صفحه 1202 از 1402 نخستنخست ... 2027021102115211921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212521302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,011 تا 12,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با عرض سلام به همه دوستان گرامی
    یک سوال برایم پیش آمده اینکه آیا معدل شرط اولیه پرونده هست مثلا من اگر معدل ارشدم زیر مقدار مجاز باشه آنگاه می توانم در صورتی که با مقالات امتیاز بالایی کسب کرده باشم پروژه رو دریافت کنم هم چنین مستقیم ارشدهم شده ام ولی معدل ارشدم زیر 16 هست ؟ کسی میتونه کمک کنه لطفا
    و یک سوال دیگه اینکه اگر من در حال حاضر پروژه سپاه انجام بدم که 6 ماه کسری داره اون وقت این مقدار از پروژه جایگزین بنیاد کم میشه یا سوخت میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1995 نمایش پست ها
    یک سوال برایم پیش آمده اینکه آیا معدل شرط اولیه پرونده هست مثلا من اگر معدل ارشدم زیر مقدار مجاز باشه آنگاه می توانم در صورتی که با مقالات امتیاز بالایی کسب کرده باشم پروژه رو دریافت کنم هم چنین مستقیم ارشدهم شده ام ولی معدل ارشدم زیر 16 هست ؟ کسی میتونه کمک کنه لطفا
    و یک سوال دیگه اینکه اگر من در حال حاضر پروژه سپاه انجام بدم که 6 ماه کسری داره اون وقت این مقدار از پروژه جایگزین بنیاد کم میشه یا سوخت میشه ؟
    سلام. خیر شرط معدل وجود ندارد. معدل تون با توجه به ضریب دانشگاه تون و رابطه موجود حساب میشه. در واقع تاثیر منفی نداره معدل و اگر بالا باشه
    به امتیازتون اضافه میشه.
    فکر میکنم پروژه کسری لحاظ میشه. چون دانشگاه دفاع ملی ازتون میپرسه که قبلا پروژه کسری انجام داده اید یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام. خیر شرط معدل وجود ندارد. معدل تون با توجه به ضریب دانشگاه تون و رابطه موجود حساب میشه. در واقع تاثیر منفی نداره معدل و اگر بالا باشه
    به امتیازتون اضافه میشه.
    فکر میکنم پروژه کسری لحاظ میشه. چون دانشگاه دفاع ملی ازتون میپرسه که قبلا پروژه کسری انجام داده اید یا خیر.
    شش ماه کسری قطعا لحاظ نمیشه. در سایت داعا نوشته ۱۴ ماه باید انجام شده باشه. ولی طبق تجربه بالای ۱۰ ماه رو هم لحاظ میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1995 نمایش پست ها
    مورد آخر سوال من هم هست. توی این فروم من پاسخ های متناقضی دیدم. اگر کسی از دوستان جدیدا تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم جواب بدن. آیا کسری کمتر از 10 ماه تاثیری داره؟ مثلا اگر شما 6 ماه کسری بنیاد نخبگان داشته باشید میتونین پروژه 8 ماهه انجام بدین؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    مورد آخر سوال من هم هست. توی این فروم من پاسخ های متناقضی دیدم. اگر کسی از دوستان جدیدا تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم جواب بدن. آیا کسری کمتر از 10 ماه تاثیری داره؟ مثلا اگر شما 6 ماه کسری بنیاد نخبگان داشته باشید میتونین پروژه 8 ماهه انجام بدین؟
    ممنون
    بله این اتفاق میفته. اگر کسریتون بالای 12 ماه باشه دیگه پروژه جدیدی لازم نیست انجام بدید و برای کمتر از اون حداقل 6 ماه باید پروژه در قالب جایگزین خدمت انجام بدید بنابراین اون چه خودتون گفتید هم معتبر هست

Junior Member

سلام دوستان
    بنده دانشجوی دکتری هستم. میخاستم ببینم امتیاز معدل برای دانشجویان دکتری چجور حساب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    شش ماه کسری قطعا لحاظ نمیشه. در سایت داعا نوشته ۱۴ ماه باید انجام شده باشه. ولی طبق تجربه بالای ۱۰ ماه رو هم لحاظ میکنن.
    ممنون. بالای ده ماه چی رو لحاظ میکنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reho71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دانشجوی دکتری هستم. میخاستم ببینم امتیاز معدل برای دانشجویان دکتری چجور حساب میشه؟
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C

Junior Member

سلام
    بنده این صفحه رو قبلا مطالعه کرده بودم. ولی فقط نحوه محاسبه معدل دانش آموختگان دکتری و کارشناسی ارشد رو نوشته! میخاستم ببینم نحوه محاسبه امتیاز معدل برای دانشجویان مقطع دکتری چطور هستش؟

ممنون. بالای ده ماه چی رو لحاظ میکنند؟
    البته اینی که گفتم، مربوط به اطلاعاتم از زمانی بود که نخبگان نیروهای مسلح منحل نشده بود. تا اونجا که میدونم لحاظ میکنن. البته در سایت داعا صریحا ذکر شده:
    20.در چه صورت مي­توان پروژه كسري خدمت را به عنوان پروژه جايگزين خدمت تحويل داد؟
    20.1. در صورتي كه پس از گذراندن مراحل پروژه كسر خدمت، نخبگي شخص احراز شود و ميزان كسر خدمت وي چهارده ماه يا بيشتر باشد، مي­توان اين كار را انجام داد. بدين منظور بايد نامه كسر خدمت به همراه كتاب گالينكور شده و سي دي، با فرمت مشخص شده، به مركز نخبگان تحويل داده شود. بعلاوه مدارك صدور كارت نيز بايد براي تكميل پرونده توسط خود شخص به مركز نخبگان تحويل داده شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)