صفحه 1272 از 1402 نخستنخست ... 2727721172122212621263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771278127912801281128213221372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,711 تا 12,720 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alib3da2007 نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی بخیر
    من دانشجوی دکترا هستم و تو سامانه سینا ثبت نام کردم و تمام مدارکو آپلود کردم. طبق محاسبات خودم امتیاز لازمو دارم ولی هنگام ثبت درخواست به مشکل برمیخورم و اجازه ثبت داده نمیشه و پیام "شما حد نصاب امتیاز اولیه را کسب نکردید و ... "
    آیا کسی با این مشکل مواجه شده؟
    ممنونم

سلام
    رزومتون رو به صورت دقیق بگید؟؟
    حداقل امتیاز دانشجویان دکتری 150 هستش
    در ضمن معدل هم امتیاز منفی میتونه داشته باشه طبق ایین نامه جدید

دوستان سلام
    تاریخ نامه معرفی من به نخبگان نیروهای مسلح 27 شهریور97 هست ... در سایت بنیاد ملی نوشته که ظرف دو هفته پس از این تاریخ به دانشگاه دفاع ملی ایمیل بزنیم و وقت برای مراجعه حضوری بگیریم ... میخواستم ازتون بپرسم که آیا این روال درسته که باید دو هفته از تاریخ نامه بگذره یا همین الان هم ایمیل بزنم درست هست ....لطفا اگر اطلاع دارید از این موضوع راهنمایی بفرمایید
    سپاسگزارم

سلام
    با توجه به شرایطی که دارید به احتمال زیاد امتیاز لازم رو می اوردید...فقط دقت داشته باشید که امتیاز کتاب ها در صورتی لحاظ میشن که در بازه دانش آموختگی چاپ شده باشند ( نه دوره دانشجویی)

در مورد مسائل برگ سبز اطلاعی ندارم

موفق باشید

سلام
    همون برگه ای که برای نظام وظیقه دارید کفایت میکنه .... بنیاد در این زمینه سخت گیری نمیکنه ... نگران نباشید

سلام .... شما برای وقت گرفتن از دانشگاه دفاع ملی ایمیل زدید یا منتظر هستید که دو هفته ای که اعلام کردن سپری بشه
    نامه پذیرفته شدن من دقیقا یک روز بعد از شماست !

Junior Member

سلام، یک سوال ایا پایین بودن معدل کارشناسی(کمتر بودن از حد نصاب گفته شده برای بنیاد جهت نظام وظیفه تخصصی) امتیاز منفی محسوب میشه؟ آیا میشه با پایین بودن معدل کارشناسی ولی دارا بودن شرایط دیگه نسبت به احراز شرایط برای نظام وظیفه تخصصی امیدوار بود؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alivictim نمایش پست ها
    سلام، یک سوال ایا پایین بودن معدل کارشناسی(کمتر بودن از حد نصاب گفته شده برای بنیاد جهت نظام وظیفه تخصصی) امتیاز منفی محسوب میشه؟ آیا میشه با پایین بودن معدل کارشناسی ولی دارا بودن شرایط دیگه نسبت به احراز شرایط برای نظام وظیفه تخصصی امیدوار بود؟؟؟
    فکر نمیکنم چیزی به اسم امتیاز منفی داشته باشن. دیگه مینیمم امتیاز صفر منظور میشه ولی منفی که اصلا بی معنیه.

دوستان عزیز، لطفا اگر کسی می تونه به من جواب بده ممنون میشم. من 6 ماه پیش از نیروی انتطامی استان خودم اعلام نیاز گرفتم و پروپوزال رو توی استان تصویب کردم و فرستادن به پژوهشکده تهران واسه تصویب نهایی و ارسال نامه بکارگیری. در ضمن 5 ماه پیش از من خواستن که برای حفاظت اطلاعات مدارکم رو بدم تا استعلام اون رو هم بگیرن. متاسفانه امروز بهم اطلاع دادن که صلاحیت بنده رد شده است بعد از پیگیری دیدم که به خاطر فرصت مطالعاتی که در آمریکا داشتم بنده رو تایید صلاحیت نکردن و گفتن نمی تونن باهام همکاری کنن. می خواستم ببینم کسی هست منو تو این وضعیت راهنمایی کنه، واقعا گیج شدم بعد از 6 ماه میگن نمیشه. باید چیکار کرد.

دوستان عزیز، لطفا اگر کسی می تونه به من جواب بده ممنون میشم. من 6 ماه پیش از نیروی انتطامی استان خودم اعلام نیاز گرفتم و پروپوزال رو توی استان تصویب کردم و فرستادن به پژوهشکده تهران واسه تصویب نهایی و ارسال نامه بکارگیری. در ضمن 5 ماه پیش از من خواستن که برای حفاظت اطلاعات مدارکم رو بدم تا استعلام اون رو هم بگیرن. متاسفانه امروز بهم اطلاع دادن که صلاحیت بنده رد شده است بعد از پیگیری دیدم که به خاطر فرصت مطالعاتی که در آمریکا داشتم بنده رو تایید صلاحیت نکردن و گفتن نمی تونن باهام همکاری کنن. می خواستم ببینم کسی هست منو تو این وضعیت راهنمایی کنه، واقعا گیج شدم بعد از 6 ماه میگن نمیشه. باید چیکار کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl_Me نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان

از دوستانی که پروژه جایگزین خدمت به پایان رسوندن و تسویه حساب کردن خواهش میکنم راهنمایی کنند.

برای تسویه حساب یکی از مراحل ابطال دفترچه بیمه است.
    در سایت دانشگاه دفاع در این مورد نوشته: "نخبگان و استعدادهاي برتر بايستي با نامه اتمام كارسازمان بكار گيرنده به دايره وظيفه مركز عمليات ستادكل نيروهاي مسلح(جناب آقاي گيلوري)مراجعه نمايند و مهر تسويه حساب را در پشت برگه اتمام كار ثبت نمايند."
    اما اصلا نگفته این ستاد کجا هست؟؟
    اگر آدرس این ستاد و آقای گیلوری رو دارید لطفا به بنده هم اطلاع بدید.
    اگر نکته ای در روند تسویه هست که باید بهش توجه بشه خیلی ممنون میشم تجربیاتتون رو به اشتراک بگزارید.

خیلی خیلی ممنونم
    سلام، نیازی نیست پیش آقای گیلوری بروید، همان بیمه بروید و بیمه خود را قطع کرده و رسید را به مرکز نخبگان ببرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)