صفحه 1269 از 1402 نخستنخست ... 2697691169121912591260126112621263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771278127913191369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,681 تا 12,690 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام به دوستان. من خارج از کشور مدرک فوق لیسانسم رو گرفتم و قصد دارم برای پروژه سربازی برای مقیم های خارج از کشور (نظام وظیفه دانش آموختگان برتر) اقدام کنم. چند تا سوال داشتم که خیلی ممنون میشم اگه بتونین بهشون پاسخ بدین، چون کسی توی ایران پاسخگو نیستش...
    - فاز اول: وارد کردن دستاورد های علمی در سامانه سینا: معدل در دانشگاه های خارج از کشور از 4 حساب میشه ولی سامانه سینا معدل رو از 20 میخواد. آیا با علم به اینکه شخصی معدل 4 داره و دانشگاهش هم جز 400 دانشگاه برتر دنیاس، می توان فرض کرد که معدل در مقیاس 20 هم 20 میشه؟ اگر نه، آیا فرمولی برای تبدیل معدل از مقیاس 4 به 20 وجود داره یا نه؟
    - فاز دوم: با فرض اینکه امتیاز شخص به حدنصاب لازم برای انجام پروژه رسید و شخص به نظام وظیفه معرفی شد: آیا برای انجام پروژه باید در ایران حضور داشت یا از خارج از کشور هم میتوان کار کرد؟ (من میدونم که برای 45 روز آموزشی باید در ایران بود، در طول مدت انجام پروژه سربازی منظورم هستش)

پیشاپیش از کمک شما خیلی سپاسگزارم... واقعا توی ایران من از هر ارگانی سوال میپرسم، به سایر ارگان های درگیر ارجاع میدن و هیچ جواب درست حسابی ای نمیدن... بازم ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط sinadaneshvar نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من خارج از کشور مدرک فوق لیسانسم رو گرفتم و قصد دارم برای پروژه سربازی برای مقیم های خارج از کشور (نظام وظیفه دانش آموختگان برتر) اقدام کنم. چند تا سوال داشتم که خیلی ممنون میشم اگه بتونین بهشون پاسخ بدین، چون کسی توی ایران پاسخگو نیستش...
    - فاز اول: وارد کردن دستاورد های علمی در سامانه سینا: معدل در دانشگاه های خارج از کشور از 4 حساب میشه ولی سامانه سینا معدل رو از 20 میخواد. آیا با علم به اینکه شخصی معدل 4 داره و دانشگاهش هم جز 400 دانشگاه برتر دنیاس، می توان فرض کرد که معدل در مقیاس 20 هم 20 میشه؟ اگر نه، آیا فرمولی برای تبدیل معدل از مقیاس 4 به 20 وجود داره یا نه؟
    - فاز دوم: با فرض اینکه امتیاز شخص به حدنصاب لازم برای انجام پروژه رسید و شخص به نظام وظیفه معرفی شد: آیا برای انجام پروژه باید در ایران حضور داشت یا از خارج از کشور هم میتوان کار کرد؟ (من میدونم که برای 45 روز آموزشی باید در ایران بود، در طول مدت انجام پروژه سربازی منظورم هستش)

پیشاپیش از کمک شما خیلی سپاسگزارم... واقعا توی ایران من از هر ارگانی سوال میپرسم، به سایر ارگان های درگیر ارجاع میدن و هیچ جواب درست حسابی ای نمیدن... بازم ممنون.

سلام دوست عزیز
    شما موردتون خیلی خاصه بنظرم باید از خود کارشناسان بنیاد بپرسید یا از طریق شماره تماس 09601 یا ایمیل زدن به بنیادنخبگان
    در مورد سوال دومتون : با توجه به رشته اتون و نوع پروژه و سازمانتون امکانش هست که حتی غیر حضوری پروژه رو انجام بدین و فقط گزارش های چند ماه به سازمانتون بدید.بازم تاکیید میکنم بستگی به سازمان و نوع پروژه داره
    بودن کسانی که غیر حضوری انجام دادن و فقط گزارش ماهانه میدادن به سازمانشون

واقعا از پاسخگویی شما سپاسگزارم. اینکه عده ای بودن که قبلا پروژه رو به صورت غیرحضوری انجام دادند، برای من خیلی خبر خوبیه.
    بازم ممنونم ازتون. موفق باشید.

Junior Member

با سلام من شنبه 27 مرداد نخبگیم احراز شد و تو مرحله ارسال نامه به ستاد کل نیروهای مسلح هستم ولی هنوز ملاقات حضوری به داعا رو نرفتم چون گفتن یک ماه بعد از تاریخ باید بریم از اونجایی که معافیت تحصیلیم تموم شده بود مجبور به ارسال دفترچه شدم و 1 شهریور اعزام هستم الان باید چیکار کنم؟ آموزشی رو برم یا اگه نرم غیبت میخورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaes نمایش پست ها
    با سلام من شنبه 27 مرداد نخبگیم احراز شد و تو مرحله ارسال نامه به ستاد کل نیروهای مسلح هستم ولی هنوز ملاقات حضوری به داعا رو نرفتم چون گفتن یک ماه بعد از تاریخ باید بریم از اونجایی که معافیت تحصیلیم تموم شده بود مجبور به ارسال دفترچه شدم و 1 شهریور اعزام هستم الان باید چیکار کنم؟ آموزشی رو برم یا اگه نرم غیبت میخورم؟
    سلام چ مدت طول کشید احراز نخبگی تون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaes نمایش پست ها
    حتما با خود داعا تماس بگیر و بپرس، اونا راهنماییت میکنن

Junior Member

سلام دوستان . من 25 تیر درخواست نخبگان دادم. 6 مرداد نقص پرونده خوردم(عنوان مقاله از چک لیست انتخاب شود!!) همان روز اصلاح کردم. امروز 4 شهریور هست و اصلا هیچ پیامی بنده دریافت نکردم. من بارها بارها تماس گرفتم ، تو سامانه ی پاسخگویی پیام گذاشتم. هیچکسی جواب نمیدن فقط میگن صبر کنید. می خواستم بدونم کسی هست جدیدا پرونده ارسال کرده باشه و شرایطش مثل من باشه؟ من حداکثر تا چه موقعه ای باید صبر کنم؟؟ ... کمکم کنید... زندگیم بهم ریخته... ممنون

سلام دوستان
    نظام وظیفه فناور فرستادم . امتیازی که خودم حساب کردم 700 میشه ولی قسمت فناورم 45 امتیاز میشه . کسی تجربه ای داره که اگه حداقلی که تو سایت نوشته یعنی 60 امتیاز رو از فناور نیاریم چی میشه؟ یعنی قبول نمیکنن؟

Junior Member

سلام. کسی میدونه روند انصراف از طرح نخبگی به چه شکل هست؟ من رو مجبور کردن همون داعا بمونم در حلیکه اعلام نیاز داشتم از یه جای خوب مربوط به رشتم. تو داعا هم یه پروژه نامرتبط با رشتم میخوان بم بدن که خدا عالمه که اونا چی میخوان چه مقاله ای بخوان و چند تا بخوان تا دست از سرم بردارن. فکر کنم همون سربازی معمولی برم راحت تره. حداقل معلمومه کی شروع می شه کی تموم می شه و چی از آدم می خوان. راهش اینه که اونا عدم توانایی علمی بدن؟ یا اینکه خودم انصراف بدم از سربازی. البته هنور پروپوزال نزدن برام.

Junior Member

من فرستادم تایید نهایی م اومد بعد اصلاح نواقص یه روز بعدش برای تایید برابر اصل دوعت شدم روز بعدش رفت کارگروه بعد چند روز نامه زدن به داعا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)