صفحه 12 از 1402 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122621125121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Sharif University

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    اگه کسی عضو بنیاد باشه چند بار می تونه از کشور خارج بشه؟

Junior Member

دارالترجمه "بنیاد ملی نخبگان" رو واسه من این جوری ترجمه کرده:
    The Elite National Foundation

Junior Member

تسهیلات بنیاد نخبگان واقعا بدرد بخوره. لیست کامل تسهیلات و شرایط عضویت توی وب سایت بنیاد هستش:
    www.bmn.ir
    در جواب دوستمون gdfr7:
    آره، آگه دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری باشی، می تونی با انجام یه پروژه تحقیقاتی "در حین تحصیل" که فکر کنم حداقل باید 9 ماه طول بکشه کارت پایان خدمت بگیری. یه دوره آموزشی هم داری که (تا جایی که من از دوستانی که رفتن شنیدم) در حد گلابی هست !!

سلام
    من عضو بنیادم...اگه کسی سوال داشت در خدمتیم...فقط همین و بگم که قوانین بنیاد اکثرا در حد کشک هستش...اینکه پروژه رو خودت انتخاب میکنی و شش ماه هست یا نه ماه یا دوازده ماه...همه بستگی به حس و حال نیروهای مسلح داره...کلا خیلی مشکل دارن.....
    بازم در خدمتیم اگه سوالی بود

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام
    من عضو بنیادم...اگه کسی سوال داشت در خدمتیم...فقط همین و بگم که قوانین بنیاد اکثرا در حد کشک هستش...اینکه پروژه رو خودت انتخاب میکنی و شش ماه هست یا نه ماه یا دوازده ماه...همه بستگی به حس و حال نیروهای مسلح داره...کلا خیلی مشکل دارن.....
    اول از توجه شما بسیار ممنونم
    یکی از شرایط استفاده از تسهیلات بنیاد برای دانشجویان دوره کارشناسی یک ثبت اختراع با تایید بنیاد هست.اما در یک بند برای دانشجویان دکترا (که شرایطشون رتبه اول + دو مقاله isi هست) گفته شده یک ثبت اختراع معادل با دو مقاله بین المللی هست.
    اما سوال من ....
    دانشجویان کارشناسی بجای ارائه یک ثبت اختراع می توانند 2 مقاله isi ارائه کنند تا بتوانند از شرایط بنیاد استفاده کنن؟؟؟( چون من رتبه اول دورمون نشدم نمی توانم با ارائه یک کنفرانس داخلی از این راه عضو بنیاد شوم.)
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

سلام
    hrhgroup خان، لطفا آدرس ایمیل یا آی دی جیمیل بدین تا راحتتر بشه تماس بگیریم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    اول از توجه شما بسیار ممنونم
    یکی از شرایط استفاده از تسهیلات بنیاد برای دانشجویان دوره کارشناسی یک ثبت اختراع با تایید بنیاد هست.اما در یک بند برای دانشجویان دکترا (که شرایطشون رتبه اول + دو مقاله isi هست) گفته شده یک ثبت اختراع معادل با دو مقاله بین المللی هست.
    اما سوال من ....
    دانشجویان کارشناسی بجای ارائه یک ثبت اختراع می توانند 2 مقاله isi ارائه کنند تا بتوانند از شرایط بنیاد استفاده کنن؟؟؟( چون من رتبه اول دورمون نشدم نمی توانم با ارائه یک کنفرانس داخلی از این راه عضو بنیاد شوم.)
    سلام
    اون دو مقاله برای همون دانشجوهای دکترا هستش...ضمن اینکه هر مقاله هم مورد قبول نیست...یعنی بعید کنفرانسهای داخلی رو قبول کنن...حالا بازم برای اینکه صددرصد مطمئن بشین به بنیاد زنگ بزنید: 22414193 بگین با آقای کاکاوند کار دارم...جزء کارشناساشون هستن که از همه شون آدم باحال تریه...اونای دیگه خیلی قاطی ان...درست جواب نمیدن...همین سوال رو بپرسین
    چیزی که هست اینه که اون آیین نامه که تو سایت گذاشتن مشکل داره و بعضا بعضی شرایطشون باهم نمیخونه یا هم پوشانی داره. بهتره حتما تماس بگیرین.

خب اینجا اگه بپرسین خوبیش اینه که ممکنه سوال بقیه هم باشه...

Junior Member

خب اینجا اگه بپرسین خوبیش اینه که ممکنه سوال بقیه هم باشه...
    میخواستم بیزحمت پروسه تعریف/گرفتن پروژه رو شرح بدین . . . میدونم ممکنه طولانی باشه، واسه همین فکر کردم چت کردن شاید راحتتر باشه :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط davidbrtn نمایش پست ها
    میخواستم بیزحمت پروسه تعریف/گرفتن پروژه رو شرح بدین . . . میدونم ممکنه طولانی باشه، واسه همین فکر کردم چت کردن شاید راحتتر باشه :دی
    شما عضو بنیادین؟ اگه هستین ادامه اش اینجوری میشه که بعد از اینکه بنیاد شما رو تایید کرد ازتون رزومه میخوان...(برای استفاده از تسهیلات سربازی) بر اساس اون رزومه شما رو معرفی میکنن به یکی از مراکز مربوطه مثلا تو برق اکثرا الکترونیها رو میفرستن صاایران...مخابرات هوافضا...بعد خود اون مراکز مثلا صا ایران یا هوافضا براساس نیازشون شما رو به یکی از زیر مجموعه ها معرفی میکنن...اونجا براتون پروژه تعریف میشه....سپس شما باید یک پروپوزال ارائه کنین...تصویب که بشه شروع میشه به محاسبه برای سربازی...این روندی بود که من طی کردم....ولی بودن از دوستام که کاملا روند متفاوتی داشتن...مثلا من تو خود نیروهای مسلح (مربوط به نخبگان) بودم یک نفر پایان نامه ارشدش رو به عنوان پروژه ازش قبول کرده بودن ... از صنعتی اصفهان بود...میگم که قوانینشون اصلا قاعده نداره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)