صفحه 1264 از 1402 نخستنخست ... 2647641164121412541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127112721273127413141364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,631 تا 12,640 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام به همه دوستان
    ممنون میشم اگر کسی شماره جهاد خودکفایی ندسا(شماره مرکز نخبگانش یا هر شماره ی دیگه ای که به اونجا ربط داره) رو داره برای بنده بفرسته. متاسفانه گوشیم ریست شده و تمامی شماره هام حذف شدند.
    با تشکر

Junior Member

سلام من در سامانه ی سینا ثبت نام کردم ولی هیچ یک از فرم های سوابق
    تحصیلی ، مقاله ها بالا نمی آید که چیزی اپلود کنم
    یعنی آدرس های
    portal.bmn.ir/ ...

میخاستم برای همه اینجوری هست ؟ کلا سیستم قطع شده یا موقتی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ST1396 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت همه دوستان
    مراحل پذیرش رخواست دمت فناور (پروژه جایگزین خدمت) رو به همراه پاسخ به بعضی سوالاتتون میخاستم اعلام کنم، چون خودم اون موقع که درخواست دادم تا لحظه‌ای که درخواستم به لطف خدا پذیرفته شد، خیلی سردرگم بودم که در هر مرحله چه اتفاقی میوفته و نتیجه چی میشه...
    دوستان بعد از ثبت نام در سامانه و پر کردن مدارک و اطلاعات درخواستی (حتما و تأکید می‌کنم حتما سعی کنید کامل و بدون نقص پر کنید اطلاعات رو، چون به شخصه خود من به دلیل نقص بخشی (فقط بخشی) از مدارک مقالات، حدود یک ماه و نیم کارم عقب افتاد) چنانچه شرایط اولیه رو داشته باشید، امکان درخواست برای خدمت فناور براتون باز میشه... (پیش از ثبت‌نام از روش‌های امتیازدهی حتما مطلع بشید تا درخواستتون نسوزه، چون مثل ویدئو چک والیبال با دوبار رد شدن درخواستتون، دیگه برای همیشه، امکان ارائه هر درخواستی از شما گرفته میشه)... بعد اگر طبق ادعاهای خودتون و با فرض این که هر ادعایی که داشتید، درست بوده، وارد مرحله بررسی اطلاعات میشید...وگرنه همون ابتدا (شاید کمتر از یک هفته) درخواستتون رد میشه...بعد از بررسی اطلاعات و مدارک، وارد بخشی برابر با اصل کردن مدارک میشید که اونجا بایستی مطابق توضیحات درون سایت، اصل مدارک و مستندات ادعاهای خودتون (که قبلا عکس یا اسکن و... رو در سایت بارگذاری کردید) رو به یکی از مراکز تعیین شده تحویل بدید...دوستان این مرحله حساس و بسیار تعیین کننده است...اگه از این مرحله با موفقیت عبور کنید، کار تموووووووووووووومه... هر چند که بهتون اعلام نمیشه که تمومه و میگن بایستی در کمیسیون بررسی بشه...اما چرا میگم تمومه وقتی قراره توی کمیسیون بررسی بشه؟ چون که احتمال رد درخواست توی کمیسیون، برای درخواست‌هایی وجود داره که حالت رقابت بین افراد وجود داشته باشه مثل فلان بورسیه که امکان پذیرش برای همه به دلیل محدودیت ظرفیت نیست، در حالی که درخواست خدمت فناور، رقابتی نیست (یه جورایی رکوردی هستش، مثل دو میدانی و وزنه برداری که اگه به یه حد نصاب‌هایی برسن، سهمیه دریافت می‌کنن) و فقط با رسیدن امتیاز به حداقل تعیین شده، درخواست پذیرفته خواهد شد...فقط باید صبوری کنید تا کمیسیون تشکیل و صورت جلسه مربوطه تنظیم و اسامی‌تون ثبت سیستمی بشه...
    یه نکته هم بگم که به طور کلی درخواست پروژه جایگزین خدمت به دو دسته فناور و عادی تقسیم میشه که کمیسیون‌های هر کدوم، جداگونه تشکیل میشه...برای همین دو نفری که هم‌زمان یکی برای خدمت فناور درخواست داده و دیگری پروژه جایگزین خدمت عادی، ممکنه که زمان‌های پذیرش درخواستشون متفاوت باشه...
    یا حق...
    سلام
    یه سوال در خصوص سابقه بیمه داشتم
    آیا لازمه که موقع ثبت درخواست حتما در شرکت فناور شاغل باشیم؟
    یا مثلا امکانش هست که از آخرین بیمه ای که شرکت رد کرده برامون، چند ماه گذشته باشه؟؟

Junior Member

سلام . دوستان چرا امکان ویرایش هنگام اپلود مدرک تحصیلی فراهم نیست؟ یک اشتباه انجام دادم نمی دونم چی جوری ویرایش کنم؟

سلام دوستان
    اگه کارت سبز داشته باشیم باز لازمه که آموزشی بریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kasep10 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا کسی از گواهی اشتغال به خدمت بنیاد برای آزادسازی مدرک استفاده کرده؟ روند آزادسازی مدرک با این نامه چجوریه و چه مزیتهایی داره
    واقعا ممنون میشم اگر کسی پاسخ بده

سلام
    من رفتم دانشگاه خودم و برگه رو نشون دادم و مسئول این کارا با یکم زنگ زدن به اینور و اونور راضی شد تا من مدرکم رو با تسویه وام و پرداخت هزینه تحصیلم آزاد کنه...

سلام
    من كارم تمام شده و پروژم با بقيه الله بوده، شرطشون براي دادن نامه ي پايان طرح دادن مقاله بود، من مقالم توي مجله اي چاپ شد كه pubmed و scopus بوده و حالا مي گن چون مجله ISI نيست و من حقوق ازشون مي گرفتم بايد ٢-٣ ميليون جريمه بدم (ميگن طبق فرمول بايد محاسبه بشه)، دوستان كسي اطلاع داره اصلا همچين قانوني وجود داره؟ خواهشاً اگر كسي مي دونه بگه

Junior Member

اگر توافق بر این باشه و قرار دادی وجود داشته باشه و یا تعهدی که حتما باید پول رو برگردونید، باید اینکار رو بکنید، وگرنه اصرار کنید که این مدرک رو به شما نشون بدن که موظف به پرداخت جریمه هستید یا نه . خلاصه اگر جواب ندادن ، اول از همه برید به مدیر اون مجموعه شکایتتون رو ارجاع بدید و اگر رسیدگی نکردن با داعا صحبت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhiden نمایش پست ها
    سلام
    من كارم تمام شده و پروژم با بقيه الله بوده، شرطشون براي دادن نامه ي پايان طرح دادن مقاله بود، من مقالم توي مجله اي چاپ شد كه pubmed و scopus بوده و حالا مي گن چون مجله ISI نيست و من حقوق ازشون مي گرفتم بايد ٢-٣ ميليون جريمه بدم (ميگن طبق فرمول بايد محاسبه بشه)، دوستان كسي اطلاع داره اصلا همچين قانوني وجود داره؟ خواهشاً اگر كسي مي دونه بگه
    من هم اونجا بودم و کارم قبل عید تموم شده. اگه بیشتر از 14 ماه حقوق گرفتید، بقیه اش رو باید برگردونید، اما اگه 14 ماه بوده فکر نمی کنم موظف باشید پولی بهشون بدید. بعدش هم اگه مقاله ISI نبوده مقصر سرپرست طرح بوده نه شما! من خودم 2 ماه اضافه حقوق داشتم ولی چون مقاله م خیلی با کیفیت بود اون مقدار رو جایزه دادن بهم.
    یه توصیه ای هم بکنم، سیستم ریسیرچ شون خیلی بده! هیچی آپلود نمیشه! من با هزار دردسر پایان کارم رو گرفتم! 3 هفته دوندگی کردم! امیدوارم الان اوکی شده باشه! موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    من هم اونجا بودم و کارم قبل عید تموم شده. اگه بیشتر از 14 ماه حقوق گرفتید، بقیه اش رو باید برگردونید، اما اگه 14 ماه بوده فکر نمی کنم موظف باشید پولی بهشون بدید. بعدش هم اگه مقاله ISI نبوده مقصر سرپرست طرح بوده نه شما! من خودم 2 ماه اضافه حقوق داشتم ولی چون مقاله م خیلی با کیفیت بود اون مقدار رو جایزه دادن بهم.
    یه توصیه ای هم بکنم، سیستم ریسیرچ شون خیلی بده! هیچی آپلود نمیشه! من با هزار دردسر پایان کارم رو گرفتم! 3 هفته دوندگی کردم! امیدوارم الان اوکی شده باشه! موفق باشید.
    سلام. ببخشید میتونم بپرسم حقوق بین مراکز فرق میکنه میزانش؟ من به تازگی در حال انجام امور اداری هستم و برای رفتن به هرکدام مراکز در حال تحقیق هستم. بقیه الله از بقیه بهتر حقوق میده؟ و اینکه چقدره.؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)