صفحه 1215 از 1402 نخستنخست ... 2157151115116512051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512651315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,141 تا 12,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    به روی چشم حتما.شک نکنید نیاز هست.حالا چه از این طریق تعویق بندازید و چه اگر نشد به روش پزشکی.حالا باز شما اول اسفند هستی مشکلی نداری ولی من میشه اواسط اسفند قضیه کمی پیچیده تر هست.
    تو پستای قبلی چند نفری از بچه ها نوشته بودن که غیبت خوردن ولی داعا گفته خودمون درست میکنیم. با این حال نباید روزه ی شک دار گرفت. بازم ممنون. با آرزوی موفقیت

سلام
    من امروز رفتم معاونت نظام وظیفه و پلیس + 10 برای اینکه ببینم برای اعزام اسفند و تمدیدش برای بنیاد چیکار باید کرد. معاونت که گفت نمیشه کاریش کرد و باید بری اسفند آموزشی. پلیس + 10 هم همینو گفت و تاکید کرد اگر محل آموزشیت مشخص شده باشه معمولا تمدید سخته و حتی تمدید پزشکی هم سختگیرانه هست چه برسه به نامه بنیاد. الان هم دارم میرم یه پلیس +10 دیگه تا باز سوال کنم.

با سلام
    من در سایت مدارکم رو آپلود کردم و دو تا علامت چشم و تیک در زیر یک عنوان بررسی برای جایزه های تحصیلی بنیاد برام اومده اما نمی دونم چطور برای تسهیلات سربازی باید اقدام کنم. کسی می تونه کمکم کنه.
    و اینکه آدرس سایت همون سامانه ثریا هستش؟ درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم معاونت نظام وظیفه و پلیس + 10 برای اینکه ببینم برای اعزام اسفند و تمدیدش برای بنیاد چیکار باید کرد. معاونت که گفت نمیشه کاریش کرد و باید بری اسفند آموزشی. پلیس + 10 هم همینو گفت و تاکید کرد اگر محل آموزشیت مشخص شده باشه معمولا تمدید سخته و حتی تمدید پزشکی هم سختگیرانه هست چه برسه به نامه بنیاد. الان هم دارم میرم یه پلیس +10 دیگه تا باز سوال کنم.
    آپدیت:
    من دو تا پلیس +10 دیگه و بنیاد نخبگان استانی هم رفتم. هر دوی +10 ها گفت اگر بخوای تمدید کنی ما درخواست را ثبت میکنیم و ممکنه قبول کنن یا نه. البته اینا هم تاکیید کردن که زمانی که محل آموزشی خورده شده باشه خیلی سخت تمدید میکنن.
    بنیاد استانی هم خیلی اطلاعی نداشت ولی میگفت زمانی که نامه را بنیاد به داعا زد شما احتمالا اتوماتیک اعزامتون لغو میشه. در هر صورت ایشون هم میگفت روزه شک دار نباید گرفت!
    واقعا جالبه که هیچکس درست نمیدونه در چنین شرایطی راه حل چیه!!

Junior Member

سوال من از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح:

با سلام

تاریخ اعزام اینجانب 1/12/96 است. پس از فرستادن دفترچه خدمت وظیفه عادی ، نخبگیم از سوی بنیاد ملی نخبگان احراز گردیده است. حال با توجه به اینکه نوبت من برای مراجعه به مرکزنخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده اواسط اسفند خواهد بود:
    آیا نیازی به تعویق خدمت وجود دارد؟
    آیا با توجه به قطعی شدن پذیرش من و ارسال نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در (اواسط بهمن ماه) می توانم در محل آموزشی عادی غیبت کنم؟

با تشکر

اگر پاسخ دادند جواب رو اینجا میزارم.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که آیا آموزشی عادی به جای اون آموزشی بنیاد حساب میشه؟یعنی من اگه آموزشی عادی برم و بعدش بنیاد قبول بشم، باز باید برم آموزشی؟!

با سلام

تاریخ اعزام اینجانب 1/12/96 است. پس از فرستادن دفترچه خدمت وظیفه عادی ، نخبگیم از سوی بنیاد ملی نخبگان احراز گردیده است. حال با توجه به اینکه نوبت من برای مراجعه به مرکزنخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده اواسط اسفند خواهد بود:
    آیا با توجه به قطعی شدن پذیرش من و ارسال نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در (اواسط بهمن ماه) می توانم در محل آموزشی عادی غیبت کنم؟

با تشکر

سلام
    من بنیاد نخبگان تهران هم تماس گرفتم و اونها میگن باید از دانشگاه دفاع ملی سوال کنید و ما اطلاع نداریم.
    حالا قراره فردا یا پس فردا یکی از رفیقای من بره دانشگاه دفاع ملی و ازون ها حضوری در این مورد سوال کنه. به محض اینکه اون پاسخ داد من اینچا نتیجه را اطلاع میدم.
    ویرایش توسط federico : February 4th, 2018 در ساعت 02:33 PM

Junior Member

با سلام
    اگه ممکنه کسانی که اطلاع دارند، از زمانی که نامه بنیاد برای فرد میاد به بعد فرآیند کار رو تعریف کنند... برای من کمی مبهم...
    ستاد کل نیرو های مسلح بر چه اساسی افراد رو تقسیم می کنه؟ به دانشگاه ها می فرسته یا به سازمان ها هم میفرستن؟ این دانشگاه ها توی تهران یا نه میتونه توی شهرستان باشه؟ موضوع پژوهش بر اساس رساله دکترا و پایان نامه فرد تعریف می شود یا نه تخصص کلی دانش آموخته؟ در این دوره کسی شبیه استاد راهنما برای فرد تعریف می شود یا نه؟
    می شود آموزشی رو بعد از طرح پژوهشی رفت یا همزمان می شود یا نه فقط باید قبلش رفت؟
    لطفا کسانی که این پروسه رو گذروندند یا در حال سپری کردن هستند اطلاع رسانی کنند.
    با تشکر

با سلام

با تشکر

سلام. یه بحث دیگه ای هم هست و اون اینکه، فرضا آموزشی بریم، تاریخی که باید بریم داعا، در یک ماه بعد، حدود دو ماه به تعویق میفته که این هم داستانی هست برای خودش.
    مسئله ی بعدی هم اینه که اگر غیبت بخوریم، بعیده جریمه ی خاصی براش در نظر گرفته باشن و مثلا نمیان جایگزین رو لغو کنن. خودم قطعا اسفند نمیرم.
    من دفعه ی قبل هم ازتون پرسیدم، تو پلیس +۱۰ اسمتون تو سیستم چک شد؟ بچه هایی که گرفتن، میگن صریحا تو سیستم نظام وظیفه، اسم نخبگان میخوره تو سیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. یه بحث دیگه ای هم هست و اون اینکه، فرضا آموزشی بریم، تاریخی که باید بریم داعا، در یک ماه بعد، حدود دو ماه به تعویق میفته که این هم داستانی هست برای خودش.
    مسئله ی بعدی هم اینه که اگر غیبت بخوریم، بعیده جریمه ی خاصی براش در نظر گرفته باشن و مثلا نمیان جایگزین رو لغو کنن. خودم قطعا اسفند نمیرم.
    من دفعه ی قبل هم ازتون پرسیدم، تو پلیس +۱۰ اسمتون تو سیستم چک شد؟ بچه هایی که گرفتن، میگن صریحا تو سیستم نظام وظیفه، اسم نخبگان میخوره تو سیستم.
    سلام.اسمم توی سیستم چک نکرد.چون هنوز ما مدرکی به داعا ندادیم که اونها چیزی رو برامون توی سیستم پلیس +10 ثبت کنن.بعد که مراجعه کردیم داعا اونوقت میتونیم پیگیر این بشیم که محل آموزشی کجا افتادیم/من از این میترسماین توی سایت http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq بخش پرسش و پاسخ است)

3. زماني كه دفترچه اعزام به خدمت را پست كرده و هنوز جواب نامه بنياد ملي نخبگان مشخص نشده است چه بايد كرد؟
    23.1. در صورت عدم جواب بنياد ملي و پايان فرجه معافيت بايد به صورت عادي براي اعزام به خدمت اقدام نماييد. به محض دريافت جواب به مركز نخبگان اطلاع داده و براي رها سازي از يگان خدمتي اقدام نماييد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)