صفحه 1216 از 1402 نخستنخست ... 2167161116116612061207120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612661316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,151 تا 12,160 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام.اسمم توی سیستم چک نکرد.چون هنوز ما مدرکی به داعا ندادیم که اونها چیزی رو برامون توی سیستم پلیس +10 ثبت کنن.بعد که مراجعه کردیم داعا اونوقت میتونیم پیگیر این بشیم که محل آموزشی کجا افتادیم/من از این میترسماین توی سایت http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq بخش پرسش و پاسخ است)

3. زماني كه دفترچه اعزام به خدمت را پست كرده و هنوز جواب نامه بنياد ملي نخبگان مشخص نشده است چه بايد كرد؟
    23.1. در صورت عدم جواب بنياد ملي و پايان فرجه معافيت بايد به صورت عادي براي اعزام به خدمت اقدام نماييد. به محض دريافت جواب به مركز نخبگان اطلاع داده و براي رها سازي از يگان خدمتي اقدام نماييد.
    به نظرم همین که شماره ی نامه اومده، به معنی جواب نامه هستش.

با سلام
    برای من ۱۰ بهمن تاریخ نامه ی بنیاد نخبگان به نیروهای مسلحه اومده.
    الان ۴۵ روز از آموزشیم میگذره و ۱۵ روز دیگه تموم میشه. (پادگان شهید چمران ناجا کرج هستم)
    سوالم اینه که چطور میتونم از دوره آموزشی که الان توشم ترخیص بشم؟
    آیا بنیاد به من نامه ای میده تا بدم به نیروی انسانی پادگان تا ترخیص بشم؟
    آیا مجبورم تا آخر دوره ی آموزشی بمونم؟
    الانم با مرخصی ساعتی بیرونم و دسترسی به هیچی ندارم. هر کی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    با سلام
    برای من ۱۰ بهمن تاریخ نامه ی بنیاد نخبگان به نیروهای مسلحه اومده.
    الان ۴۵ روز از آموزشیم میگذره و ۱۵ روز دیگه تموم میشه. (پادگان شهید چمران ناجا کرج هستم)
    سوالم اینه که چطور میتونم از دوره آموزشی که الان توشم ترخیص بشم؟
    آیا بنیاد به من نامه ای میده تا بدم به نیروی انسانی پادگان تا ترخیص بشم؟
    آیا مجبورم تا آخر دوره ی آموزشی بمونم؟
    الانم با مرخصی ساعتی بیرونم و دسترسی به هیچی ندارم. هر کی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    ممنون
    سلام. این ۱۵ روزم تموم کنید، تا اونجا که میدونم لازم نیست دوباره آموزشی برید. ایمیل به داعا بزنید تا بهتون نامه ی ترخیص بدن.

سلام

من همین الان موفق شدم با دانشگاه دفاع ملی بخش نخبگان تماس بگیرم. کارشناس مربوطه به من گفت دو راه وجود داره:

1) که همین آموزشی را بریم و بعد اواسطش نامه ترخیص را از بنیاد بگیریم (که عملا من بعید میدونم تا قبل از تموم شدن کل دوره بشه همچین کاری کرد!).

2) اعزام را تمدید کنیم.

در مورد غیبت هم پرسیدم که گفت به هیچ وجه هم غیبت نکن که اصلا نمیشه کاریش کرد.

Junior Member

سوال من از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح:

با سلام

تاریخ اعزام اینجانب 1/12/96 است. پس از فرستادن دفترچه خدمت وظیفه عادی ، نخبگیم از سوی بنیاد ملی نخبگان احراز گردیده است. حال با توجه به اینکه نوبت من برای مراجعه به مرکزنخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده اواسط اسفند خواهد بود:
    آیا نیازی به تعویق خدمت وجود دارد؟
    آیا با توجه به قطعی شدن پذیرش من و ارسال نامه بنیاد ملی نخبگان به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در (اواسط بهمن ماه) می توانم در محل آموزشی عادی غیبت کنم؟

با تشکر

اگر پاسخ دادند جواب رو اینجا میزارم.
    من این ایمیل را به داعا داده بودم امروز این جواب رو بهم دادند.:

((با سلام
    برگه سبز خود را آورده و به دژباني تحويل داده و سپس براي زمان مراجعه خود وقت گرفته و در تاريخ مورد نظر مراجعه كنيد))

من چون راه دور هستم (بوشهرم )تمام تلاشم رو برای تمدید خدمت میکنم و تمام راه ها رو امتحان میکنم اگر شد که تمدیدش میکنم و اگر نشد مطابق گفته خودشون میام تهران و برگه سبزم رو تحویل دژبانی میدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

سلام دوستان
    ببخشید من از صحبت های دوستان نتونستم به یک نتیجه گیری برسم. اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    من تاریخ اعزامم 1 اسفند هست و تاریخ مراجعه به دانشگاه دفاع ملی اواسط اسفند. با توجه به مشکلاتی که دارم به هیچ وجه نمیتونم آموزشی 1 اسفند رو برم.
    میخواستم راهکار دوستان رو برای نرفتن آموزشی 1 اسفند بدونم؟
    آیا اگر آموزشی رو نروم غیبت میخورم و پروژه جایگزین خدمتم حذف میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak_Hz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من از صحبت های دوستان نتونستم به یک نتیجه گیری برسم. اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    من تاریخ اعزامم 1 اسفند هست و تاریخ مراجعه به دانشگاه دفاع ملی اواسط اسفند. با توجه به مشکلاتی که دارم به هیچ وجه نمیتونم آموزشی 1 اسفند رو برم.
    میخواستم راهکار دوستان رو برای نرفتن آموزشی 1 اسفند بدونم؟
    آیا اگر آموزشی رو نروم غیبت میخورم و پروژه جایگزین خدمتم حذف میشه ؟
    سلام
    فعلا گویا تنها راه تمدید هست ولی خوب الان که برگه سفید اومده، میگن سخته.

من این ایمیل را به داعا داده بودم امروز این جواب رو بهم دادند.:

((با سلام
    برگه سبز خود را آورده و به دژباني تحويل داده و سپس براي زمان مراجعه خود وقت گرفته و در تاريخ مورد نظر مراجعه كنيد))

من چون راه دور هستم (بوشهرم )تمام تلاشم رو برای تمدید خدمت میکنم و تمام راه ها رو امتحان میکنم اگر شد که تمدیدش میکنم و اگر نشد مطابق گفته خودشون میام تهران و برگه سبزم رو تحویل دژبانی میدم.
    یعنی زودتر از موعد به داعا مراجعه کنیم؟؟؟!!

سلام

به نظر من باید چند نفر بشیم و با هم بریم داعا. من بعید میدونم تمدید قابل انجام باشه. اما اگر حضوری چند نفری بریم، به احتمال زیاد مشکل حل میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    یعنی زودتر از موعد به داعا مراجعه کنیم؟؟؟!!
    مطابق جواب ایمیلی که خودشون دادند بله.
    البته نگفته بیاید داخل فقط گفته برگه سبز تحویل دژبانی بدید و برید سر نوبت مراجعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)