صفحه 1194 از 1402 نخستنخست ... 1946941094114411841185118611871188118911901191119211931194119511961197119811991200120112021203120412441294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,931 تا 11,940 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من با بنیاد تماس گرفتم، بهم گفتن که ما خودمون تو رو به یک سازمانی برای انجام پروژه معرفی میکنیم، از طرفی بعضی ها میگن خودتون با یه سازمانی مرتبط با رشتتون هماهنگ کنین. الان نمیدونم باید چیکار کنم. آیا خوده بنیاد منو به یه جایی معرفی میکنه مرتبط با رشتم یا نه؟
    لطفا راهنمایی کنین.
    راستی کسایی که در حال خدمت سربازی هستن، با نوبت قبلی سریع برن بنیاد نخبگان و نامه رهاسازی از خدمت (ترخیص از خدمت) رو بگیرن (سریعا بهتون تحویل میدن)، بعد نامه رو ببرن محل خدمتشون و تسویه کنن و برن دنبال کاراشون...عموما تسویه با یگان یک تا دو روز وقتتونو میگیره.
    با سلام

معمولا خود بنیاد نخبگان شما رو به جایی معرفی می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

معمولا خود بنیاد نخبگان شما رو به جایی معرفی می کنند.
    ممنون، گفتم شاید بنیاد پروژه غیر مرتبط بده کارمونو سخت کنه.

Junior Member

سلام دوستان. من حائز شرایط انجام پروژه جایگزین خدمت شدم و الان باید مدارک و برگ سبز را برای تشکیل پرونده ببرم دانشگاه دفاع ملی.
    سوالم اینه که میتونم خودم بهشون پیشنهاد بدم که پروژه را کجا انجام بدم؟
    و اینکه اگر در طول مدت انجام پروژه بتونم برای دکتری اپلای کنم و پذیرش بگیرم شرایط خروج از کشور چطوره و وضعیت پروژه چه خواهد شد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حائز شرایط انجام پروژه جایگزین خدمت شدم و الان باید مدارک و برگ سبز را برای تشکیل پرونده ببرم دانشگاه دفاع ملی.
    و اینکه اگر در طول مدت انجام پروژه بتونم برای دکتری اپلای کنم و پذیرش بگیرم شرایط خروج از کشور چطوره و وضعیت پروژه چه خواهد شد؟

ممنون
    اين سوال منم هست كسي ميدونه؟؟؟

Junior Member

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط persavosh نمایش پست ها
    اين سوال منم هست كسي ميدونه؟؟؟
    سلام. جواب سوال دوم اینه که در طول مدت انجام پروژه نمیشه برای مدت بیشتر از ۱۰ روز از کشور خارج شد (برای انگشت‌نگاری یا انجام کارهای سفارت کانادا و ...
    و یا شرکت در همایش و کنفرانس های خارجی)

Junior Member

سلام. جواب سوال دوم اینه که در طول مدت انجام پروژه نمیشه برای مدت بیشتر از ۱۰ روز از کشور خارج شد (برای انگشت‌نگاری یا انجام کارهای سفارت کانادا و ...
    يعني اگر پذيرش گرفتيم قيد تحصيلو بزنيم و پروژه رو انجام بديم؟ اجباريه واقعا؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    سایت بنیاد نخبگان و دانشگاه عالی دفاع هر دو نوشتن که خدمت قبلی (به جز آموزشی) و کسر خدمت هیچ تاثیری در مدت اجرای پروژه جایگزین خدمت نداره ولی من توی پاسخ دوستان اینجا خوندم که این زمان ممکنه لحاظ بشه (از مدت زمان پروژه کسر بشه) میخواستم ببینم کسی در این مورد تجربه ای داره؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member

سلام. شما در مورد زمان 10 روز مطمئن هستین؟ تو سایت نظام وظیفه حتی زمان سفر تفریحی 20 روز هست.
    سوال دیگه اینه که بنیاد در مورد اجازه خروج چقدر سخت گیر هست به نظر شما. اگر یک مقاله توی کنفرانس داشته باشین آیا راحت مجوز رو میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    من با بنیاد تماس گرفتم، بهم گفتن که ما خودمون تو رو به یک سازمانی برای انجام پروژه معرفی میکنیم، از طرفی بعضی ها میگن خودتون با یه سازمانی مرتبط با رشتتون هماهنگ کنین. الان نمیدونم باید چیکار کنم. آیا خوده بنیاد منو به یه جایی معرفی میکنه مرتبط با رشتم یا نه؟
    لطفا راهنمایی کنین.
    راستی کسایی که در حال خدمت سربازی هستن، با نوبت قبلی سریع برن بنیاد نخبگان و نامه رهاسازی از خدمت (ترخیص از خدمت) رو بگیرن (سریعا بهتون تحویل میدن)، بعد نامه رو ببرن محل خدمتشون و تسویه کنن و برن دنبال کاراشون...عموما تسویه با یگان یک تا دو روز وقتتونو میگیره.
    عرض سلام و تشکر دوست عزیز
    برای گرفتن نامه رهاسازی مگه نباید از طریق دانشگاه عالی دفاع ملی اقدام کرد؟
    و میشه توضیح بدید که روش گرفتن وقت قبلی برای نامه رهاسازی چطور هستش؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

بنیاد ملی نخبگان یک بنیاد کاملا عقده ای و مافیایی و عقب مونده هست...
    حیف اون سه ماهی که روش وقت گذاشتم...معلوم نیست چه جوری امتیاز میدن...صرفا به خاطر اینکه دو مقطع کارشناسی و ارشد از یک دانشگاه غیر دولتی بودم رد شدم!
    مقاله و معدل بالا و رتبه اول معدل و رتبه سه رقمی کنکور...کاملا معلومه که باند بازیه!
    حالم بهم میخوره ازین مملکت آشغال که توش فقط پارتی دارا و نور چشمی ها که با پول ددی و پارتی امتیاز میگیرن و میرن بالا...
    واقعا باید بالا آورد!

دوست عزیز شما دارید عجولانه قضاوت میکنید.
    طی صحبت هایی که در این فروم انجام شده به نظر میرسه که نحوه ی امتیازدهی بنیاد به همون صورتی هست که در جداول ارائه شده و دوستانی هم که پذیرفته شدن و امتیازشون رو گفتن تائید میکنن این موضوع رو.
    این که این مملکت پارتی بازی زیاد داره شکی درش نیست. ولی من فکر نمیکنم قضاوت شما در مورد کسایی که پذیرفته شدن درست باشه. مثلا امتیاز بچه هایی که قبول شدن و رزومشون در فروم هست رو اگه ببینید متوجه میشید واقعا رزومه خوبی داشتن.
    به نظر من رزومتون رو که میگید خوب هست در اینجا مطرح کنید دوستان میتونن راهنمایی کنن که برای بار دوم پذیرفته بشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)