صفحه 1214 از 1402 نخستنخست ... 2147141114116412041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412641314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,131 تا 12,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    من اعزامی فروردین هستم نامه داعا هم میگن یک ماه دیگه برو. الان با شماره نامه میشه کاری کرد؟ یا باید آموزشی را برم؟
    کسی اطلاعی داره؟ کمک کنه ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rohani96 نمایش پست ها
    خوب اگر شما دفترچه بفرستی، نظام وظیفه اعزام میزنه،
    در صورتیکه توی سایت بنیاد عنوان شده که آموزشی برای اعضا در ماه های تیر و دی می باشد.
    من سوالم اینه که اگر برگ سبز رو بگیریم به چه نحو اعضای بنیاد برای آموزشی از سایر سرباز ها متمایز میشن و در ماه های دی و تیر اعزام میشن؟
    سلام دوست عزیز
    به این نحو متمایز میشن که شما وقتی الان دفترچه میفرستی تاریخ اعزام برات میاد مثلا 1 تیر بعد 1 ماه دیگه مطابق زمان بندی میری بنیاد نخبگان نیروی های مسلح و برگ سبزت که تاریخ 1 تیر هست تحویلشون میدی اونها پرونده تو رو از ریشه از نظام وظیفه درش میارن(خخخخخخخ) و میشی نخبه وظیفه و دیگه توی تیر و دی اعزام میشی.پس خیالت راحت باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakhanihamid نمایش پست ها
    سلام
    من اعزامی فروردین هستم نامه داعا هم میگن یک ماه دیگه برو. الان با شماره نامه میشه کاری کرد؟ یا باید آموزشی را برم؟
    کسی اطلاعی داره؟ کمک کنه ممنون
    سلام دوست عزیز
    من هم مشکل شما رو داشتم(اعزامی اسفند).امروز رفتم پلیس+10 که تمدید بزنم خدمت برای برج اردیبهشت بندازمش گفتن باید نامه ای از بیناد نخبگان استانی بیاری که نشون بده تو تسهیلات بنیاد برنده شدی.رفتم بنیاد نخبگان استانی اونها هم لطف کردن و نامه دادن(یه جور نامه گواهی میشود ...).فردا قراره نامه رو ببرم +10 خدمت تعویق بندازه تا اسفند ماه بتونم برم برگ سبز رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بدم و قضیه رو تمام کنم.
    شما هم اگر فروردین خدمتت هست که مشکلی نداری. 1 ماه بعد میشه اسفند ماه و با خیال راحت توی اسفند برو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و برگ سبز تحویلشون بده و خیالت راحت میشه.

سلام دوستان
    من امروز برای قسمت نواقص تحصیلی برام نقص پرونده زدند:
    متقاضی گرامی برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گواهی فارغ التحصیلی باید حاوی تاریخ دقیق شروع به تحصیل و تاریخ دقیق فراغت از تحصیل و معدل کل نیز باشد. (تاریخ دقیق شروع به تحصیل در گواهی های پیوست ذکر نشده است)
    من برای کارشناسیم تصویر دانشنامه رو گذاشته بودم و برای ارشدم تصویر برگه اعلام اتمام معافیت تحصیلی.
    الآن باید چیکار کنم؟ دانشگاه گواهی فارق التحصیلی صادر میکنه (با توجه به اینکه حدود 2 هفته پیش تسویه کردم)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز برای قسمت نواقص تحصیلی برام نقص پرونده زدند:
    متقاضی گرامی برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گواهی فارغ التحصیلی باید حاوی تاریخ دقیق شروع به تحصیل و تاریخ دقیق فراغت از تحصیل و معدل کل نیز باشد. (تاریخ دقیق شروع به تحصیل در گواهی های پیوست ذکر نشده است)
    من برای کارشناسیم تصویر دانشنامه رو گذاشته بودم و برای ارشدم تصویر برگه اعلام اتمام معافیت تحصیلی.
    الآن باید چیکار کنم؟ دانشگاه گواهی فارق التحصیلی صادر میکنه (با توجه به اینکه حدود 2 هفته پیش تسویه کردم)؟
    سلام دوست عزیز
    ایتا کاری به گواهی فارغ تحصیلیت ندارن بیشتر منظورشون اون دانش نامه هست که نه معدلی توش داره و نه چیزی.باید بری گواهی بزاری که موارد خواسته شده توش باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم مشکل شما رو داشتم(اعزامی اسفند).امروز رفتم پلیس+10 که تمدید بزنم خدمت برای برج اردیبهشت بندازمش گفتن باید نامه ای از بیناد نخبگان استانی بیاری که نشون بده تو تسهیلات بنیاد برنده شدی.رفتم بنیاد نخبگان استانی اونها هم لطف کردن و نامه دادن(یه جور نامه گواهی میشود ...).فردا قراره نامه رو ببرم +10 خدمت تعویق بندازه تا اسفند ماه بتونم برم برگ سبز رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بدم و قضیه رو تمام کنم.
    شما هم اگر فروردین خدمتت هست که مشکلی نداری. 1 ماه بعد میشه اسفند ماه و با خیال راحت توی اسفند برو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و برگ سبز تحویلشون بده و خیالت راحت میشه.
    سلام دوست عزیز. کدوم استان هستید؟ من ازبچه هایی که جایگزین گرفتن، گفتن وقتی شماره نامه بیاد، خود بخود میفتی دی یا تیر. تو پلیس +۱۰ اسمتون رو تو سیستم چک کرد که وضعیتتون چجوریه؟

Junior Member

آیا نوشتن مقاله برای سپاه پاسداران برای کسری مشکلی تو اپلای ایجاد میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. کدوم استان هستید؟ من ازبچه هایی که جایگزین گرفتن، گفتن وقتی شماره نامه بیاد، خود بخود میفتی دی یا تیر. تو پلیس +۱۰ اسمتون رو تو سیستم چک کرد که وضعیتتون چجوریه؟
    سلام
    من قبلا دفترچه فرستادم و محل آموزش برام تعیین شده(به صورت عادی) حالا که نخبگانی من اوکی شده می خوام آموزشی عادی که توی اسفند هست رو به تعویق بندازم و اواسط اسفند برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و محل آموزش جدید نخبگانی(تیر و یا دی) ثبت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا دفترچه فرستادم و محل آموزش برام تعیین شده(به صورت عادی) حالا که نخبگانی من اوکی شده می خوام آموزشی عادی که توی اسفند هست رو به تعویق بندازم و اواسط اسفند برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و محل آموزش جدید نخبگانی(تیر و یا دی) ثبت کنم.
    منم وضعم مشابه شماست. اول اسفند اعزام. ۲ اسفند تاریخ نامه. ممنون میشم فردا آموزشی رو به تعویق انداختید یه اطلاع بدید چی شد. خودم فکر میکردم احتیاج به تعویق آموزشی نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    منم وضعم مشابه شماست. اول اسفند اعزام. ۲ اسفند تاریخ نامه. ممنون میشم فردا آموزشی رو به تعویق انداختید یه اطلاع بدید چی شد. خودم فکر میکردم احتیاج به تعویق آموزشی نباشه.
    به روی چشم حتما.شک نکنید نیاز هست.حالا چه از این طریق تعویق بندازید و چه اگر نشد به روش پزشکی.حالا باز شما اول اسفند هستی مشکلی نداری ولی من میشه اواسط اسفند قضیه کمی پیچیده تر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)