صفحه 1282 از 1402 نخستنخست ... 2827821182123212721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129213321382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,811 تا 12,820 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان عزیز خسته نباشین
    ممنون میشم که وقت بذارین و به سوالات من جواب بدین
    فارغ التحصیل دندانپزشکی شهید بهشتی هستم با معدل 14.7 - طلای کشوری المپیاد شیمی دانش اموزی داشتم(تایید شد) - 3 تا ترجمه کتاب داشتم(2 تاش تایید و 1 ایش چون کمک درسی بود رد شد) - اختراع در مسابقات جهانی داشتم (که رد شد چون از طریق بنیاد نبود) -
    به دلیل معدل پایینم گفتن امتیازت نرسیده و رد کردن درخواست نظام وظیفه منو
    الان دوباره میخوام درخواست بدم اما دوتا مشکل دارم:
    مقالات جدیدی که پذیرشش رو گرفتم ژورنالهای خارجی scopus هستند و یکیش هم JCR Q4 هستش - میخواستم ببینم اصن امتیازی میگیرن اینا یا بازم رد میشن؟
    یکی هم من 10 دی ماه سال پیش دفاع کردم و فقط تا 10 دی ماه امسال برای ارسال دفترچه وقت دارم...چیکار کنم به نظرتون؟ غیبت بخورم؟ نخورم؟ چیکا کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط septal_2006 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشین
    ممنون میشم که وقت بذارین و به سوالات من جواب بدین
    فارغ التحصیل دندانپزشکی شهید بهشتی هستم با معدل 14.7 - طلای کشوری المپیاد شیمی دانش اموزی داشتم(تایید شد) - 3 تا ترجمه کتاب داشتم(2 تاش تایید و 1 ایش چون کمک درسی بود رد شد) - اختراع در مسابقات جهانی داشتم (که رد شد چون از طریق بنیاد نبود) -
    به دلیل معدل پایینم گفتن امتیازت نرسیده و رد کردن درخواست نظام وظیفه منو
    الان دوباره میخوام درخواست بدم اما دوتا مشکل دارم:
    مقالات جدیدی که پذیرشش رو گرفتم ژورنالهای خارجی scopus هستند و یکیش هم JCR Q4 هستش - میخواستم ببینم اصن امتیازی میگیرن اینا یا بازم رد میشن؟
    یکی هم من 10 دی ماه سال پیش دفاع کردم و فقط تا 10 دی ماه امسال برای ارسال دفترچه وقت دارم...چیکار کنم به نظرتون؟ غیبت بخورم؟ نخورم؟ چیکا کنم

سلام دوست عزیز
    با توجه به سایت بنیاد
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C
    معیار امتیاز دهی به مقالات سایت SJR هست. مقاله ها در سایت SJR حداقل باید Q2 باشند. اگر مقالات شما حداقل Q2 باشد به شما امتیاز تعلق میگیره.
    در لینک بالا جدول امتیاز دهی هست، شما میتونید امتیازتون رو حساب کنید. اگر به حد نصاب میرسید اقادام کنید، اگر نه که فرصت نهاییتون رو از دست میدید.
    در مورد غیبت درست اطلاع ندارم. ولی به نظر من غیبت نکنید، شاید براتون مشکل به وجود بیاد. البته باز هم از سایر دوستان که بیشتر مطلع هستند سوال کنید حتما.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    یک سوالی داشتم، کسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    بنده در سایت سینا درخواست سرباز نخبگی دادم و مراحلش رو از قبیل کپی برابر اصل و ... رو پیگیری کردم، امروز وضعیت من توی سیستم به "تکميل کاربرگ اطلاعات فردي دانش آموخته برتر" تغییر پیدا کرده و به من گفته یک سری اطلاعات از قبیل مشخصات ظاهری و نشانی و رزومه رو در قالب یک فایل word که خودشون توی سایت گذاشتن براشون ارسال کنم. الان نخبگی من احراز شده یا هنوز مشخص نیست؟
    یک سوال دیگه هم داشتم. توی مضخصات از من "شماره بیمه فعلی" میخواد. این شماره بیمه منظورش بیمه تامین اجتماعی هست یا خدمات درمانی؟
    ممنون میشم اگر کسی جواب سوال ها رو بدونه به من پاسخ بده
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminahmadi70 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستانبنده فارغ التحصیل مهندسی فناوری نانو هستم و درخواست سرباز فناور دادم و چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1-بنده معدلم در مقطع کارشناسی پایین تز از معیار 15.5 هستش، آیا نمره منفی در مجموع امتیازات لحاظ میشه؟
    2-معدل بنده در مقطع ارشد 17.22 هستش که طبق ضریب همتراز سازی سازمان سنجش 18.18 میشه ولی به گفته کارشناس بنیاد معدل با احتساب ضریب همترازسازی در سامانه سینا همون 17.22 هستش.البنه این رو هم بگم که عنوان اصلی رشته بنده که در سامانه سایت سنجش هم اعمال شد مهندسی فناوری نانو-نانومواد بود و لی در سامانه سینا چون نبودش مجبور به انتخاب مهندسی مواد-نانومواد شدم.همچنین یکی از دوستان میگفت قبلا هم بنیاد سابقه اشتباه در اعمال ضریب همتراز سازی رو داشته.چجوری میشه پیگیری کرد که این ضریب همتراز سازی اعمال بشه؟
    3-بنده سابقه 25 ماه حضور تمام وقت در شرکت دانشبنیان رو دارم و همچنین شرکتمون در سال گذشته تقریبا 17 میلیارد تومان فروش سالانه اش بوده، با این حساب من از این دو مورد 110 امتیاز کسب میکنم.میخواستم بدونم درسته؟
    4-با توجه به این که کف امتیاز فعالیت علمی برداشته شده از شیوه نامه،یعنی امتیاز علمی براش اهمیتی ندارد؟
    5-اگر امتیاز به 110 برسه قطعی درخواست مورد پذیرش هستش؟
    خیلی ممنونم از همه دوستان
    دوستان شرایط بنده خیلی حساس،اگه ممکنه راهنماییم کنید،ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط af19 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با توجه به سایت بنیاد
    https://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C
    معیار امتیاز دهی به مقالات سایت SJR هست. مقاله ها در سایت SJR حداقل باید Q2 باشند. اگر مقالات شما حداقل Q2 باشد به شما امتیاز تعلق میگیره.
    در لینک بالا جدول امتیاز دهی هست، شما میتونید امتیازتون رو حساب کنید. اگر به حد نصاب میرسید اقادام کنید، اگر نه که فرصت نهاییتون رو از دست میدید.
    در مورد غیبت درست اطلاع ندارم. ولی به نظر من غیبت نکنید، شاید براتون مشکل به وجود بیاد. البته باز هم از سایر دوستان که بیشتر مطلع هستند سوال کنید حتما.
    موفق باشید.
    معدل پایین باشه نمره منفی مگه حساب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_beh نمایش پست ها
    معدل پایین باشه نمره منفی مگه حساب میشه؟
    فکر نمیکنم
    البته تا جایی که من شنیدم باید معدل از یک حدی بالاتر باشه، مقداردقیقش رو اطلاع ندارم

سلام
    بنده در سایت سینا درخواست سرباز نخبگی دادم و مراحلش رو از قبیل کپی برابر اصل و ... رو پیگیری کردم، امروز وضعیت من توی سیستم به "تکميل کاربرگ اطلاعات فردي دانش آموخته برتر" تغییر پیدا کرده و به من گفته یک سری اطلاعات از قبیل مشخصات ظاهری و نشانی و رزومه رو در قالب یک فایل word که خودشون توی سایت گذاشتن براشون ارسال کنم. الان نخبگی من احراز شده یا هنوز مشخص نیست؟
    یک سوال دیگه هم داشتم. توی مضخصات از من "شماره بیمه فعلی" میخواد. این شماره بیمه منظورش بیمه تامین اجتماعی هست یا خدمات درمانی؟
    با تشکر

سلام داداش
    من هم تو همین مرحله بودم الان
    شماره بیمه من خدمات درمانی دولت بود که یه شماره 8 رقمی هستش که تو تمام صفحات دفترچه بیمه چه خدمات درمانی چه تامین اجتماعی تکرار میشه
    بعد از این مرحله میره برای چاپ نامه برای ستاد نیروهای مسلح
    و عملا شما موفق شدین طرح جایزگین خدمت رو دریافت کنین

سلام داداش
    شماره بیمه من خدمات درمانی دولت بود که یه شماره 8 رقمی هستش که تو تمام صفحات دفترچه بیمه چه خدمات درمانی چه تامین اجتماعی تکرار میشه
    و عملا شما موفق شدین طرح جایگزین خدمت رو دریافت کنین
    ویرایش توسط Overlord73 : December 1st, 2018 در ساعت 07:38 PM

Junior Member

سلام
    با تشکر
    سلام. برای منم امروز همین پیام آمده اگر به جواب سوالاتتون رسیدید به من هم خبر دهید. و این شماره بیمه را کجا خواسته؟ توی سامانه خواسته یا توی فایل هست؟ از من نخواسته که!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Overlord73 نمایش پست ها
    سلام داداش
    و عملا شما موفق شدین طرح جایگزین خدمت رو دریافت کنین
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون بابت پاسختون
    من یک مدت کارمند یک شرکت بودم، بیمه تامین اجتماعی داشتم (البته این بیمه درمانی نبود و فقط برای سابقه کار بود)، بیمه خدمات درمانی هم از طرف پدرم بودم، الان نمیدونم کدومش رو باید بزنم!
    البته الان دیگه هیچکدوم نیستم، چون فارغ التحصیل شدم دیگه بیمه پدرم شاملم نمیشه، و دیگه هم توی اون شرکت کار نمیکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    سلام. برای منم امروز همین پیام آمده اگر به جواب سوالاتتون رسیدید به من هم خبر دهید. و این شماره بیمه را کجا خواسته؟ توی سامانه خواسته یا توی فایل هست؟ از من نخواسته که!
    سلام
    فقط توی سایت هست، همون قسمتی که میرید فایل word رو دانلود می کنید (توی قسمت کار های من) ، پایینش هم یک سری اطلاعات باید وارد کنید، از قبیل شغل و شماره بیمه فعلی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)