صفحه 1281 از 1402 نخستنخست ... 2817811181123112711272127312741275127612771278127912801281128212831284128512861287128812891290129113311381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,801 تا 12,810 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان

سه تا سوال داشتم:

1. با آیین‌نامه قبلی افرادی که با سهمیه رتبه یکی (شاگرد اولی) و آزمون وارد ارشد شده بودند امتیاز دریافت می کردند. می خوام بدونم آیا تو آیین نامه جدید که امسال اجرایی شده باز هم این امتیاز بر قراره. چون صراحتا ذکر نشده که شاگرد اولی هم امتیاز داره

2. من برای گرفتن تاییدیه پذیرش با سهمیه شاگرد اولی به سازمان سنجش مراجعه کردم و گفتن که کافیه که از کارنامه نهایی آزمون ارشدت یه پرینت بگیری و آپلود کنی. میخواستم بدونم دوستانی که از این امتیاز استفاده کردن آیا این کار کافیه ؟

3. تو آیین‌نامه نوشته شده برای دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد مقالات 3 سال قبل مورد پذیرش قرار می‌گیرند. یعنی الان که توی سال 97 هستیم تنها مقالات 97، 96 و 95 بررسی میشن؟ آیا مقالات 94 کلا به حساب نمیان؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    خلاصه شماره و تاریخ نامه من اومد
    گفتن باید دو هفته بعد از تاریخ نامه به داعا ایمیل بزنم برای تعیین نوبت
    کسی هست زودتر اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟
    و اینکه بعد از ایمیل چند روز بعد نوبت میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir970 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خلاصه شماره و تاریخ نامه من اومد
    گفتن باید دو هفته بعد از تاریخ نامه به داعا ایمیل بزنم برای تعیین نوبت
    کسی هست زودتر اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟
    و اینکه بعد از ایمیل چند روز بعد نوبت میدن؟
    سلام،
    بنده دو هفته بعدش که ایمیل زدم جواب دادن که زمان مراجعه‌ی حضوری یک ماه بعد از تاریخ نامه است و ۷ روز قبل از اون باید ایمیل بزنید و وقت بگیرید! تو این مورد یه ناهماهنگی‌ای بین بنیاد و داعا وجود داره،
    بنابر‌این شما هم باید عملا ۳ هفته بعد از تاریخ نامه‌تون ایمیل بزنید و وقت بگیرید. وقتی که به من دادن تقریبا همون یک ماه بعد از تاریخ نامه‌ام بود.
    موفق باشین

Junior Member

سلام،
    برای رفتن به دوره ی آموزشی حین پروژه باید هماهنگی خاصی با سازمانمون انجام بشه؟ حقوقی که میدن موقع آموزشی قطع میشه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Oblonsky نمایش پست ها
    سلام،
    بنده دو هفته بعدش که ایمیل زدم جواب دادن که زمان مراجعه‌ی حضوری یک ماه بعد از تاریخ نامه است و ۷ روز قبل از اون باید ایمیل بزنید و وقت بگیرید! تو این مورد یه ناهماهنگی‌ای بین بنیاد و داعا وجود داره،
    بنابر‌این شما هم باید عملا ۳ هفته بعد از تاریخ نامه‌تون ایمیل بزنید و وقت بگیرید. وقتی که به من دادن تقریبا همون یک ماه بعد از تاریخ نامه‌ام بود.
    موفق باشین
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت راهنماییتون
    پس من ایمیل و 3 هفته دیگه از تاریخ بنیاد به داعا برای نوبت بزنم؟
    همون روز که نوبت میدن نامه راها سازیم میدن یا بازم زمان میبره؟
    و اینکه الان 3 ماه از خدمتم میگذره ایا از اون 14 ماه کم میکنن؟
    بازم ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممنون بابت راهنماییتون
    پس من ایمیل و 3 هفته دیگه از تاریخ بنیاد به داعا برای نوبت بزنم؟
    همون روز که نوبت میدن نامه راها سازیم میدن یا بازم زمان میبره؟
    بازم ممنون
    سلام، خواهش می‌کنم
    بله دیگه، بعد سه هفته ایمیل بزنید
    راجع به دو تا سوالتون من متاسفانه اطلاعاتی ندارم، چون خودم روندش رو طی نکردم ... اما فکر می‌کنم در بد‌ترین حالت آموزشی رو دیگه نیازی نباشه برید و ۲ ماه جلو بیفتید.

Junior Member

با عرض سلام و درود ، یک سوالی داشتم ممنون می شوم کمکم نمایید.
    اگر من پروژه ی جایگزین خدمت را بگیرم و شروع به انجام آن کنم و همانطور که می دانیم پروژه حداقل 14 ماه هست، بعد به عنوان مثال در ماه 9 یا 10 ام نامه پذیرش من برای دکتری از خارج از کشور بیاد اون وقت باید انصراف بدم چطوری میشه تکلیف پروژه ام ؟ یا میشه رفت دکتری خوند اون باقی مانده شو انجام داد بعدن ؟ یا از خارج از کشور میشه ادامه شو انجام داد؟
    و یک سوال دیگه اینکه آیا اصلا میشه زودتر از 14 ماه تحویل داد پروژه رو ؟
    پیشاپیش از کمک رسانیتون سپاسگذارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1995 نمایش پست ها
    با عرض سلام و درود ، یک سوالی داشتم ممنون می شوم کمکم نمایید.
    اگر من پروژه ی جایگزین خدمت را بگیرم و شروع به انجام آن کنم و همانطور که می دانیم پروژه حداقل 14 ماه هست، بعد به عنوان مثال در ماه 9 یا 10 ام نامه پذیرش من برای دکتری از خارج از کشور بیاد اون وقت باید انصراف بدم چطوری میشه تکلیف پروژه ام ؟ یا میشه رفت دکتری خوند اون باقی مانده شو انجام داد بعدن ؟ یا از خارج از کشور میشه ادامه شو انجام داد؟
    و یک سوال دیگه اینکه آیا اصلا میشه زودتر از 14 ماه تحویل داد پروژه رو ؟
    پیشاپیش از کمک رسانیتون سپاسگذارم.
    سلام
    جواب سوال های شما توی سایت دانشگاه عالی دفاع هست
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq

. مدت انجام پروژه جايگزين خدمت چند ماه است؟ 1.1. حداقل زمان انجام پروژه جايگزين خدمت 14 ماه و حداكثر 19 ماه بوده که با احتساب 2 ماه دوره آموزشي 21 ماه می باشد. 1.2. درصورتیکه انجام طرح پژوهشی در کمتر از مدت ذکرشده به اتمام برسد، سازمان های بکارگیرنده می توانند از همکاری نخبگان در راستای پروژه تحقیقاتی خود استفاده نمایند.

26. آيا در حين خدمت مي توان براي ادامه تحصيل اقدام كرد؟

26. در صورت ثبت نام براي ادامه تحصيل بايد از طرح جايگزين خدمت انصراف دهيد. بنا بر توافق بين بنياد ملي نخبگان، وزارت علوم و سازمان وظيفه عمومی، نخبگان براي ادامه تحصيل بايد نامه پايان كار خود را تحويل مركز نخبگان داده باشند.تحصيل در دوره پست دكتري و فلوشيپ در داخل کشور حين خدمت بلامانع است.

1. آيا پس از تحويل مدارك پايان كارمي توان براي ادامه تحصيل اقدام كرد؟
      1. بله. بنا بر توافق بين بنياد ملي نخبگان، وزارت علوم و سازمان نظام وظيفه، نخبگان براي ادامه تحصيل بايد نامه پايان كار و مدارك صدور كارت خود را تحويل مركز نخبگان داده باشند.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    بازم ممنون
    سلام
    جواب سوال شما توی سایت دانشگاه عالی دفاع هست
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan/faq

3. اگر در زمان انجام خدمت سربازي يا دوران آموزشي، نخبگي احراز شود چه بايد كرد؟
    3.1. در هر دو صورت با توجه به نوبت دهي مركز نخبگان، به اين مركز مراجعه كرده، نامه رهاسازي از يگان خدمتي توسط مركز نخبگان صادر مي شود.
    در صورت داشتن سابقه خدمت قبلي يا گذراندن دوره آموزشي به صورت عادي براي تكميل پروند چه اقداماتي لازم است؟
    24.1. اگر سابقه خدمت قبلي داريد. بايد از مركز نخبگان نامه "درخواست سوابق خدمتي" دريافت كرده و كليه سوابق خدمتي خود (آموزشي و يگان خدمتي) را به مركز نخبگان تحويل دهيد.
    24.2. مدرك دوره 45 روزه تكميلي بسيج اگر تا انتهاي سال 1395 باشد به جاي مدرك آموزشي مورد قبول است.

با عرض سلام خدمت دوستانبنده فارغ التحصیل مهندسی فناوری نانو هستم و درخواست سرباز فناور دادم و چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1-بنده معدلم در مقطع کارشناسی پایین تز از معیار 15.5 هستش، آیا نمره منفی در مجموع امتیازات لحاظ میشه؟
    2-معدل بنده در مقطع ارشد 17.22 هستش که طبق ضریب همتراز سازی سازمان سنجش 18.18 میشه ولی به گفته کارشناس بنیاد معدل با احتساب ضریب همترازسازی در سامانه سینا همون 17.22 هستش.البنه این رو هم بگم که عنوان اصلی رشته بنده که در سامانه سایت سنجش هم اعمال شد مهندسی فناوری نانو-نانومواد بود و لی در سامانه سینا چون نبودش مجبور به انتخاب مهندسی مواد-نانومواد شدم.همچنین یکی از دوستان میگفت قبلا هم بنیاد سابقه اشتباه در اعمال ضریب همتراز سازی رو داشته.چجوری میشه پیگیری کرد که این ضریب همتراز سازی اعمال بشه؟
    3-بنده سابقه 25 ماه حضور تمام وقت در شرکت دانشبنیان رو دارم و همچنین شرکتمون در سال گذشته تقریبا 17 میلیارد تومان فروش سالانه اش بوده، با این حساب من از این دو مورد 110 امتیاز کسب میکنم.میخواستم بدونم درسته؟
    4-با توجه به این که کف امتیاز فعالیت علمی برداشته شده از شیوه نامه،یعنی امتیاز علمی براش اهمیتی ندارد؟
    5-اگر امتیاز به 110 برسه قطعی درخواست مورد پذیرش هستش؟
    خیلی ممنونم از همه دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)