صفحه 1209 از 1402 نخستنخست ... 2097091109115911991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912591309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,081 تا 12,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    قطعا باید معدل اصلی (بدون ضریب)را باید وارد کنی.اگر نیاز به ضریبی باشه خود سیستم برات اعمال میکنه.چون امتیازات خود سیستم محاسبه میکنه.
    نیازی به لینک نیست میتونید از 09601 سوالتون رو بپرسید.
    بسیار سپاسگذارم از پاسختون یعنی من که معدلم ۱۴.۸۶ هست و با ضریب ۱.۰۱ میشه ۱۵.۰۱ شرایط ورود به بررسی پرونده رو دارم یا باید معدل اصلی ۱۵ به بالا باشه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذارم از پاسختون یعنی من که معدلم ۱۴.۸۶ هست و با ضریب ۱.۰۱ میشه ۱۵.۰۱ شرایط ورود به بررسی پرونده رو دارم یا باید معدل اصلی ۱۵ به بالا باشه ؟؟
    ضرایب دائم در حال تغییر است و اینکه شما میگین ضریبتون 1.01 هست من نمیدونم از کجا میگین.پیشنهاد میکنم همین سوالتون رو از تلفنی که عرض کردم بپرسید تا هم ضریبتون رو بدونید و کامل راهنماییتون کنن.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    شما مطمئن هستین ؟؟ لینکی برای این مورد سراغ دارین یا دوستانی که از این طریق اقدام کرده باشن؟؟ از کارشناس بنیاد شهرستان پرسیدم با شک گفت که معدل اصلی رو باید وارد کنید .
    اگر در سامانه ثریا میخواید وارد کنید باید بدون ضریب باشه.
    اگر قصد دارید امتیاز معدل حساب کنید طبق آیین نامه باید ابتدا معدل در ضریب ضرب بشه.
    من هم منظورم محاسبه امتیاز بود که بایستی ضریب اعمال بشه و بعد به محاسبه امتیاز پرداخت

نقل قول نوشته اصلی توسط af19 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستا اطلاع داره قانون جدید بنیاد ملی نخبگان کی قراره ابلاغ بشه؟
    این قانون رو زده تا آخر سال 96
    امکان داره همین قوانین دوباره تمدید بشن؟

ممنون

در خصصوص سوال دوستمون در مورد تمدید یا عدم تمدید آیین نامه ای که تا پایان سال 96 هست باید بگم که من حضوری به بنیان رفتم و همین سوال رو پرسیدم و اونا گفتن که هنوز صحبتی اصن نشده که بخوان آیین نامه تغییر کنه .

دوستان یک سوالی داشتم. در صورتی امتیاز قابل قبول رو توی بنیان بیاریم و از طرح جایگزین استفاده کنیم، آموزشی 45 روز رو اول باید بریم یا میتونیم بعد از اینکه طرح رو ارائه دادیم ( یعنی مثلا 16 ماه دیگه) آموزشی رو رفت ؟

Junior Member

انتخاب با خود فرد است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsabbaghzadeh نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی داشتم. در صورتی امتیاز قابل قبول رو توی بنیان بیاریم و از طرح جایگزین استفاده کنیم، آموزشی 45 روز رو اول باید بریم یا میتونیم بعد از اینکه طرح رو ارائه دادیم ( یعنی مثلا 16 ماه دیگه) آموزشی رو رفت ؟
    انتخاب با خود فرد است.

سلام دوستان . خواهش می کنم راهنماییم کنید چند تا سوال داشتم.

1- من برای جایگزین خدمت بهتره از بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم یا نخبگان نیروهای مسلح؟

شرایط من :
    مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد معدل 18.50

یک ثبت اختراع و مقاله ISI و 10 مقاله در کنفرانس و تالیف دو کتاب

ایا امکان داره بتونم از جایگزین خدمت استفاده کنم ؟ اگه امکانش هس واقعا بفرمایید باید چی کار کنم از کجا شروع کنم و چه قدر زمان میبره مراحلش؟

تشکرررر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1235468 نمایش پست ها
    سلام دوستان . خواهش می کنم راهنماییم کنید چند تا سوال داشتم.

1- من برای جایگزین خدمت بهتره از بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم یا نخبگان نیروهای مسلح؟

شرایط من :
    مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد معدل 18.50

یک ثبت اختراع و مقاله ISI و 10 مقاله در کنفرانس و تالیف دو کتاب

ایا امکان داره بتونم از جایگزین خدمت استفاده کنم ؟ اگه امکانش هس واقعا بفرمایید باید چی کار کنم از کجا شروع کنم و چه قدر زمان میبره مراحلش؟

تشکرررر
    کلا دو بار میتونید رزومتون رو در سامانه ی ثریا سابمیت کنید. به نظرم برای بار اول، شانستون رو امتحان کنید و اگر کمبودی بود جبرانش کنید و ان شاالله برای بار جایگزین رو بگیرید. اگه نقص مدرک نخورید حدود یکی دو ماه. کنفرانس ها هم باید اراده شفاهی داشته باشن.

سلام. کسی از دوستان اطلاعی داره زمان یک ماه بعد دادن شماره نامه، اجباریه یا نه؟ و مثلا نمیشه دو ماه دیگه بعد از دادن شماره پرونده رفت برای تشکیل پرونده در داعا؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)