صفحه 1277 از 1402 نخستنخست ... 2777771177122712671268126912701271127212731274127512761277127812791280128112821283128412851286128713271377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,761 تا 12,770 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروپوزالم به تازگی تأیید شده و کارهای ابتدایی تشکیل پرونده رو انجام دادم. از طرفی از اونجایی که دفترچه پست کرده بودم، اعزامم تو سیستم اول آبان خورده شده. الان من باید برای آموزشی در تاریخ اعزامم برم یا اینکه دیگه نیاز نیست؟
    بهتره با داعا تماس بگیری و دقیقش رو بپرسی ولی به نظرم باید یا دی ماه اعزام بشی یا تیرماه، طبق مواردی که توی این صفحه هست:
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروپوزالم به تازگی تأیید شده و کارهای ابتدایی تشکیل پرونده رو انجام دادم. از طرفی از اونجایی که دفترچه پست کرده بودم، اعزامم تو سیستم اول آبان خورده شده. الان من باید برای آموزشی در تاریخ اعزامم برم یا اینکه دیگه نیاز نیست؟
    مشخصه که دیگه لازم نیست دوست عزیز

Junior Member

سلام،
    من دیروز پروپوزالم رو تحویل داعا دادم، گفتن که باید بدم به دژبانی و خودشون می‌رسونن به دبیر‌خونه ... می‌خواستم بدونم چقدر طول می‌کشه نامه‌ی شروع به کار زده بشه؟ برای پیگیری زنگ که می‌زنم کسی برنمی‌داره گوشی رو

Junior Member

از دژبانی میفرستن به دبیرخونه اصلی دانشگاه (یک تا دو روز ممکنه طول بکشه) و از اونجا میفرستن برای دبیرخونه مرکز نخبگان (فوقش سه روز). نامه ها توو نوبته! نمیدونم، ولی شاید تا دو ماه هم طول بکشه که جواب کارگروه بیاد!
    شما با دبیرخونه اصلی دانشگاه تماس بگیرین، بهتون میگن که نامه هارو کی فرستادن برای مرکز. البته میتونین یکم صبر کنین با دبیرخونه مرکز تماس بگیرین. من حدود یک ساعت پشت سر هم شمارشو گرفتم تا جواب دادن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Oblonsky نمایش پست ها
    سلام،
    من دیروز پروپوزالم رو تحویل داعا دادم، گفتن که باید بدم به دژبانی و خودشون می‌رسونن به دبیر‌خونه ... می‌خواستم بدونم چقدر طول می‌کشه نامه‌ی شروع به کار زده بشه؟ برای پیگیری زنگ که می‌زنم کسی برنمی‌داره گوشی رو
    مگه تاریخ نامه‌ی تاییده‌ی پروپوزال ملاک شروع 14 ماه نیست؟ نامه‌ی شروع کار چه فایده‌ای داره؟

با سلام به دوستان. من 2 ماه آموزشی و همچنین 2 ماه و 26 روز یگان رو در سال 93 در پدافند هوایی ارتش گذروندم و بعد از اون یک کسری 6 ماهه از دانشگاه امام حسین گرفتم که تایید شده و در سوابقم ثبت شده. سپس شرایط پروژه جایگزین خدمت کسب کردم. چند مورد رو میخواستم بدونم ممنون میشم دوستان پاسخ بدن:
    1- آیا سابقه خدمت قبلی من در 14 ماه پروژه لحاظ میشه؟
    2- با توجه به اینکه قبلاً آموزشی رفتم آیا بعد از اینکه پروژه دوم کسر را هم تحویل بدم میرم برای صدور کارت؟
    ممنونم

Junior Member

من هم منظورم همین زمان شروع ۱۴ ماه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honestteacher نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. من 2 ماه آموزشی و همچنین 2 ماه و 26 روز یگان رو در سال 93 در پدافند هوایی ارتش گذروندم و بعد از اون یک کسری 6 ماهه از دانشگاه امام حسین گرفتم که تایید شده و در سوابقم ثبت شده. سپس شرایط پروژه جایگزین خدمت کسب کردم. چند مورد رو میخواستم بدونم ممنون میشم دوستان پاسخ بدن:
    1- آیا سابقه خدمت قبلی من در 14 ماه پروژه لحاظ میشه؟
    2- با توجه به اینکه قبلاً آموزشی رفتم آیا بعد از اینکه پروژه دوم کسر را هم تحویل بدم میرم برای صدور کارت؟
    ممنونم
    با توجه به توضیحاتی که تو صفحه‌ی سوالات متداول نخبگان (مورد ۲۴) نوشته، فکر می‌کنم سوابقتون رو قبول کنن

Junior Member

سلام دوستان.
    برای تهیه عکس 3*4 با لباس و درجه نظامی به کجا باید مراجعه کرد؟ عکاسی های خاصی برای این کار در نظر گرفته شده؟

Junior Member

سلام
    من تو سایت بنیاد ملی نخبگان خوندم که مدت پروژه جایگزین خدمت نصف مدت خدمته ولی اینجا http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq گفته حداقل 14 ماه میشه یه توضیحی بدین.

بعد اینکه کسی می تونه هم پروژه کسری بگیره و هم پروژه جایگزین خدمت بنیادو؟ هردوش براش لحلظ می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)