صفحه 1291 از 1402 نخستنخست ... 2917911191124112811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961297129812991300130113411391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,901 تا 12,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    به نظرتون با شرایط زیر امتیازم به حد نصاب میرسه؟
    1- معدل کارشناسی با احتساب ضریب 15.15
    2- معدل ارشد با احتساب ضریب 18.27
    3- 3 طرح پژوهشی مصوب دانشگاه ( اولی مبلغ 4 میلیون و 2 نفر همکاران پروژه و بنده نفر اصلی بودم، دومی مبلغ 60 میلیون و 3 نفر همکاران من تقریبا نفر دوم بودم، سومی مبلغ 500 میلیون و 5 نفر تعداد همکاران و تقریبا 20% کار با من بود)
    یک کتاب هم در حال ترجمه دارم 3 نفر ( یک نفر استاد) احتمالا نفر سوم..ولی ممکنه 2-3 ماه دیگه چاپ بشه..
    به نظرتون الان مدارکمو آپلود کنم ؟ یا صبر کنم کتاب چاپ بشه؟
    یا یه مقاله علمی -پژوهشی هم بدم تو این چند ماه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    سلام
    اگه وقت دارین منتظر کتاب بمونید که حتما پذیرفته میشین وگرنه احتمال زیاد بدون اون هم قبول میشین .
    البته به شرط اینکه از دانشگاه نامه پروژه هاتون رو بگیرین ... موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminahmadi70 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستانبنده فارغ التحصیل مهندسی فناوری نانو هستم و درخواست سرباز فناور دادم و چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1-بنده معدلم در مقطع کارشناسی پایین تز از معیار 15.5 هستش، آیا نمره منفی در مجموع امتیازات لحاظ میشه؟
    2-معدل بنده در مقطع ارشد 17.22 هستش که طبق ضریب همتراز سازی سازمان سنجش 18.18 میشه ولی به گفته کارشناس بنیاد معدل با احتساب ضریب همترازسازی در سامانه سینا همون 17.22 هستش.البنه این رو هم بگم که عنوان اصلی رشته بنده که در سامانه سایت سنجش هم اعمال شد مهندسی فناوری نانو-نانومواد بود و لی در سامانه سینا چون نبودش مجبور به انتخاب مهندسی مواد-نانومواد شدم.همچنین یکی از دوستان میگفت قبلا هم بنیاد سابقه اشتباه در اعمال ضریب همتراز سازی رو داشته.چجوری میشه پیگیری کرد که این ضریب همتراز سازی اعمال بشه؟
    3-بنده سابقه 25 ماه حضور تمام وقت در شرکت دانشبنیان رو دارم و همچنین شرکتمون در سال گذشته تقریبا 17 میلیارد تومان فروش سالانه اش بوده، با این حساب من از این دو مورد 110 امتیاز کسب میکنم.میخواستم بدونم درسته؟
    4-با توجه به این که کف امتیاز فعالیت علمی برداشته شده از شیوه نامه،یعنی امتیاز علمی براش اهمیتی ندارد؟
    5-اگر امتیاز به 110 برسه قطعی درخواست مورد پذیرش هستش؟
    خیلی ممنونم از همه دوستان
    پاسخ :
    1- نمره منفی ندارد
    2- نمیدونم خودتو خسته نکن
    3- با همین دانش بنیان و معدلت قبولی
    4- بهتره که هم از علمی و هم فناور داشته باشی ولی من دوستانی داشتم که همین چند هفته پیش قبول شدن با میزان بیمه کمتر ولی خودم در همین حدودا بیمه داشتم و کتاب و مقاله هم داشتم ولی نگران نباشید
    5- بله اگه گفتن بیا برای برابر اصل تقریبا تمومه البته برای فناور ا

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی شماره تماسی از داعا داره که پاسخگو باشند؟ این شماره ای که تو سایتشون گذاشتند (27353380 و 27353381) اصلا پاسخ نمیدند!
    سلام صبح ها جوواب میدن البته یکم بد حرف میزنن ...

سلام یه چند موردی هست که برام پیش اومده خواستم براتون توضیح بدم شاید به دردتون بخوره ...
    1- در مورد غیبت 3 ماه داشتم برگه با غیبت رو بردم گفتم غیبت دارم برگه رو ازم گرفت گفت برو به کارت برس اینا به تو ارتباط نداره کاراتو زودتر انجام بده . حالا نمیدونم بعدا مشکلی پیش میاد یا نه
    2- پروسه گرفتن پروژه متاسفانه بسیار وقت گیره و خدایی بعضی اوقات که رفت و امد میکنم میگم کاش از یه جایی امریه میگرفتم کارم راحتتر بود
    3- هر موقع نوبت خواستین یک هفته قبلش ایمیل بزنید نوبت میدن نمیدونم چرا تو سایت بنیاد یه چیزای دیگه ای میگن ....

سلام من میخاستم ببینم با این شرایط میتونم سرباز نخبه بشم یا ن
    معدل کارشناسی 19.10 و شاگرد اول بودم
    معدل ارشد 17.90 شاگرد اول نیستم
    یک مقاله علمی پژوهشی که نفر اول اسمم خورده و سه نفریم
    چهار مقاله کنفرانسی که همشون نفر اولم
    و بدون آزمون وارد مقطع ارشد شدم ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri1373 نمایش پست ها
    سلام من میخاستم ببینم با این شرایط میتونم سرباز نخبه بشم یا ن
    معدل کارشناسی 19.10 و شاگرد اول بودم
    معدل ارشد 17.90 شاگرد اول نیستم
    یک مقاله علمی پژوهشی که نفر اول اسمم خورده و سه نفریم
    چهار مقاله کنفرانسی که همشون نفر اولم
    و بدون آزمون وارد مقطع ارشد شدم ممنون میشم جواب بدید

مقالات کنفرانسیم فقط پزیرفته شدن و ارائه شفاهی ندادم ممنون میشم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadvaezi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    بنده از این صفحه بهره زیادی بردم و از تمامی افرادی که سابقاً در این صفحه پیامهایی را گذاشتند که باعث شد بتوانم تخمین بهتری از وضعیت پیش رو داشته باشم تشکر میکنم و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم زمانی که کارهای مربوط به بنیاد نخبگان شما به انتها رسید، وضعیت خود و رزومه را در این صفحه به اشتراک بگذارند.

بنده بعد از تسویه حساب دوره کارشناسی ارشد در شهریور 96 و دریافت نامه ابطال نظام وظیفه در تاریخ 96/8/15 در سامانه ثریا برای تسهیلات نظام وظیفه تخصصی ثبت نام کردم. در تاریخ 96/9/1 پرونده به کارتابل کارشناس رسید و در 96/9/22 برابر با اصل کردم و در تاریخ 96/9/29 جایزه نظام وظیفه تعلق گرفت و صفحه فرم اطلاعات نخبگی برای بنده باز شد.
    رزومه بنده به شرح زیر است:
    1- کارشناسی مهندسی مکانیک- معدل 17.44 با ضریب تأثیر 1.01(17.61){15.25 امتیاز}
    2- رتبه اول کارشناسی- ورود با کنکور ارشد و استفاده از سهمیه رتبه اولی{50 امتیاز}
    *خیلی از دوستان به اشتباه میگفتند شاگرد اولی با کنکور، امتیازی ندارد.
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی-6ترم - معدل 17.36 با ضریب تأثیر 1.03(17.88){12.66 امتیاز}
    4- یک مقاله ژورنال سه نفره(خودم-استاد-دانشجو) {42.5 امتیاز}
    5- یک مقاله علمی-پژوهشی تربیت مدرس دو نفره(خودم-استاد){30 امتیاز}

امتیاز را از بنیاد نخبگان پرسیدم که معادل 150 امتیاز کسب کرده بودم.

با توجه به اینکه در مهر 94 شرایط بنیاد نخبگان را تغییر دادند، بهتر دانستم که قبل از فراغت از تحصیل در مقطع ارشد، پروژه کسری هم بردارم و به بنیاد نخبگان دل خوش نکنم. برای پروژه کسری خدمت به شرح زیر عمل کردم:
    1- پروژه کسری اول از آذر 94 شروع و تا اسفند 95 ادامه داشت(از لحظه شروع رایزنی تا نامه اتمام). پروژه در مورد بهینه سازی هندسی بود که در این پروژه با استفاده از متلب یک GUI طراحی کردم که کاربر پارامترهای طراحی را وارد میکرد و دکمه پلات و ران و بهینه سازی و ... داشت. متلب را به ICEM و فلوئنت کوپل کردم که متلب طبق پارامترهای طراحی ورودی از طرف کاربر نقاط را در فایل تکست ذخیره میکرد و به طور اتوماتیک با استفاده از ژورنال فایل، ICEM CFD این نقاط را میخواند و مش میزد و ذخیره میکرد و فلوئنت نیز به طور اتوماتیک فایل مش را میخواند و حل میکرد و ضرایب لیفت و درگ و مومنت را چاپ میکرد و GUI مقادیر مذکور را به کاربر نشان میداد. در متلب کد یک الگوریتم ژنتیک هم نوشته بودم که در صورت درخواست کاربر، حول پارامترهای ورودی، بهینه سازی هندسی هم انجام میشد که بارها حلقه فوق به طور اتوماتیک تکرار شده و نتایج به کاربر نمایش داده میشد. با توجه به درخواست مدیر پروژه بهینه سازی از طریق الگوریتم خود انسیس هم انجام شد. این پروژه روی 12 ماه بسته شده بود ولی در نهایت 8 ماه بیشتر ندادند. سازمان تحقیقاتی که در نزدیکی مترو کلاهدوز است را اصلاً پیشنهاد نمیکنم چون بسیار بدرفتار و بدقول هستند.
    2- پروژه دوم پیاده سازی یک سری مدل توربولانسی در فرترن بود که از طریق سایت kasri.ir گرفتم. این پروژه کدزنی CFD بود که به دلیل تخصصی بودن جزئیات را شرح نمیدهم(خسته میشوید). این پروژه از اسفند 95 استارت خورد و آخر آذر 96 تحویل دادم. این پروژه روی 11 ماه صحبت شد ولی با توجه به تغییرات بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به 9 ماه اکتفا کردم. این مرکز را به دوستانی که در حوزه CFD کار کرده اند پیشنهاد میکنم چون افراد با سواد و خوش برخورد و خوش قولی دارند(حرف حساب حالیشونه بر عکس مرکز قبلی).

همانطور که قبلاً گفتم، بنده هیچ حسابی روی معاونت علمی بی خاصیت و بدون ثبات و این تسهیلات باز نکرده بودم. به همین دلیل قبل از پایان تحصیلاتم پروژه ها را گرفتم که سریعتر خدمت را تمام کرده باشم علی ای حال با این وضعیت، صحبت کرده ام که پروژه های کسری را که مجموعاً 17 ماه شده است به جای پروژه نخبگی در نظر بگیرند و صرفاً آموزشی را بگذرانم.

دوستان اگر سوالی داشتند بنده تا قبل از اعزام به آموزشی، در خدمت شما هستم.
    خیلی مخلصیم، ارادت
    سلام داداش ببین من با این شرایط به نظر شما اقدام کنم یا ن
    1 معدل کارشناسی19.10
    2 معدل ارشد 17.9
    3 بدون کنکور با استعداد درخشان اومدم ارشد
    4 چهار مقاله کنفرانسی
    5 یک مقاله علمی پژوهشی کل مقالات اسم خودم اوله

Junior Member

حداکثر تا دو روز بعد از ایمیل جواب میدن، من یه بار ایمیل دادم فرداش جواب دادن، بعد که درخواست تغییر تاریخ مراجعه رو زدم همون روز جواب دادن و تاریخ رو برام عوض کردن

سلام به همه دوستان عزیز
    من همین چند روز پیش امتیازای بنیادو اوردم و الان تو مرحله تهیه معرفی نامه به نیروهای مسلح هست. فقط من دفترچه پر نکردم دو تا سوال دارم الان ازتون:
    1- الان برم دفترچه پر کنم یا وایسم نامه بیاد بعد؟
    2- از روزی که دفترچه رو بفرستم چند روز بعد برگه سبز میاد که ببرمش ستاد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    کسی از دوستان برای جایزه «شهید احدی» اقدام کرده؟
    من سال گذشته برای نظام وظیفه تخصصی اقدام کردم و با امتیاز نسبتاً خوبی (270) پذیرفته شدم.
    امسال، با اضافه شدن اخذ جایزه‌ی نظام وظیفه تخصصی و اضافه شدن یک مقاله ISI (نویسنده دوم)، برای جایزه شهید احدی اقدام کردم.
    به نظرتون شانس پذیرش من چقدر هست؟
    Sure, things will go well, I believe

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)