صفحه 1223 از 1402 نخستنخست ... 2237231123117312131214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312731323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,221 تا 12,230 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    همونطور که خودتون فرمودید آیین نامه جدید فرق کرده، راجع به jcr بودن مقالات صحبتی نشده و فقط آورده شده که Q1 و Q2 از لیست sjr باشن که اگر فقط همین قید وجود داشته باشه، میشه با استفاده از همین موضوع مقالاتی که scopus باشن(sjr که میشه اطلاعاتش رو از http://www.scimagojr.com/ گرفت) فقط و q1,q2 باشن(حتی اگر isi نباشن) رو هم به حساب آورد. ممنون میشم اگر راجع به jcr اطلاع موثقی دارید بگید تا قبل از اقدام و موقع محاسبه امتیازات حواسمون باشه.

ممنون و متشکر از شما

من عذر خواهی میکنم . منظورم همون SJR بود که به استباه JCR گفتم ... ممنون

با سلام به دوستان. دوستانی که اطلاع دارند, این مرحله مقایسه امتیاز چی هست؟ امکان رد شدن در این مرحله چقدر هست؟ کسی تا حالا در این مرحله مقایسه امتیاز رد شده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_attar نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. دوستانی که اطلاع دارند, این مرحله مقایسه امتیاز چی هست؟ امکان رد شدن در این مرحله چقدر هست؟ کسی تا حالا در این مرحله مقایسه امتیاز رد شده؟
    ممنون
    سلام طبق صحبت هایی که توی این فروم شده، اکثر دوستان گفتن احتمال رد شدن توی این مرحله خیلی کمه، یعنی اکثر بچه ها قبول شدن وقتی رفتن توی این مرحله.
    فقط دوست عزیز اگر میشه لطف کنی بگی کی درخواست فرستادی برای بنیاد کی برابر اصل کردی، کلا چقدر زمان برده تا الان؟

سلام. امروز به داعا زنگ زدم. گفتن از یک ماه از صدور شماره و تاریخ نامه، یک ماه فرصت برای تشکیل پرونده هست. برای لحاظ کردن کسری باید از قسمت نیروی انسانی جایی که پروژه داشتید، نامه بیارید تا کسری لحاظ بشه، البته از حداقل کسری (چند ماه) چیزی نپرسیدم. موفق باشید.

Junior Member

سلام-وقتتون بخیر- من اعزامم 1/12/96 هستش، 2 ماه پیش رفتم دانشگاه دفاع ملی و برگ سبز سربازیم رو دادم، ولی انگار هماهنگ نشده ، اس ام اس تاریخ و محل اعزام دیروز اومد واسم، به نظرتون چکار می تونم بکنم؟ در رابطه با غیبت نخوردن و این مسائل. امروز رفتم میدون سپاه ( وظیفه عمومی) بهم گفتن باید نامه ستاد داشته باشی تا کاراتو انجام بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashr200 نمایش پست ها
    سلام-وقتتون بخیر- من اعزامم 1/12/96 هستش، 2 ماه پیش رفتم دانشگاه دفاع ملی و برگ سبز سربازیم رو دادم، ولی انگار هماهنگ نشده ، اس ام اس تاریخ و محل اعزام دیروز اومد واسم، به نظرتون چکار می تونم بکنم؟ در رابطه با غیبت نخوردن و این مسائل. امروز رفتم میدون سپاه ( وظیفه عمومی) بهم گفتن باید نامه ستاد داشته باشی تا کاراتو انجام بدیم
    سلام. محل اعزام کجا خورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashr200 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی الان مرکز آموزشیتون نخبگان نیست!؟
    اگر نیست باید برید داعا و مسئله را بگید تا خودشون درست کنن و شما لازم نیست با نظام وظیفه در ارتباط باشید.

Junior Member

سلام... من تاریخ یک اسفند اعزامم هست. نامه بنیاد هم آذرماه اومد و بعد یک ماه رفتم دانشگاه عالی دفاع ملی... اونجا برگ سبزمم تحویل دادم و معرفی شدم به سازمان مربوطه برای انجام پروژه ولی هنوز پروژه رو ندادن... تو سامانه نظام وظیفه چک کردم و پلیس +10 مکان گذراندن دوره آموزشی خط چین خورده و جایی مشخص نشده... ولی تاریخ اعزام همون یک اسفند زده... هیچ اس ام اسیم برای تاریخ یا مکان اعزام برام نیومده... هیچ جاییم تو سایت نظام وظیفه، نخبگان یا مشابه این نیست.... میخواستم بدونم الان مشکلی نیست؟ برای همه روند همینه خط چین میزنن؟ لطفا اگه میشه راهنماییم کنید... استرس گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_rsl نمایش پست ها
    سلام... من تاریخ یک اسفند اعزامم هست. نامه بنیاد هم آذرماه اومد و بعد یک ماه رفتم دانشگاه عالی دفاع ملی... اونجا برگ سبزمم تحویل دادم و معرفی شدم به سازمان مربوطه برای انجام پروژه ولی هنوز پروژه رو ندادن... تو سامانه نظام وظیفه چک کردم و پلیس +10 مکان گذراندن دوره آموزشی خط چین خورده و جایی مشخص نشده... ولی تاریخ اعزام همون یک اسفند زده... هیچ اس ام اسیم برای تاریخ یا مکان اعزام برام نیومده... هیچ جاییم تو سایت نظام وظیفه، نخبگان یا مشابه این نیست.... میخواستم بدونم الان مشکلی نیست؟ برای همه روند همینه خط چین میزنن؟ لطفا اگه میشه راهنماییم کنید... استرس گرفتم.
    سلام. به نظرم جای نگرانی نیست. در بدترین حالت غیبت هم بخورید (طبق گفته ی دوستان که جدیدا داعا رفتن) خودشون درست میکنن. اما در مورد مشکلتون، فردا اول صبح، بعد از ۸ به شماره ی کارشناسای داعا ۱-۲۷۳۵۳۳۸۰ تماس بگیرید و وضعیت رو شرح بدید. راهنماییتون میکنن. موفق باشید. یا علی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. به نظرم جای نگرانی نیست. در بدترین حالت غیبت هم بخورید (طبق گفته ی دوستان که جدیدا داعا رفتن) خودشون درست میکنن. اما در مورد مشکلتون، فردا اول صبح، بعد از ۸ به شماره ی کارشناسای داعا ۱-۲۷۳۵۳۳۸۰ تماس بگیرید و وضعیت رو شرح بدید. راهنماییتون میکنن. موفق باشید. یا علی
    ممنون... ایمیل زدم و زنگ هم زدم گفتن نیاز به اقدامی نیست... پس شرط همین داعاست؟ چون نظام وظیفه امروز رفتم اصلا هیچی نمیدونستن میگفتن یک اسفند بیا جا مشخص کنیم برات... این دوگانگی منو گیج کرده... ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)