صفحه 125 از 1402 نخستنخست ... 25751151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351752256251125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    کسری خدمت رو منظورم نیست. اینکه جای کل سربازی پروژه انجام بدی. یعنی‌ دوستتون برگشت ایران
    پروژه انجام داد و آموزشی رفت و تمام؟
    بله، برگشت ایران پروژه انجام داد و آموزشی رفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه معدل کارشناسی شما خیلی از 16 کمتر نباشه ، میشه با ضریب آنرا اصلاح کرد.
    بعضی از دانشگاه های برتر یک ضریب معدلی دارند از 1.01 تا 1.06
    بهتره به بنیاد ملی نخبگان شهرتان مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر
    حتما راهی پیدا میشه
    موفق باشید
    متاسفانه با ضریب اصلاح نمی شود.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fk2010 نمایش پست ها
    متاسفانه با ضریب اصلاح نمی شود.
    در اینصورت میتونید از روش های جایگزین مثل ثبت اختراع و . . . اقدام کنید برای بنیاد ملی نخبگان.
    البته ، من جای شما بودم وقتم را برای بنیاد ملی نخبگان تلف نمیکردم الان ؛ چون اگه شما الان تازه اقدام بکنید چند ماه طول میکشه کاغذ بازی و . . . تا اثبات بکنید که نخبه هستید !! بعد پروژه 10 ماهه بردارید.
    به جای این ، میتونید از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنید. یعنی خودتان با سازمان های نظامی تماس بگیرید و ازشون پروژه بدارید و خورد خورد کسری خدمت جمع کنید.
    اسم و شماره تلفن سازمان ها را یکی دو صفحه قبل در همین تاپیک گذاشتم.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

در اینصورت میتونید از روش های جایگزین مثل ثبت اختراع و . . . اقدام کنید برای بنیاد ملی نخبگان.
    البته ، من جای شما بودم وقتم را برای بنیاد ملی نخبگان تلف نمیکردم الان ؛ چون اگه شما الان تازه اقدام بکنید چند ماه طول میکشه کاغذ بازی و . . . تا اثبات بکنید که نخبه هستید !! بعد پروژه 10 ماهه بردارید.
    به جای این ، میتونید از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنید. یعنی خودتان با سازمان های نظامی تماس بگیرید و ازشون پروژه بدارید و خورد خورد کسری خدمت جمع کنید.
    اسم و شماره تلفن سازمان ها را یکی دو صفحه قبل در همین تاپیک گذاشتم.
    موفق باشید
    هنوز با دانشگاهم تصفیه حساب نکرده ام چون برای دو نمره مقاله پروژه ام درخواست مهلت 3 ماهه کردم. چند تا سوال داشتم ممنون می شوم من را راهنمایی کنید:
    1- آیا می تونم توی این مدت قبل از تصویه حساب پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    2- توی فرجه یکساله ای که برای فرستادن دفترچه آمادگی خدمت مهلت دارم می توانم برای پروژه کسر خدمت اقدام کنم یا باید قبلش دفترچه آمادگی خدمت را ارسال کرده باشم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fk2010 نمایش پست ها
    هنوز با دانشگاهم تصفیه حساب نکرده ام چون برای دو نمره مقاله پروژه ام درخواست مهلت 3 ماهه کردم. چند تا سوال داشتم ممنون می شوم من را راهنمایی کنید:
    1- آیا می تونم توی این مدت قبل از تصویه حساب پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    2- توی فرجه یکساله ای که برای فرستادن دفترچه آمادگی خدمت مهلت دارم می توانم برای پروژه کسر خدمت اقدام کنم یا باید قبلش دفترچه آمادگی خدمت را ارسال کرده باشم؟

ممنون
    1. پروژه کسر خدمت را میتونید در حین تحصیل ارشد هم بگیرید. هیچ مانعی نیست.
    2. احتیاج نیست دفترچه خدمت پست کنید. شما پروژه هاتون را انجام بدین ، هر موقع هم در این فرجه یک ساله خواستید دفترچه را پست کنید. البته واضحه که بهتره تا میتونید پروژه انجام بدین ، تا وقتی که دفترچه را میفرستید فوقش دو سه ماه از خدمت تان باقی مونده باشه !!
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

1. پروژه کسر خدمت را میتونید در حین تحصیل ارشد هم بگیرید. هیچ مانعی نیست.
    2. احتیاج نیست دفترچه خدمت پست کنید. شما پروژه هاتون را انجام بدین ، هر موقع هم در این فرجه یک ساله خواستید دفترچه را پست کنید. البته واضحه که بهتره تا میتونید پروژه انجام بدین ، تا وقتی که دفترچه را میفرستید فوقش دو سه ماه از خدمت تان باقی مونده باشه !!
    موفق باشید
    چندتا سوال دیگر هم داشتم ممنونم می شوم من را راهنمایی کنید:

1-اول از همه از کجا باید شروع کنم؟ آیا می توانم از آن سازمانی که می خواهم از آن پروژه بگیرم مراجعه و نامه اعلام نیاز بگیرم یا باید حتما قبلش به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنم و پرونده تشکیل دهم؟
    2-اگر توی این فرجه یک ساله یکی از پروژه ها نا تمام باقی بماند چکار باید کرد؟ یعنی منظورم این است که فقط توی مدت این یک سال فرصت داریم که هرچقدر می تونیم کسر خدمت بگیریم و بعدش باید خدمت بریم یا بعد از اون فرجه یک ساله هم مثلا با داشتن نامه از آن سازمان می تونیم پروژه را کامل کنیم؟
    3- با پروژه کسر خدمت حداکثر چند ماه می توان کسری گرفت؟ آیا امکان دارد به غیر از آموزشی بقیه مدت خدمت را پوشش داد؟

از راهنمایی شما خیلی ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان، من اسفند 1390 از طریق بنیاد ملی نخبگان به ستاد کل معرفی شدم برای انجام پروژه جایگزین خدمت. منو به صنایع دفاع معرفی کردند و اونجا هم به من گفتن خودمون باهات تماس میگیریم. اوایل خرداد 91 از یکی از زیر مجموعه های ساصد تماس گرفتن. من هم پروپوزال مورد نظر اونها رو تا آخر خرداد تحویل دادم. اما بعد از 1 ماه به من گفتن پروژه قبلا انجام شده. از اون موقع تا الان به 2 دلیل پیگیر کار نبودم. اول نبود پروژه و دوم مشکلات شخصی حالا میخوام ببینم واسم مشکلی پیش میاد تو ستاد کل یا نه؟ نکنه کلا کنسل شه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    حتما پیگیری کن. سازمان های اداری با بد منطقی! رفتار می کنن. من بعد از چند ماه تعلل خودم پروندم دست یکی از همین ها گم شد. فقط باید میبودی و میدیدی چجوری طلب کارن که تو چون نیمدی پروندت گم شده حالا ما باید دوباره کاری کنیم پرونده تشکیل بدیم! انگار نه انگار که تو اونجا داری کار میکنی حقوق میگیری یه وظایفی داری که حالا اگر هم کار نکنی دیگه خراب کاری هم نباید بکنی که پرونده یکیو گم کنی!!!
    خلاصه این تجربه شخصی بود. حتما تو همین سال تکلیفش رو مشخص کن.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام دوستان خوب
    من میخوام این هفته برم پروژه جایگزین خدمت نخبگی رو تعریف و سازمانم رو مشخص کنم...
    میخوام بدونم که کجا بهترین جا برای گذروندن پروژه جایگین خدمت هست؟
    نمیخوام زیاد گیر بدن و مثلاً هر ماه یک بار به اون سازمان سر بزنم و در کل وقتم رو نگیره...
    چه کنیم دوستان؟
    ممنون

سلام دوستان.من حدود یک هفته پیش، از طریق سامانه ثریا مدارکم رو برای بنیاد فرستادم.کسی میدونه حدودا چه مدت طول میکشه تا جواب بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)