقاله علمی پژوهشی با اکسپت و دو مقاله ISI ایمپک دار در مرحله ریوایز که اسمم اوله (تایه ماه دیگه حداکثر اکسپت میگیرم ) ،همچنین به عنوان همکار اصلی تو دو تا پروژه دانشگاهی فعالیت داشتم که می خوام نامه شروع و پایان کار بگیرم و
    تو شرکت دانش بنیان نوپا به مدت 2 سال به عنوان کارمند تمام وقت بیمه شدم و هنوز فعالیت دارم .
    اخر مهر فارغ التحصیل ارشد شدم ( الان تا سال بعد مهر فرصت دارم دیگه چون اصلا نرفتم نظام وظیفه ؟؟؟) و خواستم کم کم شروع به جمع کردن مدارک و آپلود اونها کنم اما از طرفی به خاطر معدل کارشناسی که شرط بالای 15 گذاشتن مردد هستم که قبول نکنن چون اگه برم دنبال کتاب و ادامه بیمه هزینه زیادی رو باید تقبل کنم . آیا کسی هست که معدلش پایین باشه و تونسته باشه از این روش خدمتش رو گذرونده باشه ؟؟؟
    دومین مورد که امروز حالم رو گرفت شرکت دانش بنیان ما نوپا هست و هیچ گونه فروشی نداشته و از اون بدتر امروز رفتم اداره دارایی و مشخص شد که مدیر عامل شرکت متاسفانه اظهار نامه سال 95 رو پر نکردن . با این شرایط فناور نخبه که شرط معدلش کمتره فکر کنم بدون اظهارنامه دارایی امکانپذیر نباشه برای اون راه حل خاصی سراغ دارین ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.
    من با بنیاد تماس گرفتم، بهم گفتن که ما خودمون تو رو به یک سازمانی برای انجام پروژه معرفی میکنیم، از طرفی بعضی ها میگن خودتون با یه سازمانی مرتبط با رشتتون هماهنگ کنین. الان نمیدونم باید چیکار کنم. آیا خوده بنیاد منو به یه جایی معرفی میکنه مرتبط با رشتم یا نه؟
    لطفا راهنمایی کنین.
    راستی کسایی که در حال خدمت سربازی هستن، با نوبت قبلی سریع برن بنیاد نخبگان و نامه رهاسازی از خدمت (ترخیص از خدمت) رو بگیرن (سریعا بهتون تحویل میدن)، بعد نامه رو ببرن محل خدمتشون و تسویه کنن و برن دنبال کاراشون...عموما تسویه با یگان یک تا دو روز وقتتونو میگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)