صفحه 1270 از 1402 نخستنخست ... 2707701170122012601261126212631264126512661267126812691270127112721273127412751276127712781279128013201370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,691 تا 12,700 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه روند انصراف از طرح نخبگی به چه شکل هست؟ من رو مجبور کردن همون داعا بمونم در حلیکه اعلام نیاز داشتم از یه جای خوب مربوط به رشتم. تو داعا هم یه پروژه نامرتبط با رشتم میخوان بم بدن که خدا عالمه که اونا چی میخوان چه مقاله ای بخوان و چند تا بخوان تا دست از سرم بردارن. فکر کنم همون سربازی معمولی برم راحت تره. حداقل معلمومه کی شروع می شه کی تموم می شه و چی از آدم می خوان. راهش اینه که اونا عدم توانایی علمی بدن؟ یا اینکه خودم انصراف بدم از سربازی. البته هنور پروپوزال نزدن برام.
    سلام، تا اونجایی که می‌تونی ریر بار نوشتن پروپوزال نرو. بهترین راه اینه که از داعا نامه‌ی "عدم نیاز" بگیری و بعد از مرکز نخبگان بخوای به همون سازمانی که نامه‌ی
    "اعلام نیاز" داری بفرستنت. حتی دیدم یه نفر بعد از 6 ماه از سازمان اولی که معرفی شده بود عدم نیاز گرفت و رفت جایی که می‌خواست. احیانا به پژوهشکده‌ی آماد معرفی نشدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SadioDaleone نمایش پست ها
    سلام، تا اونجایی که می‌تونی ریر بار نوشتن پروپوزال نرو. بهترین راه اینه که از داعا نامه‌ی "عدم نیاز" بگیری و بعد از مرکز نخبگان بخوای به همون سازمانی که نامه‌ی
    "اعلام نیاز" داری بفرستنت. حتی دیدم یه نفر بعد از 6 ماه از سازمان اولی که معرفی شده بود عدم نیاز گرفت و رفت جایی که می‌خواست. احیانا به پژوهشکده‌ی آماد معرفی نشدی؟
    ممنون. مشکل اینجاست که فکر نکنم اینا همکاری کنن و عدم نیاز بزنن. احتمالا به جای عدم نیاز عدم تونایی علمی میده. اگر عدم نیاز می داد که خوب بود

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم، بعد از گرفتن نامه عدم نیاز باید به چه عنوانی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح وقت گرفت؟ یعنی ایمیلی که می زنیم عنوانش مثلا باید "معرفی" باشه؟

سلام. اقا من الان هشت ماه خدمتم. از طرفی هم مقالاتم که داره کم کم چاپ میشه میذارمشون سامانه سینا و داره امتیازم میره بالا. سوالم اینه که; اگه امتیازم به حد نصاب رسید, میتونم کسری بگیرم یا اینکه میگن شما اون مدت خدمتی که کردی از جیبت میره و جداگانه باید ۱۴ ماه بیای پروژه برداری? هیچ راهی واسه کسری گرفتن وجود نداره در حین خدمت?

سلام دوستان تو رو خدا پاسخ بدین
    بین نظام وظیفه فناور و دانشگاهی کدوم راحتتره و کمتر زمان میبره ؟ من شهرستان هستم و متاهل و برام مهمه خیلی رفت و امد نکنم به تهران . شرایط هم فناور رو دارم هم دانشگاهی.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست یک نمونه از گزارش های دوره ای سازمان به داعا رو برای من بفرسته
    من می خوام اولین گزارش دوره ای داعا رو بدم ولی فرمتش و بخش بندیش رو نمیدونم
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان

بنده یه جایی بصورت ساعتی میخوام برم کارکنم، شرکت مورد نظر گفته یه نامه بیار از سازمانت که داری پروژه واسش انجام میدی، بگه "استفاده از نخبه وظیفه مورد اشاره بلامانع است". این کار رو میکنن؟

Junior Member

سلام دوست عزیز... حتما با استادت هماهنگ کن، سر خود این کار رو انجام نده. خودش بهت نمونه گزارش میده و میگه چیا توش بنویس

سلام دوستان
    من لیسانس فیزیک دارم با معدل 14.80 از صنعتی اصفهان
    فوق روانشناسی از امام خمینی قزوین با معدل 18.19
    مدال نقره المپیاد دانش آموزی نجوم 1385
    مدال برنز المپیاد دانش آموزی نجوم 1387
    ترجمه کتاب (همراه استادم)
    تالیف کتاب (مولف فقط خودم هستم)

میخاستم بدونم با این رزومه بهم امتیازو میدن؟ با توجه به این که تغییر رشته دادم امتیاز مدال المپیاد رو حذف نمیکنن؟ و این که فقط یکی از مدالها حساب میشه یا هر دو؟
    و دوم این که تاریخ اعزام اول آبان هستش؛ شنیدم درخواست رو بدم سه ماه نخبگان می دوونه آدمو. چطوری میتونم به تعویق بندازم اعزام رو؟ پلیس+10 گفت چون دقیقه نود برگه سبز گرفتی احتمالش کمه به تعویق بندازن. راهش چیه که تعویق بیفته؟
    و سوم این که پروژه معادل رو توی روانشناسی بهم میدن دیگه؟ چون فیزیک فراموش کردم؛ نکنه پروژه فیزیک بدن و نتونم تغییرش بدم؟؟!!
    یک دنیا ممنون از پاسختون

با سلام.
    میخواستم ببینم بنیاد بعد از اینکه در همون مراحل اولیه رفع نقص میده و ما رفع نقص رو انجام میدیم، چند روز بعد از رفع نقص جواب نهایی رو بهمون میدن؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)