صفحه 1253 از 1402 نخستنخست ... 2537531153120312431244124512461247124812491250125112521253125412551256125712581259126012611262126313031353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,521 تا 12,530 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوستان سلام من چند سال پيش خدمت رو ابا پروژه جايگزين انجام دادم. از ستاد كل معرفي شدم وزارت دفاع و از اونجا به يه شركت زير مجموعه رفتم. و اموزشي هم رفتم مدرس كرج كه براي سپاه هست. حالا ميخوام فرمي رو پر كنم براي سفارت. ميخوام بدونم خدمت من كجا ميشه. ارتش يا سپاه؟!!!از كجا ميشه اين رو دقيق فهميد؟چون رو كارت كه نزده و پليس ١٠ هم گفت توو سيستم ما نميزنه
    وزارت دفاع جدا از سپاه و ارتش هست.
    برای.شما در واقع خدمتتون در وزارت دفاع بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    دوستانی که مرحله تشکیل پرونده رو انجام دادند ممنون میشم اگه به سؤال بالا پاسخ بدند.
    سلام
    اشتباهی پیش نیومده روندش همینه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemimc2 نمایش پست ها
    از دوستانی که مراحل ثبت نام در دانشگاه دفاع را طی کردند ممنون میشم به این سوال پاسخ بدن.

سلام بعید میدونم.
    فقط شما رو معرفی کرده

Junior Member

سلام میشه ارتش محل خدمتتون
    ربطی به مکان اموزشی نداره، کسایی که ازاین روش میگذرونن سربازی رو جطو ارتش حساب میشن نه سپاه

لطف میکنین در مورد اموزشی نخبگان و فرقش با اموزشی عادی و مزایاش بگین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    دوستان سلام من چند سال پيش خدمت رو ابا پروژه جايگزين انجام دادم. از ستاد كل معرفي شدم وزارت دفاع و از اونجا به يه شركت زير مجموعه رفتم. و اموزشي هم رفتم مدرس كرج كه براي سپاه هست. حالا ميخوام فرمي رو پر كنم براي سفارت. ميخوام بدونم خدمت من كجا ميشه. ارتش يا سپاه؟!!!از كجا ميشه اين رو دقيق فهميد؟چون رو كارت كه نزده و پليس ١٠ هم گفت توو سيستم ما نميزنه

Junior Member

سلام به همه ی دوستان عزیز،
    من اخیراً(یعنی حدود یکی دو ماه پیش) شنیدم که اگر کسی کسر پروژه انجام داده باشه و کسری گرفته باشه و بعد برای پروژه ی جایگزین خدمت بنیاد هم پذیرفته بشه دیگه مدت کسری رو از 14 ماه براش کم نمیکنن. در واقع هر چی کسری گرفته باشه بازم باید یه پرژه ی 14 ماهه انجام بده. کسی از دوستان به تازگی تجربه ای در این مورد داره که بتونه در این مسئله رو روشن کنه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    خواستم بپرسم من دوتا مقاله isi و دوتا مقاله کنفرانسی داخلی و همچنین معدل ارشد ۱۷ بدون پایان نامه(پایان نامه ۱۹شدم) و همچنین همکاری با یه شرکت دانش بنیان در زمینه رشته داشتم خواستم بدونم امکانش هست بتونم پروژه جایگزین خدمت بگیرم؟
    کسی میتونه حدودی بگه که شرایط رو دارم یا نه چون جدول رو دیدم ولی باز مطمئن نیستم
    خواهشا راهنماییم کنید ممنون

Junior Member

سلام.ممنون از همه اونایی که تجربیاتشون رو در اختیار ما نابلدها!قرار میدن.اول اینکه اگر کسی لطف کنه بگه مرال پروژه گرفتن تو ب م ن به چه صورته ممنون میشم.دوم اینکه من توپستای قبل دیدم که ی فایلی هست برای محاسبه امتیاز اما نتونستم امتیاز خودمو دربیارم.اگر زحمتشو بکشید ممنون میشم.من لیسانسم در ازاد بروجرد بوده با معدل 16.45، ارشد در علوم تحقیقات تهران که معدل نمرات دروسم 17.01 و دفاع پایان نامم 18.5.که با احتساب دوتا کنفرانسم به 19 میرسه حداقل. دوتا کنفرانس داخلی دارم با ارائه شفاهی(که یکیشون واقعا ارائه شفاهی بوده ولی اون یکی برگذار نشد اما مدرک ارائه شفاهی داد بهم!!)یه مقاله واسه ژورنال علمی پژوهشی داخلی که فکر میکنم اکسپت بشه به احتمال زیاد.با این تفاسیر امتیازم به حد نصاب مجاز برای گرفتن پروژه میرسه؟!(اگه علمی پژوهشیه اسکپت نکنه چی؟!حتما باید چاپ بشه یا اکسپتش کفایت میکنه؟!)با این رزومه میتونم اقدام کنم تو ب م ن برای پروژه 14ماهه؟چیزی که من خوندم بنیاد ملی نخبگان 14 ماه کسری میده،اموزشی مخصوص خودشم داره،بعدش دیگه تموم میشه و نیاز نیست 21 ماه خدمت کلی محاسبه بشه براشو کسری از 21 ماه منظور بشه.
    بعد من اگر الان رزومه ام رو اپلود کنم برای تشخصی نخبگی،چقد زمان میبره؟من ی ماه دذیگه میخوام مدارک پست کنم و ثبتنام واسه سربازی.اگر خیلی طول بکشه،بنظرتون بهتر نیست که از ب ن ن م اقدام کنمو دوتا پروژه بگیرم؟
    ببخشید طولانی شد!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7281 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    خواستم بپرسم من دوتا مقاله isi و دوتا مقاله کنفرانسی داخلی و همچنین معدل ارشد ۱۷ بدون پایان نامه(پایان نامه ۱۹شدم) و همچنین همکاری با یه شرکت دانش بنیان در زمینه رشته داشتم خواستم بدونم امکانش هست بتونم پروژه جایگزین خدمت بگیرم؟
    کسی میتونه حدودی بگه که شرایط رو دارم یا نه چون جدول رو دیدم ولی باز مطمئن نیستم
    خواهشا راهنماییم کنید ممنون
    با سلام
    مقالات ISI اگر نویسنده ها شامل خود شما و اساتید راهنمایتان باشند، بین80 تا 100 امتیاز می گیرید(بستگی به کیفیت مجله). اگر مقالات کنفرانسی هایتان رو قبول کنند حداکثر 20 امتیاز بهتون میدن، معدل نهایی ارشدتون مهمه اگر نمره پایانامه در معدل تاثیر ندارد پس معدل نهایی شما همان 17 می باشد که هیچ امتیازی را شامل نمی شود اما اگر تاثیر داشته باشد معدل نهایی شما حدودا 17.37 می شود که از آن حدودا 18 امتیاز می گیرید.امتیاز مرتبط با همکاری با شرکت های دانش بنیان رو اطلاع ندارم. جمعا شما 120 تا 140 امتیاز می گیرید فقط دقت کنید این امتیاز با معدل نهایی همراه با نمره پایانامه می باشد.
    چند هفته پیش من برای راستی آزمایی مدارک به بنیاد نخبگان تهران مراجعه کردم و طبق گفته کارشناس های مربوطه جایزه نظام وظیفه تخصصی از حالت مقایسه امتیاز خارج شده اگر حد نصاب را بیاورید قبولید (موقع راستی ازمایی هم تقریبا نتیجه رو بهتون میگن) پس اگز شما امتیاز بالای 130 را بیاورید به احتمال خیلی زیاد جایزه رو خواهید گرفت. می توانید با عضویت در مجلات تخصصی امتیاز خود را حداکثر تا 20 (30) امتیاز بالا ببرید و احتمال قبولیتان را بالاتر ببرید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    با سلام
    مقالات ISI اگر نویسنده ها شامل خود شما و اساتید راهنمایتان باشند، بین80 تا 100 امتیاز می گیرید(بستگی به کیفیت مجله). اگر مقالات کنفرانسی هایتان رو قبول کنند حداکثر 20 امتیاز بهتون میدن، معدل نهایی ارشدتون مهمه اگر نمره پایانامه در معدل تاثیر ندارد پس معدل نهایی شما همان 17 می باشد که هیچ امتیازی را شامل نمی شود اما اگر تاثیر داشته باشد معدل نهایی شما حدودا 17.37 می شود که از آن حدودا 18 امتیاز می گیرید.امتیاز مرتبط با همکاری با شرکت های دانش بنیان رو اطلاع ندارم. جمعا شما 120 تا 140 امتیاز می گیرید فقط دقت کنید این امتیاز با معدل نهایی همراه با نمره پایانامه می باشد.
    چند هفته پیش من برای راستی آزمایی مدارک به بنیاد نخبگان تهران مراجعه کردم و طبق گفته کارشناس های مربوطه جایزه نظام وظیفه تخصصی از حالت مقایسه امتیاز خارج شده اگر حد نصاب را بیاورید قبولید (موقع راستی ازمایی هم تقریبا نتیجه رو بهتون میگن) پس اگز شما امتیاز بالای 130 را بیاورید به احتمال خیلی زیاد جایزه رو خواهید گرفت. می توانید با عضویت در مجلات تخصصی امتیاز خود را حداکثر تا 20 (30) امتیاز بالا ببرید و احتمال قبولیتان را بالاتر ببرید.
    موفق باشید
    بابت راهنماییت دمت گرم.فقط در مورد عضویت تو مجله های تخصصی میشه بیشتر راهنمایی کنی؟رشته ام مهندسی عمرانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7281 نمایش پست ها
    بابت راهنماییت دمت گرم.فقط در مورد عضویت تو مجله های تخصصی میشه بیشتر راهنمایی کنی؟رشته ام مهندسی عمرانه
    خواهش میکنم، بایستی شما در یکی یا دوتا از انجمن های تخصصی مرتبط با رشته عمران عضویت بگیرید، مثلا برای رشته من که مهندسی مکانیک هستش، انجمن مهندسان مکانیک ایران، انجمن ارتعاشات و آکوستیک ایران و ... موجود بود که من در دوتا از آن ها عضویت داشتم. می توانید این انجمن ها را با جستجو کردن در گوگل بیابید که اکثرا تصویر یک سری مدارک شخصی و فیش بانکی را جهت عضویتتان دریافت می کنند.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)