صفحه 1237 از 1402 نخستنخست ... 2377371137118712271228122912301231123212331234123512361237123812391240124112421243124412451246124712871337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,361 تا 12,370 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم وزارت نیرو انداختن رشته برق قدرت هستم.وزارت نیرو هم فرستاد توانیر.توانیر فرستاده شرکت توزیع برق استانمون.
    سلام. تو وزارت نیرو ازتون پرسیدن رشتتون چیه و چیا بلدید و از این چیزا و اینکه پروژتون حضوریه یا غیر حضوری؟ ممنون. موفق باشید.
    ویرایش توسط iliailiaey : March 15th, 2018 در ساعت 09:19 AM

Junior Member

سلام
    پروژه حضوریه ولی گفتن هر جایی دوست داری بگو تا معرفیت کنیم. درباره تخصص چیزی نپرسیدن چون اونها هم تخصصی ندارن(تخصص های مختلف هستن توی وزارتخونه)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام
    پروژه حضوریه ولی گفتن هر جایی دوست داری بگو تا معرفیت کنیم. درباره تخصص چیزی نپرسیدن چون اونها هم تخصصی ندارن(تخصص های مختلف هستن توی وزارتخونه)
    به نظر من تنها مزیت پروژه جایگزین غیر حضوری بودنه و گرنه میشه امریه گرفت یا رفت شرکتای دانش بنیان. من که قطعا حضوری نمیرم و به نظر باز هم داستان برام پیش خواهد آمد. ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من در حین انجام خدمت نخبگان فارغ التحصیل شدم و هنوز آموزشی نرفتم.
    آیا باید برگ سبز دریافت کنم یا چون موقع تشکیل پرونده دانشجو بودم نیازی به برگ سبز نیست؟ با تشکر

سلام دوستان . اگه قبل از درخواست نخبگانی پروژه کسری بگیریم از مدت پروژه بنیاد کم میشه یا نه
    چون من هفته پیش رفته بودم دانشگاه د ملی گفت باید پروژه ات فبل از دی ماه 96 باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. جواب سامانه ثریا برای من اومد و الان گفته که کاربرگ اطلاعات نخبگانی رو پر کنم. میخوام بدونم الان این یعنی جواب اومده و من پذیرفته شدم یا از اینجا به بعد هم باید منتظر جوابشون باشم ؟

Junior Member

با عرض تبریک
    از زمان برابر اصل تا اعلام نتیجه چند روز طول کشید؟

Junior Member

از اونجا که قبلاً این سئوال خود من هم بود و میدونم بعضی دوستان هم وضعیت من رو دارن اینجا مطرحش میکنم: برای اون دسته از دوستانی که پروژه رو تحویل دادن و میخوان بدونن چه مدت زمان تا اومدن کارت طول میکشه. من پروژه رو 1 بهمن به دانشگاه دفاع تحویل دادم و تازه همین امروز در سایت نیروی انتظامی وضعیتم از "اعزام به خدمت" به "پایان خدمت" تغییر کرد. یعنی 56 روز! البته برای بقیه ممکنه این مقدار تا حدود 15 روز کمتر یا بیشتر هم بشه. همچنین طبق گفته دوستان تا اومدن کارت هم چیزی حدود دو هفته زمان میبره یعنی درمجموع از زمانیکه مدارک رو تحویل میدید تا رسیدن کارت به دستتون بین دو تا سه ماه باید منتظر بمونید در صورتیکه در دانشگاه دفاع به من گفتن یک تا دو ماه که معمولاً اینجور نمیشه! برای خود من (به شرط دریافت کارت در دو هفته) حدود 70 روز میشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    داخل سایت داعا نوشته "براي ارائه هر گونه گواهي اشتغال به خدمت، مجوز شروع بكار از طرف مركز نخبگان الزامي است. لازم به ذكر است بعد از گزارش پيشرفت اول مي­توان گواهي اشتغال به خدمت براي آزاد سازي مدرك تحصيلي صادر كرد."
    اطلاع دارید که چطور میشه مدارک تحصیلی رو آزاد کرد؟ کسی تاکنون مدرک رو از این طریق آزاد کرده؟
    ممنون

سلام دوستان
    اگر کسی یکی پروژۀ کسری مثلا 6 ماهه انجام داده باشه و بعد شرایط گرفتن پروژه جایگزین را پیدا کنه، تکلیف اون 6 ماه چی میشه؟
    طبق چیزی که داعا اعلام کرده در سایتش، اگر پروژه کسری 14 ماه دفاع شده باشه اونو بعنوان پروژه جایگزین قبول میکنن اما در مورد کمتر از اون چیزی نگفته.
    ممنون میشم اگه اطلاع داشته باشید به من هم بگویید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)