صفحه 1200 از 1402 نخستنخست ... 2007001100115011901191119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012501300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,991 تا 12,000 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سازمانی که خودمون باهاش هماهنگ میکنیم برای پروژه، حتما باید نظامی باشه؟؟ امکانش هست با نیروگاه ها یا جاهایی مثل شرکت گاز هماهنگ کرد؟///
    از دوستانم هستن نخبگان گرفتن و الان در وزارت نیرو هستن.
    سلام
    همه چی بستگی به داعا داره. چون خیلی از دوستان هستن که از پزوهشکده وزارت نفت پروزه برداشتن. ولی داعا تاکید بر این داره که سازمان های نظامی ارجح تر هستن.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط yavani نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم که توی این مدت نتیجه گرفته باشید.
    من شرایطی مشابه شما دارم و میخوام ببینم با توجه به تجربه شما شانسی برای گرفتن طرح جایگزین خدمت دارم؟؟؟؟ معدل کارشناسیم 15.5 هستش و 3 مقاله ISI و 2 مقاله ISC و یک مقاله کنفرانسی هم دارم.
    اگه بقیه دوستان که شزایط مشابه داشتن یا اطلاعاتی دارن بهم بگن هم ممنون میشم.
    سلام
    دوست عزیز مدارکتون رو بارگذاری کنید. من دوستم معدل لیسانسش دور و بر 15 از دانشگاه آزاد بود و چند تا آی اس آی داشت و پذیرفته شد. الان شرایط خیلی آسون شده و هر کسی به نظرم که فکر میکنه میتونه امتیازات رو بیاره بارگذاری کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soleiman93 نمایش پست ها
    45 از زمان بارگذاری مدارک(شروع کار) یا از زمان تحویل اصل مدارک؟
    از زمان بارگذاري مدارك
    حدودا ٢٦ آبان بارگذاري كردم تا ١٠ دي ماه طول كشيد نتيجه نهاييش اومد
    من خودم خيلي پيگيري ميكردم.كسايي هم بودن ٢٠ روز تا يك ماه بيشتر از من وقتشونو گرفت

سلام بر دوستان. بعد از سه هفته قرار داشتن پروفایل در حالت مقایسه امتیاز، پروفایل رفت در حالت اطلاع رسانی نظام وظیفه و پروفایل نظام وظیفه تخصصی باز شده. الان پروژه جایگزین قطعی شده دیگه؟ بعد اینکه حداکثر چقدر زمان هست تا فرم اطلاعات فردی نخبگان فرستاده بشه؟ بعد برای اینکه آموزشی رو بندازم دی، چه کار باید بکنم؟ با تشکر از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. بعد از سه هفته قرار داشتن پروفایل در حالت مقایسه امتیاز، پروفایل رفت در حالت اطلاع رسانی نظام وظیفه و پروفایل نظام وظیفه تخصصی باز شده. الان پروژه جایگزین قطعی شده دیگه؟ بعد اینکه حداکثر چقدر زمان هست تا فرم اطلاعات فردی نخبگان فرستاده بشه؟ بعد برای اینکه آموزشی رو بندازم دی، چه کار باید بکنم؟ با تشکر از همگی
    سلام. بله قطعی شده. شما باید فرم اطلاعات نخبگی را روی سامانه ثریا آپلود کنید و ادامه فرآیند را تایید کنید. بعد از چند روز شماره و تاریخ نامه تون روی سامانه قابل مشاهده خواهد بود.
    با اون شماره و تاریخ میتونید برای مکاتبه و اقدامات بعدی دانشگاه دفاع ملی اقدام کنید.
    برای مراجعه حضوری برای تشکیل پرونده باید یک ماه از تاریخ نامه تون گذشته باشه. سوالات رو هم میتونید از طریق مکاتبه ایمیلی طبق دستورات سایت داعا بپرسید و به همین ترتیب وقت بگیرید.

قسمت آخر سوالتون رو من نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

سلام دوستان
    ببخشید من یک سوال داشتم.
    الان من در وضعیت مقایسه ی امتیاز قرار گرفتم در سامانه ی ثریا. با توجه به اینکه من فارغ التحصیل مقطع ارشد هستم میخواستم بدونم که آیا قرار گرفتن در این مرحله به این معنا هست که امتیاز من بالای 130 هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak_Hz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من یک سوال داشتم.
    الان من در وضعیت مقایسه ی امتیاز قرار گرفتم در سامانه ی ثریا. با توجه به اینکه من فارغ التحصیل مقطع ارشد هستم میخواستم بدونم که آیا قرار گرفتن در این مرحله به این معنا هست که امتیاز من بالای 130 هست ؟
    سلام. قطعا به این معنی هست که امتیازتون نزدیک ۱۳۰ و یا بالاتر هستش.

سلام دوستان

دوستان من به یه مشکلی برخوردم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من در هنگام ثبت درخواست نظام وظیفه به اون قسمت که دو گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" و "نظام وظیفه فناور" هست که رسیدم یه دفعه بر روی گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" کلیک کردم (رنگش از آبی به سفید تغییر کرد- انگار غیرفعال شد!) و یه دفعه دستم به اشتباه بر روی اینتر خورد و درخواست ثبت شد!! اصلا من نفهمیدم چی شد! یعنی حتی وقت نشد من اون توضیح بالاش را بخونم که اصلا باید چیکار کرد!!
    آیا با این کاری که من کردم الان گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" لغو شده و درخواست من برای "نظام وضیفه فناور" مورد بررسی قرار میگیره!؟ اگه اینطوری هست، چطور میتونم درستش کنم؟ راهی داره؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان من به یه مشکلی برخوردم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من در هنگام ثبت درخواست نظام وظیفه به اون قسمت که دو گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" و "نظام وظیفه فناور" هست که رسیدم یه دفعه بر روی گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" کلیک کردم (رنگش از آبی به سفید تغییر کرد- انگار غیرفعال شد!) و یه دفعه دستم به اشتباه بر روی اینتر خورد و درخواست ثبت شد!! اصلا من نفهمیدم چی شد! یعنی حتی وقت نشد من اون توضیح بالاش را بخونم که اصلا باید چیکار کرد!!
    آیا با این کاری که من کردم الان گزینه "نظام وظیفه دانشگاهی" لغو شده و درخواست من برای "نظام وضیفه فناور" مورد بررسی قرار میگیره!؟ اگه اینطوری هست، چطور میتونم درستش کنم؟ راهی داره؟

ممنون
    نظام وظیفه فناور برای حالتی است که حداقل ۶ ماه سابقه کار و بیمه در شرکت دانش بنیان داشته باشید.
    تماس بگیرید با بنیاد راهنمایی تون میکنند ـ۰۹۶۰۱

Junior Member

سلام دوستان .. ببخشید یک سوال بسیار مهم...

ما چی جوری باید ادعا کنیم معدل فوق لیسانسمون چنده ؟؟؟ دانشگاه که گواهی موقت هم به ما نمیده ... چیکار باید بکنیم تو این زمینه... کمک کنید لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)