صفحه 1259 از 1402 نخستنخست ... 2597591159120912491250125112521253125412551256125712581259126012611262126312641265126612671268126913091359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,581 تا 12,590 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

من که ایمیل زدم برای غیبت خوردن نوبت دادن گفتن حضوری بیاین پیگیری کنین، تلفنی زنگ زدم گفتن هفته دیگه چک کنین درست میشه... الان موندم چکار کنم... اون چیزی هم که بچه ها گفتن گویا اهمیت چندانی نداره.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من برای آموزشی تیر ثبت نام کردم و تو اردیبهشت هم رفتم مطمئن شدم که اسمم ثبت شده و مسئولش گفت یکی دوهفته قبلش برات sms میاد میگن چی کار کنی ولی تا حالا sms نیومده به داعا هم چند بار ایمیل زدم جواب ندادن حتی وقت ملافات هم خواستم که اونم جواب ایمیلم رو ندادن! میدون سپاه رفتم زده آموزشی نخبگان ولی تاریخش همون اعزام قبلیه! برگه سفید رو هم گرفتم که وضعیت اون هم تغییری نکرده! کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که باید چکار کنم؟

Junior Member

سلام بر همه دوستان
    من برای آموزشی تیر ماه اقدام کردم، پیامک آمد که پادگان شهید مدرس کرج اول تیرماه حاضر باشم.
    یه چندتا سوال داشتم
    1) من دانشجو هستم آیا منم باید برگه سفید داشته باشم یا نیازی نیست.
    2) معاینه پزشکی هم رفتم ولی دکتر فرم رو برداشت و گفت در سیستم ثبت کردم و هیچ تاییدیه ای به من نداد، الان چه کنم.
    3) اول تیر جمعه هست آیا باید جمعه رفت یا شنبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام، زمان ما برگ سفید نمیخواست مدرسی. من خودم با همون برگ سبز رفتم، تاریخ اعزامم هم 1 شهریور بود و هنوز 2 ماه مونده بود به تاریخش! محل اعزامم عجب شیر بود! ولی هیچ حرفی نزدن! همونجا برگه ها رو گرفتن و اصلا چک هم نکردن.
    در مورد غیبت هم، بعضی از بچه ها بودن که تا چند ماه هم غیبت خورده بودن و مشکلی نداشتن! ولی حتما برگ معاینه و واکسن رو همراهتون داشته باشید.
    اینا تجربه های من بود. البته من 95 آموزشی بودم شاید الان روند عوض شده باشه.
    خیلی ممنونم
    فقط امکانش هست درباره مرخصی ها هم توضیح بدید؟
    مثل بقیه پادگان ها اجازه خروج بعد ساعات اداری تا زمان حضور و غیاب میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJJADTRANS نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    فقط امکانش هست درباره مرخصی ها هم توضیح بدید؟
    مثل بقیه پادگان ها اجازه خروج بعد ساعات اداری تا زمان حضور و غیاب میدن؟
    بله معمولا همیشه میدادن از 4 بعد از ظهر یا گاها از 5.5 به بعد تا فردا ساعت 6. جمعه ها هم همینطور. به غیر از شبایی که کارهای خاصی هستش مثل رزم شبانه و غیره. یه هفته قم هم هست که کلا فقط یه عبارت در موردش یه کار می برم : "آخ جون"

Junior Member

دوستان 1 تیر کسی رفته برگه سفید بگیره؟
    اسم پادگان آموزشیتون رو درست نوشته؟
    تو اطلاعیه داعا نوشته به همون جایی که تو برگه سفید نوشته شده باید مراجعه کنیم
    برای من پادگان پرندک نوشته شده (نزاجا 02)

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم
    توی این یک ماه سعی کن با سازمان های مختلفی که پروژه میدن مانند دانشگاه امام حسین و مالک اشتر و ... ارتباط برقرار کنی و سر یه موضوع پروژه باهاشون کنار بیای که وقتی رفتی دانشگاه دفاع ملی خودت بهشون پیشنهاد بدی کجا بندازنت.
    بله یک ماه باید صبر کنی.
    مسائل آموزشی و... را کلا بزار کنار و فقط یکماه صبر کن.پس از مراجعه شما به دانشگاه دفاع ملی محل آموزشی شما به مرکز نخبگان تغییر میکنه و پس از اون شما مختارید که برای آموزشی تیر یا دی ماه ثبت نام کنید.
    موفق باشید
    سلام .
    آخه تو سایت داعا نوشته امکان نداره خودتون سازمان پروژه دهنده رو انتخاب کنین ؟
    شما خودتون این کارو انجام دادین؟
    و اگه این کار شدنیه از اون سازمان هایی که میگین باهاشون هماهنگ بشین ، لازمه نامه ای بگیریم و بیاریم برا داعا یا همین طور شفاهی بگیم ما با فلان سازمان سر یه پروژه به توافق رسیدیم کافیه؟

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید .
    من سال پیش شهریور دفاع کردم و هنوز برای بنیاد اقدام نکردم . خلاصه ای از رزومه م رو میزام .
    معدل کارشناسی 14.86 بدون ضریب سراسری روزانه
    معدل ارشد 17.36 بدون ضریب سراسری نیمه حضوری
    4 مقاله بین الملل کوارتر 1
    یک مقاله داخلی
    سه کتاب ترجمه اسم اول و دوم
    4 طرح پژوهشی با زمان شروع و پایان در زمان دانش اموختگی
    عضو شرکت دانش بنیان با 21 ماه سابقه بیمه
    عضویت در انجمن های علمی تخصصی
    1- از همه مهمتر آیا من با این رزومه قبول میشم به دلیل معدل کارشناسیم ؟ روال کاری چطوره ؟ و کی باید خودمو معرفی کنم ؟
    2- من که ارشدم نیمه حضوری بوده موردی داره برای بنیاد ؟
    3- من میتونم بعد از اموزشی به شرکت دانش بنیان برگردم یا خودشون تعیین می کنن کجا برم ؟
    4- بعضی از دوستان که ازشون پرسیدم میگفتن ما تقریبا چند هفته فقط رفت و امد میکردیم تا موفق شدیم کارهاشون انجام بدیم . واقعا اینطوری سخته مراحلش؟
    5- در چه مرحله ای من اجازه خروج از کشور دارم باید کل 2 سال رو صبر کنم تا پایان خدمت میدن و بعدش برم؟
    ممنون از محبتتون

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    کسی از دوستان برای پروژه به وزارت صنایع معرفی شده ؟ تجربه ای هست ؟ به طور کل برای رشته مدیریت کدام ارگان ها رو مناسب می دونین ؟

دوستان سلام، خواستم محض اطلاع بگم که از زمان تحویل مدارک پایان کار و پایان کارت تا ثبت پایان خدمت تو سامانه پلیس +10 برای من 36 روز طول کشید. دیدم بعضی از دوستان اینجا سوال می پرسیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)