صفحه 1195 از 1402 نخستنخست ... 1956951095114511851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512451295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,941 تا 11,950 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام. جواب سوال دوم اینه که در طول مدت انجام پروژه نمیشه برای مدت بیشتر از ۱۰ روز از کشور خارج شد (برای انگشت‌نگاری یا انجام کارهای سفارت کانادا و ...
    و یا شرکت در همایش و کنفرانس های خارجی)
    سلام

خوب این یعنی اگر نامه پذیرش را هم ببریم نیروی انتظامی، آیا معافیت تحصیلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور (و همچنین خروج از کشور) داده نمیشه!؟ یعنی بنیاد ترخیص نمیکنه!؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام

خوب این یعنی اگر نامه پذیرش را هم ببریم نیروی انتظامی، آیا معافیت تحصیلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور (و همچنین خروج از کشور) داده نمیشه!؟ یعنی بنیاد ترخیص نمیکنه!؟

ممنون
    سلام. تا اونجا که اطلاع دارم، باید نامه ی پذیرشو ببرید وزارت علوم، اونا یه نامه ی دیگه میدن که باید ببرید نظام وظیفه و بعد ترخیصتون میکنن. ولی با این حال حتما از خود کارشناساشون بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ST1396 نمایش پست ها
    عرض سلام و تشکر دوست عزیز
    برای گرفتن نامه رهاسازی مگه نباید از طریق دانشگاه عالی دفاع ملی اقدام کرد؟
    و میشه توضیح بدید که روش گرفتن وقت قبلی برای نامه رهاسازی چطور هستش؟
    پیشاپیش ممنون
    سلام، بله از همون دانشگاه عالی دفاع ملی قسمت مرکز نخبگان نامه رو گرفتم. برای گرفتن وقت قبلی، ایمیلی با عنوان "معرفی" (2 یا 3 روز قبل از مراجعه) برای این آدرس بفرستید: samna2@sndu.ac.ir

در ادامه مرکز براتون یک ایمیل که حاوی یک تصویره میفرسته و در اون تاریخ مراجعتونو نوشته که شما باید اونو پرینت بگیرین و با در دست داشتنش به دانشگاه دفاع ملی مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/request

راستی توو نامه رهاسازی از یگان خدمتی (یا دوره آموزشی) درج شده که با نامبرده تسویه حساب کامل نمایید و به همراه پرونده خدمتی به مرکز نخبگان ارجاع دهید.

موفق باشین
    ویرایش توسط lvlasoud : December 29th, 2017 در ساعت 11:20 AM

Junior Member

[QUOTE=Siamak_Hz;2503885]بنیاد ملی نخبگان یک بنیاد کاملا عقده ای و مافیایی و عقب مونده هست...
    حیف اون سه ماهی که روش وقت گذاشتم...معلوم نیست چه جوری امتیاز میدن...صرفا به خاطر اینکه دو مقطع کارشناسی و ارشد از یک دانشگاه غیر دولتی بودم رد شدم!
    مقاله و معدل بالا و رتبه اول معدل و رتبه سه رقمی کنکور...کاملا معلومه که باند بازیه!
    حالم بهم میخوره ازین مملکت آشغال که توش فقط پارتی دارا و نور چشمی ها که با پول ددی و پارتی امتیاز میگیرن و میرن بالا...
    واقعا باید بالا آورد!

سلام، من هم اول مثل شما فکر میکردم، ولی الان که پذیرش شدم، نظرم عوض شد! چنین چیزی نیست! اونا امتیازاتو میسنجن و طبق اون پذیرش میکنن. کلا ما آدما اگه حالمون گرفته شه، دوس داریم طبل اعتراضو به صدا در بیاریم!
    - معدل دیپلم: 17/49
    - مقطع کارشناسی: دانشگاه مازندران- معدل: 18/18
    - مقطع ارشد: دانشگاه تهران- معدل: 18/69
    - رتبه 1 آزمون کارشناسی ارشد
    - رتبه 2 مقطع کارشناسی
    - رتبه 1 مقطع ارشد
    - دانشجوی نمونه جشنواره ...
    - عضویت در دو انجمن علمی تخصصی
    - 3 مقاله پژوهشی معتبر (2 مقاله از پایان نامه)
    - 6 مقاله کنفرانسی (بین المللی و داخلی) - 2 تا پوستری بود قبول نکردن!
    با همینا پذیرش شدم!
    ویرایش توسط lvlasoud : December 29th, 2017 در ساعت 11:22 AM

Junior Member

دوستان برای گرفتن پروژه کسر خدمت چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    این پروژه ها صرفا انجام کار علمی و پژوهشی هست ؟ یا مثلا میشه به عنوان کارمند یک سری امور تخصصی (مثلا در قسمت it و ... متناسب با رشته و تجربه) توری ارگان ها انجام داد ؟
    من ترم آخر ارشد هستم ولی دانشگاه معتبر و معدل بالایی تو رزومه علمی ندارم با این شرایط به نظرتون امیدی هست که بتونم صرفا کسری خدمت بگیرم ؟

با سلام، دوستان من پروژه گرفتم و الان ٢١ ماه گذشته و به دليل مشغله هنوز تموم نشده و ممكنه ٢-٣ ماه ديگه تمام بشه، از دوستان كسي ميدونه اگه پروژه طولاني بشه جريمه ي خاصي در نظر مي گيرن با نه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    با درخواست من برای اخذ پروژه جایگزین موافقت شده و به ب ن ن م معرفی شدم. در حال حاضر منتظرم تا تاریخ و شماره نامه ام اعلام بشه. دفترچه اعزام به خدمت را تاکنون پر نکردم و هیچ برگه ی اعزامی ندارم.
    آیا برای مراجعه حضوری به دانشگاه دفاع ملی جهت تشکیل پرونده ، نیاز به داشتن برگه سبز هست؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soleiman93 نمایش پست ها
    با درخواست من برای اخذ پروژه جایگزین موافقت شده و به ب ن ن م معرفی شدم. در حال حاضر منتظرم تا تاریخ و شماره نامه ام اعلام بشه. دفترچه اعزام به خدمت را تاکنون پر نکردم و هیچ برگه ی اعزامی ندارم.
    آیا برای مراجعه حضوری به دانشگاه دفاع ملی جهت تشکیل پرونده ، نیاز به داشتن برگه سبز هست؟؟؟؟؟؟
    به محض اینکه شماره نامه واستون خورد واسه برگه سبز باید برید. صبر کنید خود سامانه بهتون اینو میگه.فرمتونو پر کنید و منتظر شماره نامه باشید.
    شما چند روز زمان برد در مرحله مقایسه امتیازتون؟

سلام دوستان
    من رشته ام عمران هست. از كدوم سازمان يا ارگان ها مي تونم پروژه بگيرم؟ سازمان خاصى هست كه خودتون پيشنهاد كنيد يا بدونيد پروژه گرفتن ازش مناسبه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soleiman93 نمایش پست ها
    بله نیاز به داشتن برگ سبز هست. در سایت داعا هم نوشته و بعد از اعلام شماره نامه و تاریخ در ثریا هم بهتون مدارک مورد نیاز اعلام میشه.
    ولی مدارک مورد نیاز به صورت کامل و دقیق در سایت دانشگاه دفاع ملی موجود است.
    فقط به من گفتند باید یک ماه از تاریخ صدور نامه بگذره و بعد حضوری مراجعه کنم! بهشون ایمیل هم دادم برای تعیین وقت چنین چیزی گفتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)