صفحه 1204 از 1402 نخستنخست ... 2047041104115411941195119611971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412541304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,031 تا 12,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. من الان تو مرحله ی چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح هستم، منتظرم شماره نامه بیاد. موقعی که بنیاد شماره نامه میده، اوتوماتیک برام تاریخ هم تعیین میشه (طبق گفته دوستان این فروم، حدود یه ماه) که برم داعا یا خیر؟ یا اینکه باید به داعا ایمیل بزنم و وقت تعیین کنم، در این حالت با چه عنوان و متنی؟ با تشکر از شما
    سلام. خیر خودکار تعیین نمیشه. ۲-۳ روز قبل از گذشت یک ماه از تاریخ نامه تون طبق دستورالعمل موجود در سایت داعا ایمیل بدید و تعیین وقت کنید.

مدارک مورد نیاز هم در سایت داعا نوشته شده، از جمله برگه اعزام به خدمت.

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    اگه اختراعاتت اوکی بشه میرسه امتیازت فکر کنم.
    برگه لغو معافیت قبول میکنه مشکلی نداره و نیازی به کارنامه هم نیست.(توی سامانه ثریا هم همینو نوشته)
    موفق باشی
    ممنون از پاسختون
    منظورتون از اوکی بشه چیه؟ یعنی باید برای اختراعاتم گواهی سطح بندی بگیرم (متأسفانه وقتم محدوده و امکان این رو ندارم برای اون اقدام کنم) یا ممکنه برای همون گواهی ثبت اختراع هم امتیاز لحاظ کنند؟
    به طور کلی امتیاز دادنشون چطوره؟ یعنی مثلا نوشته کتاب تا 100 امتیاز، آیا معمولا دست بالا امتیاز میدند یا سخت میگیرند؟
    من الان تو سایت نگاه کردم نوشته عضویت در انجمن های علمی هم امتیاز داره. اگه الان تو یکی از این انجمن ها عضو بشم بنیاد قبول میکنه یا اینکه باید عضویت قدیمی باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام. خیر خودکار تعیین نمیشه. ۲-۳ روز قبل از گذشت یک ماه از تاریخ نامه تون طبق دستورالعمل موجود در سایت داعا ایمیل بدید و تعیین وقت کنید.

مدارک مورد نیاز هم در سایت داعا نوشته شده، از جمله برگه اعزام به خدمت.
    سلام. ممنون. تو سایت داعا چیزی در مورد اینکه باید یه ماه گذشته باشه ندیدم. بعد اینکه من برج ۱۲ اعزاممه (عادی). باید برم یا نه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. ممنون. تو سایت داعا چیزی در مورد اینکه باید یه ماه گذشته باشه ندیدم. بعد اینکه من برج ۱۲ اعزاممه (عادی). باید برم یا نه؟ ممنون
    من چند روز پس از تاریخ نامه یمیل دادم برای تعیین وقت در پاسخ چنین چیزی گفتند.
    تا اون موقع یک ماه میشه و کارتون درست میشه.
    ختما ایمیل بدید و طبق شرایط خودتون از داعا سوالتون رو مطرح کنید

Junior Member

سلام دوستان. خواهش میکنم کسی اگه میدونه کمک کنه. من در حال خدمت هستم . معدل ارشدم بالای 19. لیسانس 16.5 . دو تا مقاله کنفرانسی ارائه شفاهی دارم. دو تا مقاله چاپ شده فارسی ISC . دو سالی هم عضو انجمن های علمی رشته عمرانم. میخواستم بدونم امکان عضویت تو بنیاد نخبگان هست با این شرایط؟ یا اینکه میتونم به جای بقیه خدمتم پروژه بردارم؟؟ ممنون ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemati_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهش میکنم کسی اگه میدونه کمک کنه. من در حال خدمت هستم . معدل ارشدم بالای 19. لیسانس 16.5 . دو تا مقاله کنفرانسی ارائه شفاهی دارم. دو تا مقاله چاپ شده فارسی ISC . دو سالی هم عضو انجمن های علمی رشته عمرانم. میخواستم بدونم امکان عضویت تو بنیاد نخبگان هست با این شرایط؟ یا اینکه میتونم به جای بقیه خدمتم پروژه بردارم؟؟ ممنون ازتون
    مقالات کنفرانسی 20 امتیاز
    مقالات ISC هم دو روی هم 60
    دو سال انجمن 40 امتیاز
    معدل ارشد (با ضریب 1:چون نمیدونم کدوم دانشگاه بودین)=75
    معدل کارشناسیتون بعضی دوستان میگن منفی نمیخورین.
    با این حساب دست بالا بگیریم امتیازتون در نهایت میشه 195.
    در این شرایط میارین تسهیلات رو.
    ولی این رو لحاظ کنین که من در تمام مقالات روی برای شما تک نفر گرفتم و امتیاز کامل دادم.

موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    مقالات کنفرانسی 20 امتیاز
    مقالات ISC هم دو روی هم 60
    دو سال انجمن 40 امتیاز
    معدل ارشد (با ضریب 1:چون نمیدونم کدوم دانشگاه بودین)=75
    معدل کارشناسیتون بعضی دوستان میگن منفی نمیخورین.
    با این حساب دست بالا بگیریم امتیازتون در نهایت میشه 195.
    در این شرایط میارین تسهیلات رو.
    ولی این رو لحاظ کنین که من در تمام مقالات روی برای شما تک نفر گرفتم و امتیاز کامل دادم.

موفق باشین
    دمت گرم. بذار شرایطمو با جزئیات بگم. من مقاله کنفرانسی 5 تا دارم که دو تاش گواهی ارائه شفاهی داره. یکیش تک نویسنده خودمم. اون یکی دو نفره س. مجله ISC دوتاش دو نفر بودیم. یکیش علمی ترویجی اون یکی علمی پژوهشی. دانشگاه آزاد رودهن بودم هم فوق لیسانس هم لیسانس. من چون فکر می کنم یا شرایطو ندارم یا لبه مرزیه.. دارم صبر میکنم ISI چاپ شد اون موقع ارسال کنم مدارکمو. به نظرت کاره درستی می کنم آیا؟؟ یا الان ارسال کنم؟؟ فایلی یا سایتی هست که بشه امتیازات رو حساب کرد؟ حداقل امتیاز چقدر باید باشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemati_88 نمایش پست ها
    دمت گرم. بذار شرایطمو با جزئیات بگم. من مقاله کنفرانسی 5 تا دارم که دو تاش گواهی ارائه شفاهی داره. یکیش تک نویسنده خودمم. اون یکی دو نفره س. مجله ISC دوتاش دو نفر بودیم. یکیش علمی ترویجی اون یکی علمی پژوهشی. دانشگاه آزاد رودهن بودم هم فوق لیسانس هم لیسانس. من چون فکر می کنم یا شرایطو ندارم یا لبه مرزیه.. دارم صبر میکنم ISI چاپ شد اون موقع ارسال کنم مدارکمو. به نظرت کاره درستی می کنم آیا؟؟ یا الان ارسال کنم؟؟ فایلی یا سایتی هست که بشه امتیازات رو حساب کرد؟ حداقل امتیاز چقدر باید باشه؟؟

دوست عزیز
    درباره اینکه جایی باشه که بتونی امتیازت رو حساب کنی شما رو ارجاع میدم به خود سایت بنیاد ملی نخبگان که در زیر لینکش اوردم مطالعه بفرمایید و مطابق جدول امتیازتون رو حساب کنید:
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C

اما درباره رزومتون بعید میدونم علمی ترویجی امتیاز داشته باشه.شرایطتون مرزی هست با این جیزی که الان شرح دادید.اما اینکه میگین الان درخواست بدید یا خیر با توجه به اینکه هر فرد فقط 2 بار شانس داره باید ببینید چقد برای سربازی فرصت دارین.اگر فرصتتون کم هست خب درخواست بدین الان و یه شانستون رو بدین(چون شانس برای استفاده کردنه و نه برای قاب گرفتن خخخخخخخخخخخ) و ازش استفاده کنید و اگر خدایی نکرده نشد میرید سربازی و منتظر میشین مقالتون اوکی بشه و اون زمان شانس دومتون را رو میکنین.
    البته این نظر شخصی منه بازم از دوستان بپرسین در این خصوص.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم دو هفته ای هست که تحویل دادم. فکر میکنم در یک هفته هر دو مدارک تحویل داده باشیم. احتمالا کارت پایان خدمت هم در یک زمان برای ما صادر و ارسال شود. طبق گفته خودشان که دو ماه طول میکشد. اما من دیدم بعضی از دوستان کمتر و بیشتر از این مدت زمان برده. هر وقت کار به دستم رسید در همین پیج زمان طول کشیده را خبررسانی میکنم. شما هم خبر دهید ببینیم چقدر طول میکشد.

موفق باشید.
    با سلام.

شما کارت پایان خدمتتون را گرفتید یا خیر ؟

کارت من بعد از گذشت بیش از یک و ماه نیم هنوز نیامده و حتی دز سایت پلیس +10 وضعیت در حال خدمت هست .

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی جواب سوالی که این بالا نوشتم رو میدونه، ممنون میشم راهنماییم کنه!

سلام

1- باید گواهی سطح بندی داشته باشین.
    2-اگر امتیازی رو بیارید با توجه به تعداد نفرات و تفسیم امتیازات کامل بهتون میدن و سلیقه ای نیست این موضوع.
    3-عضویت در انجمن علمی دانشگاه به ازای هر سال هست اما عضویت در انجمن تخصصی ربطی به سال نداره و حال رو مورد سنجش قرار میدن که چند تا انجمن عضو هستین.(البته انجمن تخصصی باید مورد تایید وزارت علوم باشه)
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)