صفحه 1288 از 1402 نخستنخست ... 2887881188123812781279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961297129813381388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,871 تا 12,880 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان. ممنون از راهنماییهاتون.
    میخواستم ببینم شانسی برای گرفتن پروژه جایگزین خدمت دارم یا نه؟
    معدل کارشناسی: 16.58
    معدل ارشد: 17.79 با ضریب 1.02 برای دانشگاه علم و صنعت که میشه 18.14
    یک مقاله علمی پژوهشی ISI و Q2 که نفر اول هستم اما به غیر از خودم و استادم، یک نفر دیگه هم هست.
    یک مقاله کنفرانسی با ارایه شفاهی.
    (یک فصل کتاب توی Elsvier هم دارم ولی چون توی دوران تحصیلم (نه در دوران فراغت از تحصیل) چاپ شده فکر کنم امتیازشو حساب نمیکنن)
    ویرایش توسط kolahdoozi : December 14th, 2018 در ساعت 02:17 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahdoozi نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون از راهنماییهاتون.
    میخواستم ببینم شانسی برای گرفتن پروژه جایگزین خدمت دارم یا نه؟
    معدل کارشناسی: 16.58
    معدل ارشد: 17.79 با ضریب 1.02 برای دانشگاه علم و صنعت که میشه 18.14
    یک مقاله علمی پژوهشی ISI و Q2 که نفر اول هستم اما به غیر از خودم و استادم، یک نفر دیگه هم هست.
    یک مقاله کنفرانسی با ارایه شفاهی.
    (یک فصل کتاب توی Elsvier هم دارم ولی چون توی دوران تحصیلم (نه در دوران فراغت از تحصیل) چاپ شده فکر کنم امتیازشو حساب نمیکنن)
    سلام. اگر رشته لیسانس و فوق لیسانستون یکی باشه و از دانشگاه دولتی باشین احتمال اینکه کارگروه تاییدتون بکنه زیاده. ثبت نام کنید تو سامانه سینا مدارک رو بفرستین

Junior Member

سلام. دوستان آیا می تونیم استخدام بشیم تو همونجایی که برامون پروژه معرفی شده؟
    آیا کسانی هستن که این شکلی استخدام شده باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ipaki نمایش پست ها
    سلام. اگر رشته لیسانس و فوق لیسانستون یکی باشه و از دانشگاه دولتی باشین احتمال اینکه کارگروه تاییدتون بکنه زیاده. ثبت نام کنید تو سامانه سینا مدارک رو بفرستین
    سلام. خیلی ممنون از پاسختون. بلی هر دو تا شرایط رو که گفتین رو دارم.

سلام به همه دوستان عزیز.. با توجه به جدول امتیازبندی که نوشته شده «مقالات منتشر شده در...» این سوال پیش میاد که منظور از منتشر شده چیه؟ یعنی مقاله در صورتی امتیاز میگیره که حتماً چاپ شده باشه؟ یا اینکه پذیرش هم کافیه؟ و اگه پذیرش کافیه، آیا امتیاز مقاله چاپ شده با چاپ نشده فرق میکنه؟ دوستانی که امتیاز رو بدست آووردن لطفاً نظر بدن که چاپ مقاله الزامیه یا نه؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    من در دوره‌ي آموزشی دی ماه ثبت نام کردم و پیامک تاییده دریافت کردم. بعد از انجام معاینه و واکسیناسیون رفتم پلیس +۱۰ ولی میگن که امکان چاپ برگه سفید رو ندارند و پیام «مشمول درخواستی در وضعیت اعزام ندارد» رو میاره. حالا شنبه یک دی ماه اعزامه و من نمی‌دونم چه کنم!
    دوستان لطفن راهنمایی کنین. من تقریبن یک ساله معطل همین آموزشی هستم که سربازیم تموم بشه.
    سپاس

دوستان من چند ماه پیش خدمتم تموم شد و فقط 2 ماه کسری پروژه بهم دادن.
    طبق قوانین جدید که بعد از عید اومده، اگر لباس سربازی تنتون باشه دیگه اصلا ازتون پروپوزال نمیگیرن و حتما قبل از پست کردن دفترچه پروژه رو بگیرید.
    بروکراسی و فرایندش خیلی مسخره و طولانی هست و میبینید یک سال گذشت ولی کارتون پیش نمیره پس هرچه زودتر اقدام کنید.
    اگر دانشجوی ارشد هستین و 20 واحد گذرونده باشید بهتون پروژه رو میدن.
    میتونید به قسمت طرح و پژوهش دانشگاه های افسری مثل دانشگاه هوایی شهید ستاری، دانشگاه امام علی، دانشگاه خاتم رجوع کنید.
    حتما دقت کنید که محل پروژتون با یگانی که خدمت میکنید یکی باید باشه! مثلا اگر ارتش بیفتید نمیتونید پروژه برای یه ارگان زیر نظر سپاه بدین و کسری رو حساب نمیکنن.
    البته اگر قبل از پست کردن دفترچه پروژه گرفته باشید بصورت اتوماتیک یا با صحبت با قسمت منابع انسانی محلی که پروژه رو ازش گرتفین می تونید پذیرش همونجا رو بگیرید.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

هفته پیش برگ سبزم را گرفتم و اعزامم 1 دی خورده. برای معاف از رزم اقدام کرده بودم و برای همین حدود دو ماه طول کشید و یهو وضعیتم اعزام به خدمت شد برای 1 دی. همون روز به دژبانی داعا تحویلش دادم که متاسفانه آخر هفته بود ولی الان نمیدونم چه زمانی اصلاح میشه و آیا غیبت میخورم یا نه؟ امکان تعویق هم بسته شده بود. من در زمان دانشجوییم نخبگیم احراز شد و پروژه گرفتم و بعد از فارغ التحصیلی به تازگی دفترچه رو پست کردم. الان اواسط پروژه است. میخواستم از بچه هایی که تجربشو دارن بپرسم چجوری میشه فهمید درست شده یا نه و اینکه اگر تا روز اعزام درست نشه مشکلی پیش میاد یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط armin2547 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

هفته پیش برگ سبزم را گرفتم و اعزامم 1 دی خورده. برای معاف از رزم اقدام کرده بودم و برای همین حدود دو ماه طول کشید و یهو وضعیتم اعزام به خدمت شد برای 1 دی. همون روز به دژبانی داعا تحویلش دادم که متاسفانه آخر هفته بود ولی الان نمیدونم چه زمانی اصلاح میشه و آیا غیبت میخورم یا نه؟ امکان تعویق هم بسته شده بود. من در زمان دانشجوییم نخبگیم احراز شد و پروژه گرفتم و بعد از فارغ التحصیلی به تازگی دفترچه رو پست کردم. الان اواسط پروژه است. میخواستم از بچه هایی که تجربشو دارن بپرسم چجوری میشه فهمید درست شده یا نه و اینکه اگر تا روز اعزام درست نشه مشکلی پیش میاد یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون
    شما اینجا چک کن ببین غیبت پشت دفترچه داری یا نه http://Services.epolice.ir اگه نداری بیفتی یگان هر چیزی رو میتونی از پرونده بکشی بیرون!

Junior Member

سلام
    در برگه سفیدی که از پلیس +10 دریافت کردم محل مراجعه رو دانشگاه دفاع و ساعت حضور رو ساعت 9 صبح اول دی نوشته
    از طرف دیگه در پیامکی که داعا فرستاده بود محل اعزام پادگان 01 اعلام شده
    بنابراین یعنی باید ساعت 9 صبح اول دی در پادگان 01 ارتش باشم؟!
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)