صفحه 1249 از 1402 نخستنخست ... 2497491149119912391240124112421243124412451246124712481249125012511252125312541255125612571258125912991349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,481 تا 12,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان.
    بنده آموزشی را آبان 95 در پادگان 01 نیرو زمینی ارتش گذروندم و پس از اون همزمان با اینکه برا ادامه خدمت به ستاد مرکزی نیروی زمینی در لویزان معرفی شده بودم بنیاد نخبگان پذیرفته شدم و از ارتش ترخیص شدم. الان پروژه جایگزین خدمتم تموم شده و میخوام برا صدور کارت اقدام کنم. در سایت دانشگاه دفاع ملی نوشته کسایی که آموزشی رو خارج از بنیاد گذروندن باید مدارک آموزشی رو بیارن.
    خواستم بدونم کسی می‌دونه مدارک آموزشی رو باید از پادگان 01 تهیه کنم یا ستاد نیروی زمینی لویزان یا جای دیگه؟
    و اینکه برای اینکه مدارک رو بهم بدن باید نامه‌ از جایی داشته باشم یا با همون کارت شناسایی بهم میدن؟
    اصن این مدارک آموزشی چی‌چی هست مگه؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام وقتتون بخیر
    چنتا سوال داشتم اگر میشه راهنمایی بفرمایید
    اول اینکه ایا معدل ارشد با پایان نامست یا بدون ان؟
    دوم اینکه من در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم میخاستم بدونم معدل دکتری بعد از دفاع پروپزال در نحوه محاسبه امتیاز تاثیر داره یا نه؟
    سوم مقالات بایستی حتما با مشارکت استاد راهنما باشه یا خیر؟
    ببینین من معدل ارشدم 18.23 بدون پایان نامه کارشناسی 16.24 و دکتری تا کنون 18.2 هستش
    3تا مقاله کنفرانسی با ارائه شفاهی دارم و یک طرح پژوهشی مصوب موسسه
    یک علمی پژوهشیم در حال داوری هست میخام بدونم حدود امتیازی چقدر میشه و ایا میتونم اقدام کنم یا نه؟
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان. سه تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر جواب بدید.
    1-آیا در حین تحصیل کارشناسی ارشد هم می‍توان درخواست برای بررسی شرایط سرباز نخبگی رو داد؟
    2-از کجا میشه از آخرین شرایط و قوانین مربوط به کسری خدمت و سرباز نخبگی به طور کامل باخبر شد؟
    3-آیا با معدل 19.9 کارشناسی ارشد که 6 ترم طول کشیده است حائز شرایط طرح جایگزین خدمت می شوم؟
    خیلی ممنونم از لطف شما

Junior Member

سلام

دوستانی که رشته برق یا کامپیوتر بودند موسساتی که بنیاد قبول میکنه برای گرفتن پروژه کجاها هستن؟ یه جایی میخوام که حضور فیزیکی نخواد.

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

سلام دوستان
    من در حال حاضر در حال خدمت در ناجا هستم. دیروز نامه ام از بنیاد به دانشگاه عالی دفاع ملی زده شد.
    میخواستم بدونم زمانی که وقت می گیریم و مراجعه می کنیم برای رهاسازی از یگان خدمتی، نامه رهاسازی از یگان رو دستی بهمون میدن؟ نیازی نیست که گواهی خدمتی ببریم؟

سلام. نماز روزه هاتون قبول باشه
    منم اعزامی 1 تیر ماه با معرفی بنیاد نخبگان هستم.
    دوستان کسی اطلاع داره مدرس کرج روز برگ به بچه های ساکن تهران میده؟

Junior Member

سلام

دوست عزیز میشه بگی از کجا متوجه شدی که اعزام یک تیر ماهت قطعی شده؟ اس ام اس اومد برات یا خبر بهت دادن؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    نماز روزه ها قبول
    من 15 اردیبهشت برگه سبز رو بردم تحویل داعا دادم و نوشته بود که تاریخ اعزام 1 تیر رو خبر میدن
    ولی تا الان خبری نشده
    رفتم پلیس +10 اونجا چیزی مبنی بر اینکه من جزو سرباز نخبه شدم و اموزشیم میافته مدرس یافت نشد
    1-دوستان کسی میدونه از کجا میشه این رو مطمئن شد؟
    2- اگر بخوام تاریخ اعزامم رو بندازم 1 دی چی کار باید بکنم و چقدر دردسر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز میشه بگی از کجا متوجه شدی که اعزام یک تیر ماهت قطعی شده؟ اس ام اس اومد برات یا خبر بهت دادن؟
    سلام. نه والله مطمئن نیستم. مطابق سنوات گذشته گفتم. ویلا هنوز تاریخ اعزامم هم تغییری نکرده. ولی امیدوارم مطابق گذشته مدرس باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbandi70 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    نماز روزه ها قبول
    من 15 اردیبهشت برگه سبز رو بردم تحویل داعا دادم و نوشته بود که تاریخ اعزام 1 تیر رو خبر میدن
    ولی تا الان خبری نشده
    رفتم پلیس +10 اونجا چیزی مبنی بر اینکه من جزو سرباز نخبه شدم و اموزشیم میافته مدرس یافت نشد
    1-دوستان کسی میدونه از کجا میشه این رو مطمئن شد؟
    2- اگر بخوام تاریخ اعزامم رو بندازم 1 دی چی کار باید بکنم و چقدر دردسر داره؟
    در مورد سوال اولت باید بری ایمیل بزنی به داعا و درخواست ثبت نام برای آموزشی تیرماه بزنی. در مورد سوال دومت هم فکر کنم اگه سرسخت پیگیر باشی بتونی اینکارو بکنی ولی اگر سریعتر بتونی جمعش کنی بهتره. ویلا منم اصلا تو گرما حوصله آموزشی ندارم. تقریبا همه حوصله اش را ندارن. خود من دنبال اینم ببینم میشه روزبرگ گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)