صفحه 1236 از 1402 نخستنخست ... 2367361136118612261227122812291230123112321233123412351236123712381239124012411242124312441245124612861336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,351 تا 12,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    من درخواستمو 3 بهمن ثبت کردم.
    14 بهمن نقص پرونده خوردم به خاطر اینکه ریز نمراتمو نذاشته بودم و یکی از مقالات کنفرانسیم هم نقص مدرک داشت که اون کنفرانسو حذف کردم.
    15 بهمن اصلاح کردم.
    24 بهمن دوباره نقص پرونده خوردم که همون روز اصلاح کردم. این بار به خاطر یه مقاله کنفرانسی دیگه (جالب اینه که دفعه اول نقص نخورده بود!)
    22 اسفند نهایتا وضعیت سیستمم شد برابر اصل نمودن مدارک شناسایی.
    بین نقص پرونده دوم و نتیجه نهایی حدود یک ماه طول کشید که خیلی غیر عادی بود. بعد از اینکه تماس گرفتم و پرسیدم که چرا انقدر طول کشیده گفتند مدارک شما رو برای بررسی فرستادند یه شهرستان دیگه که از قضا تو اونجا یه جشنواره بوده و خیلی طول کشید تا نتیجه رو برای تهران ارسال کنند.
    کلا مقالات کنفرانسی خیلی دردسر دارند و البته امتیاز ناچیز! اگه عجله دارید و میخواید نقص نخورید و مدارک مقالات کنفرانسیتون کامل نیست، کلا تو سیستم ثبت نکنید خیلی بهتره.
    مقالات کنفرانسی حتما باید ارائه شفاهی باشند. اسکن گواهی ارائه در سایت قرار داده بشه (که در اون سخنرانی ذکر شده باشه). همچنین اسکن مقاله تو کتابچه کنفرانس هم باید ارسال بشه که متأسفانه علی رغم ارائه شفاهی، من برای دو تا از مقالاتم این مورد رو نداشتم.
    حالا انشاءالله اگه کارهای صدور نامه معرفی به نظام وظیفه با موفقیت به اتمام برسه تمام مراحل رو با جزئیات کامل تر اینجا مینویسم.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون

راستش من 1 اردیبهشت اعزام خوردم و نتونستم تمدید کنم. درخواست پلیس +10 رد شد و درخواست اینترنتی ام یک ماهه که بدون جواب مونده. نمیدونم تا قبل اردیبهشت ممکنه بنیاد جواب بده

من شنبه، 12 اسفند درخواست رو ثبت کردم
    یکشنبه 20 اسفند نقص پرونده خوردم که یک ساعته اصلاح کردم و همون مقالات کنفرانسی بودن. البته بعد یک روز از حالت ویرایش بیرون اومدن که اینطور که دوستان میگن به معنای تایید هستش.
    برای مقالات کنفرانسی: گواهی ارائه مقاله با ذکر شفاهی بودن، صفحه ای از کتابچه که چکیده مقاله رو داره، تایید استاد راهنمام مبنی بر مستخرج بودن مقاله از پایان نامه، فهرست کتابچه کنفرانس، لینک سیویلیکا مقاله و خود مقاله رو قرار داده بودم. توی نواقص نوشته بود که باید عکس جلد کتابچه کنفرانس (یا اگه CD داره عکس CD) رو اضافه کنم؛ اضافه کردم و انگار حل شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdaei نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون

راستش من 1 اردیبهشت اعزام خوردم و نتونستم تمدید کنم. درخواست پلیس +10 رد شد و درخواست اینترنتی ام یک ماهه که بدون جواب مونده. نمیدونم تا قبل اردیبهشت ممکنه بنیاد جواب بده

من شنبه، 12 اسفند درخواست رو ثبت کردم
    یکشنبه 20 اسفند نقص پرونده خوردم که یک ساعته اصلاح کردم و همون مقالات کنفرانسی بودن. البته بعد یک روز از حالت ویرایش بیرون اومدن که اینطور که دوستان میگن به معنای تایید هستش.
    برای مقالات کنفرانسی: گواهی ارائه مقاله با ذکر شفاهی بودن، صفحه ای از کتابچه که چکیده مقاله رو داره، تایید استاد راهنمام مبنی بر مستخرج بودن مقاله از پایان نامه، فهرست کتابچه کنفرانس، لینک سیویلیکا مقاله و خود مقاله رو قرار داده بودم. توی نواقص نوشته بود که باید عکس جلد کتابچه کنفرانس (یا اگه CD داره عکس CD) رو اضافه کنم؛ اضافه کردم و انگار حل شد
    سلام دوست عزیز ، میشه توضیح بدبد
    من متوجه نشدم برای مقالات کنفرانسی گفتید تایید استاد راهنما مبنی بر مستخرج بودن مقاله از پایان نامه ، یعنی باید دقیقا چیکار کنیم؟؟ ببریم پیش استاد راهنمامون چیکار کنه ؟؟ بعد تو سایت کجا آپلود کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. امروز برای تشکیل پرونده به داعا رفتم. در نهایت تعجب، من رو وزارت نیرو انداختن که هیچ ارتباطی با فیلد کاری من نداره. کسی از دوستان میدونه وزارت نیرو عدم نیاز رو راحت میده یا نه؟ و باید چه کار کرد؟ ممنون از همه
    سلام
    منم دو روز پیش برای تشکیل پرونده به داعا رفتم. من فکر می کردم نامه من رو برای وزارت نیرو بزنن ولی به قرارگاه خاتم زدن. رشته منم برق، گرایش قدرت هست. وقتی به قرارگاه خاتم مراجعه کردم اصلا پروژه مرتبط با رشته برای من وجود نداشت. به مسیولش گفتم برام نامه عدم نیاز بزن ولی گفت نمیشه باید صبر کنی تا یه پروژه برات پیدا کنیم. اصلا موندم چی کار کنم آخه تا کی باید صبر کنم. کسی اینجا می دونه کلا برخورد قرارگاه با مراجعه کننده ها به چه صورتیه؟

با دوستان
    من از مطالب این فروم استفاده زیادی کردم ، گفتم که تجربه خودمو با شما در میون بگذارم.

من در سامانه ثریا اواخر دی ماه ثبت نام کردم تکمیل پرونده کردم ، تقریبا یک ماه مراحلش طول کشید تا به کپی برابر اصل رسید بعدش ۲ هفته تشکیل کمیسیون و تایید و شماره نامه رو بهم دادن گفتند یک ماه دیگه برو دانشگاه عالی دفاع.

داخل داعا از مسعول تشکیل پرونده در مورد زمان غیبت پرسیدم گفتند :
    غیبت هایی که بعد از احراز نخبگی بخورید رو ما رفع میکنیم ولی قبلیاش به ما ربطی نداره .

در مورد زمان اعزام هم پرسیدم گفت مثل قبل دلخواه نیست ، اولین دوره ای که بهت میخوره باید بری یعنی تیر پادگان مدرس.

کسایی که در مورد نحوه تمدید آموزشی سوال داشتند ((معمولا)) یکی دو بار میتونید از طریق پلیس + ۱۰ تمدید کنید به مدت ۲ ماه .

همگی موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salimi110 نمایش پست ها
    سلام
    منم دو روز پیش برای تشکیل پرونده به داعا رفتم. من فکر می کردم نامه من رو برای وزارت نیرو بزنن ولی به قرارگاه خاتم زدن. رشته منم برق، گرایش قدرت هست. وقتی به قرارگاه خاتم مراجعه کردم اصلا پروژه مرتبط با رشته برای من وجود نداشت. به مسیولش گفتم برام نامه عدم نیاز بزن ولی گفت نمیشه باید صبر کنی تا یه پروژه برات پیدا کنیم. اصلا موندم چی کار کنم آخه تا کی باید صبر کنم. کسی اینجا می دونه کلا برخورد قرارگاه با مراجعه کننده ها به چه صورتیه؟
    متاسفانه وزارت نیرو نیاز به حضور تمام وقت داره. بعد اینکه داعا گفته اون سازمان میتونه نامه ی عدم ارتباط با فیلد کاری بزنه. همچنان منتظر اطلاعات دوستان در مورد عدم نیاز هستیم. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_123456 نمایش پست ها
    با دوستان
    من از مطالب این فروم استفاده زیادی کردم ، گفتم که تجربه خودمو با شما در میون بگذارم.

من در سامانه ثریا اواخر دی ماه ثبت نام کردم تکمیل پرونده کردم ، تقریبا یک ماه مراحلش طول کشید تا به کپی برابر اصل رسید بعدش ۲ هفته تشکیل کمیسیون و تایید و شماره نامه رو بهم دادن گفتند یک ماه دیگه برو دانشگاه عالی دفاع.

داخل داعا از مسعول تشکیل پرونده در مورد زمان غیبت پرسیدم گفتند :
    غیبت هایی که بعد از احراز نخبگی بخورید رو ما رفع میکنیم ولی قبلیاش به ما ربطی نداره .

در مورد زمان اعزام هم پرسیدم گفت مثل قبل دلخواه نیست ، اولین دوره ای که بهت میخوره باید بری یعنی تیر پادگان مدرس.

کسایی که در مورد نحوه تمدید آموزشی سوال داشتند ((معمولا)) یکی دو بار میتونید از طریق پلیس + ۱۰ تمدید کنید به مدت ۲ ماه .

همگی موفق باشید
    سلام. بعضی از اون اشخاص که اکثرا پیراهن آبی دارن، سرباز هستن و به نظرم خیلی نمیشه رو حرفشون حساب کرد. در مورد زمان اعزام، اگر واقعا چنین چیزی هست باید تو سایت مینوشتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم برای مقالات کنفرانسی گفتید تایید استاد راهنما مبنی بر مستخرج بودن مقاله از پایان نامه ، یعنی باید دقیقا چیکار کنیم؟؟ ببریم پیش استاد راهنمامون چیکار کنه ؟؟ بعد تو سایت کجا آپلود کنیم
    سلام

اینکه مقالات رو باید استاد راهنما تایید کنه من هم توی سامانه بنیاد یا سایت مرتبط ندیدم، صرفا همین فروم رو که چک میکردم دیدم که دوستان اشاره کردن که بهتره تایید استاد راهنما هم باشه

مثل پست پنجم تو آدرس زیر
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%86)/page812

البته یه حای دیگه هم خوندم و الان یادم نیست

بازم تاکیید میکنم که نمیدونم واقعا بنیاد این رو لازم داره یا نه ولی چون منتظر نتیجه یکی از مقالاتم بودم و فرصت داشتم فقط و فقط جهت محکم کاری تو همون دفترچه کنفرانس پایین صفحه ای که چکیده مقالم بود به استادم گفتم که بنویسه مقاله مستخرج از پایان نامه بوده و خودش که اسم دوم هست استاد راهنما هستش (که اسمش حذف بشه و امتیاز کامل مقاله رو بگیرم) و امضا کنه بعد هم مهر دانشکده رو هم گرفتم.

برای مقالات کنفرانسی که نقص خوردم پیام زیر اومد که عکسشو گذاشتم:

http://pichoster.net/image/N8Ki2

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdaei نمایش پست ها
    سلام

اینکه مقالات رو باید استاد راهنما تایید کنه من هم توی سامانه بنیاد یا سایت مرتبط ندیدم، صرفا همین فروم رو که چک میکردم دیدم که دوستان اشاره کردن که بهتره تایید استاد راهنما هم باشه

مثل پست پنجم تو آدرس زیر
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%86)/page812

البته یه حای دیگه هم خوندم و الان یادم نیست

بازم تاکیید میکنم که نمیدونم واقعا بنیاد این رو لازم داره یا نه ولی چون منتظر نتیجه یکی از مقالاتم بودم و فرصت داشتم فقط و فقط جهت محکم کاری تو همون دفترچه کنفرانس پایین صفحه ای که چکیده مقالم بود به استادم گفتم که بنویسه مقاله مستخرج از پایان نامه بوده و خودش که اسم دوم هست استاد راهنما هستش (که اسمش حذف بشه و امتیاز کامل مقاله رو بگیرم) و امضا کنه بعد هم مهر دانشکده رو هم گرفتم.

برای مقالات کنفرانسی که نقص خوردم پیام زیر اومد که عکسشو گذاشتم:

http://pichoster.net/image/N8Ki2
    در مورد اینکه استاد راهنما حتما باید مقالات مستخرج از پایان نامه رو امضا کنه، این سؤال من هم بود و قبل از اینکه برای برابر اصل کردن مدارکم مراجعه کنم با کارشناس بنیاد تلفنی صحبت کردم که گفتند به امضای استاد راهنما نیازی نیست و در صورتی که لینک مقاله چاپ شده در سیستم قرار داده شده باشه، همین کفایت میکنه. ظاهرا تأییدیه استاد راهنما برای مقالاتی هست که پذیرش شده اند ولی چاپ نشده اند و فاقد لینک هستند.
    بعد از این هم که برای برابر اصل کردن رفتم بنیاد، با وجود اینکه در سیستم ثبت کرده بودم که فلان مقالم مستخرج از پایان نامه است ازم تأییدیه استاد راهنما نخواستند.

Junior Member

متاسفانه وزارت نیرو نیاز به حضور تمام وقت داره. بعد اینکه داعا گفته اون سازمان میتونه نامه ی عدم ارتباط با فیلد کاری بزنه. همچنان منتظر اطلاعات دوستان در مورد عدم نیاز هستیم. موفق باشید.
    سلام. امروز برای تشکیل پرونده به داعا رفتم. در نهایت تعجب، من رو وزارت نیرو انداختن که هیچ ارتباطی با فیلد کاری من نداره. کسی از دوستان میدونه وزارت نیرو عدم نیاز رو راحت میده یا نه؟ و باید چه کار کرد؟ ممنون از همه
    سلام دوستان
    منم وزارت نیرو انداختن رشته برق قدرت هستم.وزارت نیرو هم فرستاد توانیر.توانیر فرستاده شرکت توزیع برق استانمون.

Junior Member

سلام

میشه توی مهلت یک ماهه که بعد از اون برای تشکیل پرونده باید به داعا مراجعه کرد، با یک سازمانی برای تعیین پروژه هماهنگی انجام داد و بعد به داعا مراجعه گرد؟ منظورم اینکه حودمون پزوژه یا سازمان رو قبلش تعیین کنیم؟ یا حتما هرچی داعا معرفی کنه اجباریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)