صفحه 1290 از 1402 نخستنخست ... 2907901190124012801281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951296129712981299130013401390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,891 تا 12,900 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان.
    چقدر طول میکشه داعا به ایمیل معرفی پاسخ بده؟
    ممنون میشم رفیقهای گل پاسخ بدن

Junior Member

سلام. شما اعلام نیاز بگیر از شرکت شاید قبول کنن. نهایتش نشد خودشون میندازن یه جایی دیگه. فکر کنم سازمان رو راحت تر قبول کنن تا شرکت دانش بنیان

Junior Member

سلام
    من در حال گذروندن دوره آموزشی هستم (مدرس کرج)
    مدارکم رو هم قبل تر در سینا آپلود کرده بودم، و اخیراً اس ام اس اومد که برای برابر اصل کردن مدارک مراجعه کنم
    منم بردم مدارک رو، و گفت تو کمیسیون سی چهل روز دیگه بررسی میشه.

من آموزشیم یه ماه دیگه تمومه؛ برای اینکه تا وقتی نخبگان درست بشه مجبور نشم برم یگان، یه امریه هم جور کردم و اوکی شده
    سوالم اینه که بعداً که نخبگان جوابش اومد و ایشالا پذیرفته شد، میشه از امریه سوئیچ کرد به پروژه جایگزین خدمت؟
    و اینکه چه پروژه ای میدن؟ من تخصصم ترجمه است، آیا ممکنه ترجمه کتاب بدن؟ یا لزوماً پژوهشه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی شماره جدید جهاد خودکفایی آجا رو داره؟ شماره قبلیشون جواب نمی ده ...

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم جواب بدین.خیلی مهمن برام
    کل پروسه پروژه جایگزین خدمت چقدر طول میکشه؟(یعنی از مرحله ای که که تو سایت بنیاد ثبتنام میکنیم تا زمانیکه از پروژه دفاع میکنیم و آموزشی رو میریم)
    بعد اینکه میشه آموزشی رو حین انجام پروژه رفت؟
    و اینکه ی نفر اشاره کرده بود که اگه 20 واحد تو ارشد پاس کرده باشیم میتونیم درخواست بدیم برا پروژه(قبل فارغ التحصیلی ارشد).این درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AslanR نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم جواب بدین.خیلی مهمن برام
    کل پروسه پروژه جایگزین خدمت چقدر طول میکشه؟(یعنی از مرحله ای که که تو سایت بنیاد ثبتنام میکنیم تا زمانیکه از پروژه دفاع میکنیم و آموزشی رو میریم)
    بعد اینکه میشه آموزشی رو حین انجام پروژه رفت؟
    و اینکه ی نفر اشاره کرده بود که اگه 20 واحد تو ارشد پاس کرده باشیم میتونیم درخواست بدیم برا پروژه(قبل فارغ التحصیلی ارشد).این درسته؟
    سلام.
    حداقل یک سال طول میکشه.
    تا جایی که میدونم خیر نمیشه. به انتخاب خودتون در اول یا انتهای دوره میرین.
    خیر چنین چیزی درست نیست. تو مقطع ارشد، باید فارغ التحصیل شده باشین برای دادن درخواست.

Junior Member

سلام
    اگر با وسیله ی شخصی نشه رفت داعا راحت ترین روش برای رسیدن به داعا چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir970 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مسیر رها سازی خیلی طولانی شده قطعا بعد از طی این مسیر یه راهنمای جامع برای دوستانی که مثل ما سرباز معمولی شدن و حالا باید برای پروژه رها سازی بشن با کمک شما مینویسم
    بلاخره نامه رها سازی من از داعا برای معاونت نیروی انسانی آجا خورد فعلا حدود 5 روز هست که نامه دستی بردم قسمت ثبت و توزیع معاونت نیروی انسانی آجا و فعلا با پیگیری تلفنی گفتن که حاضر نیست و احتمالا فردا پس فردا حاضر بشه
    طبق اطلاعات بدست اومده بعدش نامه ای میدن که باید ببریم ستاد یگان که برای من ستاد پدافند هست و برای بعضی دوستان ستاد نزاجا...
    حالا دوستانی که این مسیر طی کردن لطف کنن تجربشونو در خصوص موضوع رها سازی و ادامه مسیر و زمانی که باید باز معطل باشیم در اختیار بزارن
    سپاس از همه اساتید
    سلام دوست عزیز و تبریک بابت قبولی پروژه نخبگان
    من هم وضعیت مشابه شما دارم و باید از خدمت رها شم. خواستم ببینم شما کارتون تو آجا انجام شد؟ بالاخره به ستادتون نامه زدن و اینکه نامه رو اتوماسیون میزنن یا دستی با پیک میفرستن؟

ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان.
    من توی دوره ارشد واسه ی پایان نامم و نوشتن مقاله، به غیر از استاد راهنمام، با یکی از اساتید دیگه کار میکردم. ایشون توی سیستم دانشگاه به صورت رسمی به عنوان استاد مشاورم ثبت نشدن. الان سوال من اینه که میتونم توی وارد کردن اطلاعات توی سامانه، ایشون رو بعنوان استاد مشاورم بزنم تا امتیازات مقالم بیشتر بشه (چون توی همه مقالاتم اسم ایشون هم هست)؟ یا اینکه واسه اسامی استاد راهنما و مشاور استعلام صورت میگیره از دانشگاه مبدا؟
    خیلی ممنون از راهنماییهاتون.

سلام. نمی دونم بعد از یک ماه این پیام به کارت بیاد یا نه. ولی به شما و همه دوستان می خوام بگم که فرآیند احراز نخبگی اگرچه در بنیاد ملی نخبگان رو روال و با نظم پیش میره (حدود 3 ماه) اما وقتی شما پروندت به داعا می رسه، فرآیند بسیار زمان گیر و تصویب طرح با مشقات زیاد انجام میگیره. به نظرم شما کلا 4 ماه داری، برو و تمومش کن. کار خورت رو پیچیده نکن. من تا الان که به شما پیام میدم 9 ماهه درگیر تصویب عنوان هستم که با احتساب فرآیند در بنیاد میشه 13 ماه!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)