صفحه 1211 از 1402 نخستنخست ... 2117111111116112011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112611311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,101 تا 12,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    من هفته گذشته برابر اصل کردم و همه موارد را کارشناس ازم پذیرفت:
    معدل لیسانس 16.57
    معدل ارشد 18.57
    سه مفاله علمی و پژوهشی داخل و دو مقاله کنفرانسی
    خودم حدوداً 150 حساب کردم امتیازمو

دوستانی که پذیرفته شدن چقدر احتمال هست در مقایسه امتیاز رد بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakhanihamid نمایش پست ها
    سلام
    من هفته گذشته برابر اصل کردم و همه موارد را کارشناس ازم پذیرفت:
    معدل لیسانس 16.57
    معدل ارشد 18.57
    سه مفاله علمی و پژوهشی داخل و دو مقاله کنفرانسی
    خودم حدوداً 150 حساب کردم امتیازمو

دوستانی که پذیرفته شدن چقدر احتمال هست در مقایسه امتیاز رد بشم؟
    سلام. دوست عزیز پذیرفته میشید نگران نباشید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم به سوال من پاسخ بدین
    من یه بار درخواست دادم واسه طرح جایگزین و امتیازم 91 شد.همزمان هم برای خدمت به صورت عادی اقدام کردم که 1 اسفند ماه اعزام هست
    سوال من این هستش که الان که چنتا مقاله دیگه هم پذیرشش جور شده و میخوام برای بار دوم درخواست بدم.باید برم اموزشی یا تاخیر بندازم تا جواب بنیاد بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parooi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم به سوال من پاسخ بدین
    من یه بار درخواست دادم واسه طرح جایگزین و امتیازم 91 شد.همزمان هم برای خدمت به صورت عادی اقدام کردم که 1 اسفند ماه اعزام هست
    سوال من این هستش که الان که چنتا مقاله دیگه هم پذیرشش جور شده و میخوام برای بار دوم درخواست بدم.باید برم اموزشی یا تاخیر بندازم تا جواب بنیاد بیاد؟
    سلام
    مطابق قانون هر وقت نخبگی شما احراز بشه در هر مرحله ای از خدمت که باشید از خدمت ترخیص میشید و جذب نخبگان نیروهای مسلح میشین.حالا اینکه شما برید تاخیر بزنید که دیگه زرنگی کردین و تا اومدن جواب بنیاد سربازی نرفتین.
    اگر هم آموزشی رفتین که به محض اینکه جواب بنیاد بیاد میرید نامه رهایی از خدمت رو میزنید.به هر حال این تصمیم خودتون هست و اینکه بتونید یه بهونه برای تاخیر جور کنید برای نظام وظیفه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    نوبت من سه شنبه همین هفته هستش و باید به دانشگاه دفاع ملی مراجعه کنم. کسی میتونه بگه اونجا چکار میکنن؟ فرایندش چقد طول میکشه؟ یه روزه تموم میشه کارش یا طول میکشه؟
    ممنون میشم اگر کمک کنید

Junior Member

سلام
    پس از ثبت نام بنده پیغام نقص مدرک دریافت کردم، کسی اطلاع داره که همه ی نقایص رو یکدفعه اعلام می کنند یا امکان داره که پس از این رفع نقص باز هم روی گزینه ی دیگری اعلام نقص کنند؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم دوستانی که از تسهیلات فناور اطلاع دارن یا استفاده کردن راهنمایی بفرمایند:

من در یک شرکت دانش بنیان فعالیت دارم و از سال 92 تا الان بیمه برام رد شده و اظهار نامه هم این شرکت هر سال داده
    ولی این شرکت ابتدا امسال یعنی سال 96 درخواست دانش بنیان داده و از 1 خرداد 96 دانش بنیان شده (حدود 9 ماه)
    حالا من چنتا سوال داشتم:

1. سوابق بیمه من که برای فناور امتیاز حساب میشه از خرداد 96 حساب میشه یا از همان سال 92؟

2. با توجه به اینکه میزان فروش شرکت با توجه به اظهار نامه در فناور امتیاز محسوب میشه و با توجه به اینکه اظهار نامه مالیاتی هر سال تقریبا اردیبهشت خرداد تازه به مالیات اعلام میشه آیا با اظهار نامه و میزان فروش سال قبل (95) که این شرکت که دانش بنیان نبود (خرداد 96 به دارایی داده شده) امتیاز فروش برای تسهیلات فناور برای من اعمال می شود؟ اگر خیر برای میزان فروش امسال چه چیزی باید به عنوان مدرک ارائه بدیم تا امتیاز بگیریم؟ آخه من اصلا زمان ندارم تا اردیبهشت صبر کنم اظهار نامه بدن ؟ سریع تر باید تا اسفند مدارکم آپلود کنم.
    3. و در آخر اینکه اگر امتیاز فروش اصلا ندن و بیمه هم از خرداد 96 حساب کنن، من تا بهمن 9 ماه سابقه بیمه میشه + که کل این مدت نیز سمتم مدیر R&D اونجا بوده آیا حداقل امتیاز فناور (60) بنظرتون میارم؟ از لحاظ امتیاز علمی مقاله isi زیاد دارم دانشگاه هم سراری تهران بود و معدل هم خوبه، خودم حساب کردم کل امتیاز علمیم (مقاله + معدل + دانشگاه) بالای 220 میشه )

متشکر میشم از دوستان که تجربه یا خبر دارن پاسخ بدن خود بنیاد که اصلا جوابگو نیست هم سوال پرسیدم هم حضوری رفتم!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ebr نمایش پست ها
    سلام
    پس از ثبت نام بنده پیغام نقص مدرک دریافت کردم، کسی اطلاع داره که همه ی نقایص رو یکدفعه اعلام می کنند یا امکان داره که پس از این رفع نقص باز هم روی گزینه ی دیگری اعلام نقص کنند؟
    سلام
    درستش اینه که یکدفعه اعلام کنند چون در این مرجله کارشناس استانی کل مدارک شما رو بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که این مدرک شما مشکل داشته و اعلام نقص مدرک کرده اما خب برای من پیش اومد که نقص یکی از مدارکم در مرحله بعدی که نقص مدرک مربوط به چیزی دیگه رو تکمیل کردم اعلام شد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ebr نمایش پست ها
    سلام
    حتی ممکنه روی گزینه ی مشابه هم نقص مدرک بگیرن. مثلا دو تا کنفرانسی داره، فلان نقص رو هر دو دارن. اولی رو بر طرف کنی، دومی رو بر طرف نکنی، بعد از حدود دو سه هفته الافی دوباره نقص مدرک میزنن. به محض دیدن نقص مدرک کل پروسه متوقف میشه. یعنی بررسی مدارک موازی انجام نمیشه، یکی بعد از دیگری انجام میشه. این مورد دقیقا برای خودم پیش اومده.

سلام
    روز بخیر
    دو تا سوال داشتم.
    1- اینکه زمان ثبت نام در سامانه محدود هستش چون هر چی الان می زنم می گه "متقاضی گرامی، نظر به اتمام مهلت ثبت درخواست برای بررسی پرونده جهت دریافت جوایز تحصیلی سال 96-97، امکان ثبت این درخواست وجود ندارد. "

2- اینکه چه مدت زمان طول میکشه تا پروندم بررسی بشه
    با درود
    "

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)