صفحه 1244 از 1402 نخستنخست ... 2447441144119412341235123612371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412941344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,431 تا 12,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط faradonbeh نمایش پست ها
    بسلامتی انشالله. پس شما جدا از بحث نخبگان خودتون عادی دفترچه سربازی پست کرده بودین و قرار بود برین پدافند سمنان برای اموزشی ولی چون حالا نخبگان اوکی شده و تو وضعیت چاپ نامه معرفی به ستاد هستین داعا گفته مشکلی نیست و نمیخواد برین تا کار اعزام از طریق نخبگان اوکی بشه درسته؟؟

ببخشید منظورتون از اینکه باید برای اموزشی نخبگان ثبت نام کرد چیه؟ مگه وقتی معرفی میشیم نیروهای مسلح میشیم دیگه خودشون نمیگن کی اموزشی شروع میشه؟ من یکم سردرگمم تو این مراحل
    من چون مهلت یک ساله بعد از فارغ التحصیلیم داشت تموم میشد مجبور بودم برای اینکه غیبت نخورم به صورت عادی اقدام کنم و متاسفانه با درخواست های تمدید زمان اعزامم موفقت نشد ولی خب خدا رو شکر 5 روز مونده به اعزام نتیجه بنیاد اومد. میشه رفت آموزشی عادی به جای آموزشی بنیاد ولی من فعلا کار دارم و دوست دارم بعدا آموزشی رو برم.

منم از نحوه ثبت نام برای آموزشی و ... اطلاعات دقیق ندارم اما همونطور که تو پرسش و پاسح های داعا هست، باید دوماه قبل از آموزشی تیر یا دی ثبت نام کرد:
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq

میتونید شنبه صبح برای اطلاع دقیق با داعا تماس بگیرید
    ممنون میشم نتیجه رو هم اینجا اعلام کنید
    ویرایش توسط mhdaei : April 19th, 2018 در ساعت 12:40 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    با سلام
    من رشته ام زیست شناسی ژنتیکه و در مورد شرایط دانشگاه علوم پزشکی ارتش سوال داشتم.
    1- برای اتمام پروژه اکسپت مقاله در آی اس آی رو شرط گذاشتند. کسی جای دیگه ای رو سراغ داره که بدون مقاله قبول کنن. فرآیند چاپ مقاله خودش خیلی زمان میبره.
    2- مقاله ای که مینویسیم بعدا برای اپلای حساسیت برانگیز نمیشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز، معمولا برای پروژه های مرتبط با پزشکی مقاله میخوان! حالا خوبه اونجا یه مقاله خواستن. از من دو تا خواسته بودن که خدا رو شکر تو همون 14 ما هر دو حل شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    با سلام
    من یازده روز قبل از عید از داعا معرفی شدم به جهاد خودکفایی آجا.
    اونا هم برگه اطلاعاتم رو گرفتند و گفتند حدودا یک ماه دیگه باهات تماس میگیریم، اما الان که حدودا 40 روز گذشته هنوز تماس نگرفتند.
    از دوستان با تجربه کسی میدونه باید چکار کنم؟ حضوری باید برم پیگیری کنم یا تماس بگیرم؟ چون من شهرستان همستم. شماره شون رو هم ندارم.
    سپاس
    سلام. دوست عزیز بنده هم دقیقا به همین جا معرفی شدم. هفته گذشته نیز به این مرکز مراجعه کردم. در صورتی که تمایل دارید به بنده ایمیل بزنید تا یه سری اطلاعات مفید در اختیارتون بذارم.
    Farhad_Habibi72@yahoo.com

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی از تفاوت های آموزشی عادی و آموزشی نخبگان خبر داره؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه یا اطلاعی داره به اشتراک بذاره

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم کسی خبر داره ثبت نام دوره آموزشی تیر 97 از کی شروع میشه... قبلا اطلاعیه اش تو سایت میزدن... الان هیچ خبری نیست. ممنون میشم جواب بدین...

Junior Member

سلام دوستان
    برای دوره آموزشی تیر ماه باید جایی ثبت نام کنم یا همین که برگ سبز رو به دژبانی دادم کفایت میکنه و خود به خود آموزشیم تیرماه میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unicornuxx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دوره آموزشی تیر ماه باید جایی ثبت نام کنم یا همین که برگ سبز رو به دژبانی دادم کفایت میکنه و خود به خود آموزشیم تیرماه میشه ؟
    سلام دوست عزیز...
    خیر تحویل دادن برگ سبز کفایت نمیکنه حتما باید ثبت نام کنید. ایمیل بزنید به داعا و ازشون درخواست راهنمایی کنید... اون ها براتون احتمالاً یه فرم می فرستن تکمیل کنید و ارسال کنید به ایمیلی که ازتون خواستن... سعی کنید این کارو سریعتر همین هفته انجام بدین چون تاریخ دقیقی ندارن.

برای ثبت نام توی اموزشی نخبگان، حتما باید برگ سبز رو داشته باشیم؟ من هنوز دفترچه پست نکردم و هیچ کاری نکردم، ظاهرا متوجه شدم که اموزشی رفتن اجباری هست ( چون دوست داشتم دی ماه برم) میخواستم بدونم اگه ثبت نام بکنم و همزمان با اون برم دفترچه پست کنم، همه چیز اوکی میشه که تیر ماه برم آموزشی؟

من یه پروژه کسری دارم که در حال انجام هست، از طرفی به من گفتن که باید حتما تا آخر این ماه پروژه کسری رو تموم کنم و یا انصراف بدم، تا چقدر این حرف درسته؟ یعنی اگر تا دو ماه بعد از نامه بنیاد کار‌های کسریم رو انجام ندم و آموزشی نرم گفتن که به منزله‌ی انصراف از نخبگی هست،‌چنین چیزی صحت داره؟

--اگر کسی در حین خدمت (در یگان نظامی) مثلا شش ماه از خدمتش گذشته باشه و امتیاز لازم برای دریافت بروژه جایگزین خدمت رو داشته باشه! بنیاد اون سابقه شش ماه رو از 14 ماه مدت مجاز دفاع از بروژه کسر می کنه ؟[/QUOTE]
    خیر، فقط آموزشی را حساب میکنند.

سلام
    در حال حاضر راهنمایی جهت ثبت نام دوره آموزشی تیر ماه به تازگی در سایت دانشگاه دفاع ملی قرار گرفته شده است ،گفتم شاید شما و دوستان دیگر رو کمک کنه.

http://sndu.ac.ir/fa/content/%D8%A7%...B3%D9%84%D8%AD

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)