صفحه 1219 از 1402 نخستنخست ... 2197191119116912091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912691319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,181 تا 12,190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    خوب الان یعنی تحویل بدیم بعدش چی میشه؟ یعنی اسفند نریم؟
    سلام. گفتن برگه رو بده و تو تاریخی که تعیین شده بیا که قطعا به این معنی هست که نرو آموزشی عادی.

Junior Member

سلام دوستان

آیا با گرفتن نامه پایان کار از داعا {نخبگان} (تحویل پروژه و اتمام آموزشی) میشه ادامه تحصیل برای مقطع بعدی داد یا حتما باید کارت صادر بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا با گرفتن نامه پایان کار از داعا {نخبگان} (تحویل پروژه و اتمام آموزشی) میشه ادامه تحصیل برای مقطع بعدی داد یا حتما باید کارت صادر بشه؟
    سلام
    با نامه پایان کار میشه.اینجا رو مطالعه کنید.
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq

Junior Member

با سلام
    با توجه به جواب های مطرح شده در سایت داعا، سازمان های بکارگیرنده چه سازمان هایی هستند؟ آیا این سازمان ها در خارج تهران هستند یا داخل تهران؟ این که حضور فرد تمام وقت هست یعنی چه؟

11.
    آيا حضور مداوم جهت انجام پروژه جايگزين خدمت الزامي است؟
    11.1. حضور شخص در سازمان های بکارگیرنده بصورت تمام وقت و الزامی است اما ميزان حضور شخص با توجه به نياز سازمان معرفي شده و توسط خود سازمان تعيين مي­گردد.
    11.2. در صورت نياز سازمان براي حضور تمام وقت نخبگان، بايد شرايط مورد نياز براي خوراك ، پوشاك و مسكن فرد توسط سازمان بکارگیرنده فراهم شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rohani96 نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به جواب های مطرح شده در سایت داعا، سازمان های بکارگیرنده چه سازمان هایی هستند؟ آیا این سازمان ها در خارج تهران هستند یا داخل تهران؟ این که حضور فرد تمام وقت هست یعنی چه؟

11.
    آيا حضور مداوم جهت انجام پروژه جايگزين خدمت الزامي است؟
    11.1. حضور شخص در سازمان های بکارگیرنده بصورت تمام وقت و الزامی است اما ميزان حضور شخص با توجه به نياز سازمان معرفي شده و توسط خود سازمان تعيين مي­گردد.
    11.2. در صورت نياز سازمان براي حضور تمام وقت نخبگان، بايد شرايط مورد نياز براي خوراك ، پوشاك و مسكن فرد توسط سازمان بکارگیرنده فراهم شود.

سلام
    درباره سوال اولتون من فکر میکنم بعضی سازمان ها بیرون استان هم باشند.مثلا من امروز با معاونت علمی پژوهشی بسیج که پروژه تعریف میکنه به توافقاتی رسیدم.یا مثلا برای رشته من که برق هست شرکت های برق منطقه ای و یا شرکت های توزیع برق هم اولویت تحقیقاتی دارند که میشه باهاشون توافق کرد اما درباره رشته شما باید ببینید میتونید چیزی مربوط به رشته تون توی استانتون پیدا کنید یا خیر.
    درباره موضوع دوم فکر میکنم این اوکی رو دارن به سازمان میدن که اگر اون سازمان دوست داشت بتونه نگهمون داره و تمام وقت ازمون روی پروژه کار بکشه ولی خب از طرفی فشار هایی هم به سازمان داره وارد میکنه که خیلی سازمان ها معمولا تمایلی ندارند وارد این قضیه بشن و هزینه کنن(مثل تامین مسکن و خوراک و پوشاک و ...).
    به هر حال مطابق آیین نامه این اوکی بهشون داده شده و باید قبل از هر چیز با اون سازمان در اینباره توافقات لازم رو انجام بدیم.

Junior Member

سلام
    دوستان من در حال حاضر يه سوال بسيار مهم دارم و بايد تصميم بگيرم.
    من الان يه پروژه جايگزين خدمت بهم پيشنهاد شده از طرف هوا فضاى سپاه. شرايط نخبگان رو دارم. اولا ميخواستم ببينم اگر نامه اعلام نياز شركتى كه با هوا فضا كار ميكنه رو ببرم حتما اون پروژه رو ميدن بهم ؟ بعد اينكه در صورت انجام اين پروژه براى گرفتن ويزا دچار مشكل ميشم ؟ آيا اصلا در كارت پايان خدمت يا جايى ثبت ميشه كه چه پروژه اى براى كجا انجام داديم ؟ اگر اعلام نياز از جايى نبرم ب ن ن م محل انجام پروژه من به صورت رندوم مشخص ميشه ؟ اگر اين اعلام نياز و بى خيال شم و به اميد اين باشم كه خود ب ن ن م منو يه جاى ديگه بفرسته چيو از دست ميدم ؟ اون ليست سازمان هايى كه ميشه پروژه گرفت رو ميشه لينكشو بذارين ؟ من هر چى گشتم پيدا نكردم .
    ممنون ميشم اگه جواب بدين . خيلى مهمه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng., Sharif Univ. of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak_Hz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من از صحبت های دوستان نتونستم به یک نتیجه گیری برسم. اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    من تاریخ اعزامم 1 اسفند هست و تاریخ مراجعه به دانشگاه دفاع ملی اواسط اسفند. با توجه به مشکلاتی که دارم به هیچ وجه نمیتونم آموزشی 1 اسفند رو برم.
    میخواستم راهکار دوستان رو برای نرفتن آموزشی 1 اسفند بدونم؟
    آیا اگر آموزشی رو نروم غیبت میخورم و پروژه جایگزین خدمتم حذف میشه ؟
    سلام دوستان
    پیرو صحبت قبلی میخواستم بپرسم دوستانی که وضعیت مشابه من رو دارند به نتیجه گیری رسیدند که باید چکار کنیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak_Hz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیرو صحبت قبلی میخواستم بپرسم دوستانی که وضعیت مشابه من رو دارند به نتیجه گیری رسیدند که باید چکار کنیم ؟
    سلام
    بله حذف میشود.یا تمدید کنید و یا به دانشگاه دفاع ملی مراجعه کرده و برگه سبز خود را تحویل دژبانی دهید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام
    بله حذف میشود.یا تمدید کنید و یا به دانشگاه دفاع ملی مراجعه کرده و برگه سبز خود را تحویل دژبانی دهید.
    موفق باشید
    سلام. خودشون گفتن در صورت غیبت جایگزین حذف میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. خودشون گفتن در صورت غیبت جایگزین حذف میشه؟
    سلام
    خواستم یه جوابی بدم ایشون قانع بشه. سعی کردم نتیجه بحثمون رو به طور خلاصه به ایشون عرض کنم.
    ویرایش توسط dorahaki : February 8th, 2018 در ساعت 02:40 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)