صفحه 1225 از 1402 نخستنخست ... 2257251125117512151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912301231123212331234123512751325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,241 تا 12,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    سلام، طبق مواردی که در شیوه نامه جدید آورده شده(لازم الاجرا از 1 اسفند) ، راجع به مقایسه چیزی آورده نشده.

و همچنین

ضمناً مطابق جدول، باز هم صحبتی از ارائه شفاهی نیست و ممنون میشم این موضوع رو هم بفرمایید.

لینک شیوه نامه:
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C

تبصره 6: حداقل امتیازات حاصل از جمع فعالیت­های آموزشی، المپیادها، آزمون­های ورودی و آزمون­های علوم پزشکی، صفر منظور می­شود.
    این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان کسی ضریب همترازی معدل برای دانشگاه علوم پزشکی تهران رو میدونه؟؟

Junior Member

دوستان من شنبه 28 بهمن برگ سبزم رو تحویل دانشگاه دفاع ملی دادم. فردا 1 اسفند تاربخ اعزاممه. میتونم فردا نرم؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟؟ غیبت نمیخورم؟؟ هنوز وضعیتم در سایت نظام وظیفه تغییر نکرده. چقدر طول میکشه که تغییر کنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما که از طریق فناور اقدام کردی، مدارکت کی بار اول اپلود کردی؟ کی نقص خوردی؟
    طبق گفته خودشون 45 روز باید جواب نهایی بدن! تونستی یه آمار از خودشون بگیر تا کپی برابر اصل بری سریعتر.
    اولین بار و یادم نیست راستش. اما ۱۶ بهمن نقص پرونده رو فرستادم براشون(یه هفته بعد از اینکه نقص پرونده خوردم.). دیگه هم خبری نشده. اگه زنگ بزنم کارم و سریعتر پیگیری میکنن؟مشکل من اینجاست که عید این وسط هستش و من میترسم ۱۵ روز برن تو تعطیلات و کارم به اول اردیبهشت نرسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unicornuxx نمایش پست ها
    اولین بار و یادم نیست راستش. اما ۱۶ بهمن نقص پرونده رو فرستادم براشون(یه هفته بعد از اینکه نقص پرونده خوردم.). دیگه هم خبری نشده. اگه زنگ بزنم کارم و سریعتر پیگیری میکنن؟مشکل من اینجاست که عید این وسط هستش و من میترسم ۱۵ روز برن تو تعطیلات و کارم به اول اردیبهشت نرسه.
    از زمانی که راستی آزمایی مدارکتون انجام بشه حداکثر 45 روز طول میکشه تا نتیجه نهایی مشخص بشه. زنگ هم بزنین ترتیب اثر نمیدن میگن باید به نوبت بررسی بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط HNM72 نمایش پست ها
    تبصره 6: حداقل امتیازات حاصل از جمع فعالیت­های آموزشی، المپیادها، آزمون­های ورودی و آزمون­های علوم پزشکی، صفر منظور می­شود.
    این جمله یعنی چی؟؟؟؟؟؟
    این جمله یعنی امتیاز منفی وجود نداره و فقط اگر امتیاز مثبتی وجود داشته باشه، اون لحاظ میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بپرسم شما چه گرایشی بودید که داعا نامه شما رو به وزارت نیرو زد؟(من برق قدرت هستم)
    دقیقا کدوم زیر مجموعه وزارت نیرو شما رو فرستادن؟
    توی اونجا برای تمام وقت بودن از شما چی میخواستن؟یعنی میگفتن بیا مثل کارمند های عادی در کنار پروژه بیا کار کن برامون؟(کارهای اداری شبیه امریه؟)
    نکته دیگه اینکه گفتن در قبال اینکه شما تمام وقت اونجا باشید بهتون مسکن و غذا هم میدن ؟
    سلام
    من مهندسی سیستم های انرژی بودم، خودم در وزارت نیرو گفتم بفرستنم پژوهشگاه نیرو، برای مسکن و غذا صحبتی نکردند، باید مثل یک کارمند حضور داشته باشید از ۸ صبح تا ۴ بعداز ظهر و روی پروژه ای که تعریف میشه کار کنید. یعنی حضور فیزیکی یکی از شروط هست، که من به دلیل شاغل بودن نمیتونم حضور داشته باشم،

آیا دوستان جایی میشناسن که حضور نخواهد تا بتونم داعا قانع کنم نامه ام به آنجا بزنند؟

Junior Member

پدافند سمنان

Junior Member

همینکارو کردم، ایشالا که درست میشه، من که متاسفانه کاری از دستم بر نمیاد دیگه

Junior Member

سلام
    وقت همگی بخیر

چندتا سوال داشتم، ممنون میشم دوستان کمک کنن
    درحال تکمیل مدارک در سامانه ثریا هستم. تاریخ اعزامم تقریبا نزدیکه و از دوستان بارها شنیدم که هربار که نقص پرونده بخوری، چند هفته ای فرایند طولانی میشه.

ممنون میشم دوستان اطلاعات و تجربیات خودشون رو از نواقص پرونده بگن...

برای مقالات کنفرانسی (که دوستان گفتن فقط به صورت شفاهی امتیاز داره) چه اطلاعاتی باید تو سامانه بارگذاری بشه؟

برای انجمن های علمی "تخصصی" فقط کارت کافیه؟
    برخی دوستان گفتن که فقط تصویر کارت رو قرار دادن و نقص پرونده خوردن
    به عنوان مثال من عضو اصلی انجمن کامپیوتر ایران هستم. طبق تماسی که با بنیاد نخبگان داشتم گفتن که گواهی از انجمن موردنظر لازمه که "تاریخ عضویت" و "نوع عضویت" درش ذکر شده باشه؛ اما انجمن کامپیوتر فقط این گواهی رو به اعضای با سابقه بیشتر از حدود 4 سال میده و کارت انجمن نوع عضویت رو داره اما تاریخ عضویت رو نداره!
    دوستان مورد مشابهی داشتن؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)